Recent content by ßy_Joker

1. Yardım edebilirmisiniz.

kendi yaptıgın modelleri koymak silah modellerini filan.
  2. Yardım edebilirmisiniz.

Ya önceden rehberde yada mod geliştirmede kendi itemimizi ve zırhımızı yapmak için bi program sergileniyodu indirelim diye ben onu yülemiştim pc ye format atılınca kalktı bende o konuyu bulamıyorum acaba linki varsa sizde verirmsiniz.
  3. Yeni önerilerle karşınızdayım umarım beyinilir

ben zaten bu öneriler olabilir dedim ama senide suçlamıyorum sonuçta snn bilmemişliğin zorla yaptırıorum zanediyor
  4. Yeni önerilerle karşınızdayım umarım beyinilir

Eyer yazımda hatalar olursa affedin beni karanlıkta yazıoyorum... :mrgreen: :mrgreen: 1-Bence şehirler birazda büyük olabilir ve filmelerde görüyoruz kalelerin içinden düzeli küçük bi ordu geçer bu görünüm olarak güzel olabilir bence . 2-Mesela Kral Rangara baglılık yemini ediyosun ama onun...
  5. Bnm De Önerim Var Yeni Konu Bu (Tari = 05,10,2010)(21,48)

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekür ederim bizden bu kadar gerisi artık beginilirse oyun sahiplerine düşüyor... :mrgreen:

(YAPIMCILARA SAYGILAR)
  6. Bnm De Önerim Var Yeni Konu Bu (Tari = 05,10,2010)(21,48)

argon45 said:
    1.si önerilerini tekrardan düzgün ve okunulabilir bir şekilde yaz lütfen (diğer arkadaşlar adamın yazısından sanane vb. şeyler söylemeyin).
    2.si önerilerin bazıları güzel bazıları (kusura bakma ama saçma ya da yapılması zor).Mesela:Kendi ırkını değilde oyunda sınırlı olarak 1 ya da 2 kez sadece belli bir bölgeye bir köy-kale veya şehir inşa etmek ve krallığını orada kurmak olabilirdi.Saçma öneri ise oyunda büyücü veya yeraltı canavarları olması.Oyun gerçekçi ortaçağ yahu.Tamam inanılıyor olabilir ama öyle birşeyler yok.Adam gelip savaşın ortasında sana tependen meteor mu yağdırsın?

arkadaşım bnm demek istediğim şey değişik suratlı bir tür kndilerini büyücü znnedipde şifacılar gibi bişi düşünüodum ve onların yerleri tünel gibi yerler olabilirdi bence bu meteor olayı olsada saçma olurdu bnce herkez bnm demek istediğimi anladı bi tek böle yorum yapan snsn öle tabi çirkin olurdu ...

Karadağ said:
    güzel öneriler tapınak önerini beğendim bencede her ulusta kendine ait dinleri olmalı bizim karekterinde dini olmalı belki dine göre özellikte kazanılabilir birde kendi ırkını kurma önerini beğendim

teşekürler kardeş eyer önerilerim tutulursa daha bir çok önerim var ama konuyu doldurmak istemedim tutulursa konuyu yenileyebilirim...
  7. Bnm De Önerim Var Yeni Konu Bu (Tari = 05,10,2010)(21,48)

cagatay said:
    FIKIRLERIN BAYA guzel

Teşekür ederim inş oyunlarda görebiliriz. :mrgreen:

kukla17 said:
    Turkish Sultan said:
    Öncellikle türkçeni beğenmedim.Önerilerin genel istekler üzerine olmuş.
    Adamın türkçesine değil önerilere eleştiri yapıcaktın sadece

Katılıyorum kardeş ama bu klavyenin de zamanı geçti. :mrgreen:
  8. Bnm De Önerim Var Yeni Konu Bu (Tari = 05,10,2010)(21,48)

Konu adını tarih ve saati yazmamın sebebbi o kadar çok öneri varki blki bnm konum eski zannedilebilir die koydum.Belki önerilerim beyenilmeyebilinir ama bn sadece fikir verdim işinize yararsa ne mutlu bana.Lazım olucaksa daha bir çok önerim var işinize yarayanı kulanırsınız ama kulancaksanız...
  9. Ctrl-é hilesi nasıl kapanıyor bilen varmı yada kapanıyormu

Ctrl - é ye basınca bir yazı cubugu geliyor. oraya cheatmenu yazılınca hile ler açılıor onun kapama kodu varsa yazarmısnız sıkıldım ondan artık zararı oluo bana...
  10. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Demirciye itemleri depoya at diyorum depo yok nerde bu depo

bide bu danışmanlık olarak hangi adam öneririsin
  11. yaw bu şey nerde!

ufff onu arkadaşta gösterdi onu yapana kadar sölesen offff yok yazmamışlar örnek olarak isterseniz konuların en son yanıtlarına bakın orda da soruyu sordum  :cry:
  12. Böyle bişi varmı???

Muratcn DMR said:
    mount and gladius var ama multiplayer demoysa oynayamazsın

demo diil

Searcy said:
    Var ama mod olacak düzeye gelmedi, ama item açısından bir şeyler var.

[M] Mount&Gladius

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,123765.0.html

saol aga
Back
Top Bottom