Mount Blade Warband Sistemim Yeterli Olurmu

Users who are viewing this thread

BerkFuat

Recruit
Notebook için indirmeyi düşünüyorum

Sistem özellikleri :

Amd E-450 2.4 Ghz Dual Core
4 GB 1333 Mhz Kingston Ram
HD 6320 Paylaşımlı : 2 GB 128 Bit

Oynuyabilirmiyim

warband'ı 1900'lü yıllardan kalma bir pc ile bile oynayabilirsin. her sistemde çalışsın diye grafikleri düşük tutuyorlar, tabi bunun başka sebepleride var ama yine de bu da bir sebep.

Gronax said:
warband'ı 1900'lü yıllardan kalma bir pc ile bile oynayabilirsin. her sistemde çalışsın diye grafikleri düşük tutuyorlar, tabi bunun başka sebepleride var ama yine de bu da bir sebep.

1900 mü ? :???:

Hawk said:
Gronax said:

1900, vay be ne güzel uçuyodu arabalar aynı bilgisayar kontrollü roketler hatta bf3 oynamıştım 1900lerde ne günlerdi...

Crouzer said:
Hawk said:
Gronax said:

1900, vay be ne güzel uçuyodu arabalar aynı bilgisayar kontrollü roketler felan hatta bf3 oynamıştım 1900lerde ne günlerdi...

Ben
1.6 Amd Sempron 2800 +

1.5 gb ram

256 mb 128 bit te

dx 9 orta ayarlarda rahat onuyordum.Fazla kişili savaşlarda orta takılmalar oluyordu.Rahat oynarsın bilgisayarın ile.

Oyunun minimum ve ortalama bir beklenti gereksinimleri aşağıdaki gibi belirlenmiştir. En az minimumdaki kadar bir pc kombinasyonu ile oyunu oynayabilirsiniz. Bu kıyaslamayı kendinizde yapabilirsiniz.

Minimum:
İşletim Sistemi: Windows® XP
İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 GHz or AMD 2.5 GHz
Ram: 512MB RAM
Ekran Kartı: 3D graphics card with 64MB RAM
HD: 100 MB boş alan

Tavsiye Edilen:
İşletim Sistemi: Windows XP or greater
İşlemci: Intel Core Duo 2.0 GHz or AMD Athlon 64 X2 3600+
Ram: 1GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce FX 5200, ATI Radeon 9600, or better
HD: 100 MB boş alan