SMS İle Mount Blade Ateş ve Kılıç Oyununu Almak..

Currently Viewing (Users: 0, Guests: 1)

BerkFuat

Recruit
Best answers
0
Merhabalar ..

SMS İle Oyunu Alamayan Arkadaşlarımız Var .. Şikayet Çok Oluyor Yardımcı Olmak İstedim ..

Öncelikle Telefonunuzu Mobil Ödemeye Açmanız Gerekmektedir ( AC yazıp 5522 ' ye göndererek )

Ondan Sonra MB Yazıp 7979'a Göndererek Gelecek Onaylama Mesajını Beklemeniz Gerekmektedir.. Maximum 2 Dakika Sürer Bu Mesajın Gelmesi.

Daha Sonra Karşınıza Onay yada Evet Yazarak Cevaplayın Mesajı Gelecek ( ONAY Değil .. EVET Yazarak Cevaplayacaksınız.. )

Bakiyenizin En Az 16 TL Olması Gerekmektedir ..  0 Tlnin Altındaki - TL'ler Kabul Edilmiyor Bilginize ...

İyi Oyunlar ..

yusuforever

Sergeant Knight
Best answers
0
Ayrıca, bundan sadece Turkcell'li gençler; ve Avea'lı apaçiler yararlanabiliyor. :razz:
Gencleeer buraya, bi-zim i-cin var a-ve-a. :grin:

mehmet26

Sergeant
WF&S
Best answers
0
olmuyo sms ile gelen cd kjeyi giriyorum olmuyor 15 liram boşuna mı gitti şimdi lütfen yardım ya :sad:

TheVikings

Banned
WBWF&S
Best answers
0
greenhornet said:
ya sms ile gelen cd key girdim 1 tane fazla geliyor bu ne biçim iş ya 15 tl boşuna mı gitti!
Aldığın firmayla görüşerek durumu düzeltebilirsin.

mannaq

Banned
Best answers
0
offff şu ateş ve kılıç birçok kişi bu oyun için çok kötü diyor bazıları da güzel diyor peki sizce nasıl

daqer1

Banned
Best answers
0
Super oyun nn ben demosunu oynuyom sımdı rus sıtelerınden fulunu ındırıyorum ama demosuna bakılırsa super ! sılahlar fln  :grin:

assasin1580

Veteran
WBWF&SNW
Best answers
0
Bunu yollarsak acaba noğluyo kutulu eve servislemi getiriyolar

Dipnot:30 dk içinde getirmezlerse mount bladeniz bedava :grin:

Alkadras

assasin1580 said:
Ya cd key  i nasıl kullanıcam :S
CD Key i Taleworlds'drn indirdiğin demo ya yazıp oyunu full versiyona çevireceksin.