Bnm De Önerim Var Yeni Konu Bu (Tari = 05,10,2010)(21,48)

Users who are viewing this thread

ßy_Joker

Recruit
Konu adını tarih ve saati yazmamın sebebbi o kadar çok öneri varki blki bnm konum eski zannedilebilir die koydum.Belki önerilerim beyenilmeyebilinir ama bn sadece fikir verdim işinize yararsa ne mutlu bana.Lazım olucaksa daha bir çok önerim var işinize yarayanı kulanırsınız ama kulancaksanız bile yorum beklerim emege saygı...

1. Bence Ateşli Ok olsun ve köyleri yağmalarken ateşe biz Verelim allta da bişi olsun o dolunca haritada yanma olsun. :mrgreen:
2.belki hatırlayan vardır eskiden kara şovalyeler vardı kanunsuzlar onlar yine olsun bnce onlara katılmak zor olsun ama
3.Her ulusun kndine ait bir yeri olsun bence yani varda zaten şöle Svadya krallıgının tek bir yeri olsun böle tapınak die onun kndine özel şovalyeleri olsun
4.Kendi krallıgımızı kurunca böle bence seçenekler gelmeli asker göstercekler böle bizde onlara giysi seçicez işte en son asker atlı olsun bunları giysin die
5.çocuk yapmak olsun  :mrgreen:
6.marnid gibi adamlar yanı npc ler birazdaha olabilir
7.kendi şehrimize girildiğinde köylülere bana katılırmısın demek sorusu ama katılırsa mesela svadya kralıgından bi şehre sahipsen o svadya acemisi diilde kndine özel bir görünümlü asker olması
8.Hanlarda olan paralı asker vs gibi askerler daha şekil giyinsinler bnce.
9.Kendine şehir veya Kale kurma olsun ve Kendi türünü yaratma mesela bn yaptım gonzarlılar koydum nası köylülerim oldugunu sçtim ayarlardan ve askerlerimin giysilerini seçtim hngisi atlı onu filan sçtm bu olsun
10.Bence bu Çok güzel olur Filmlerde Orta çaglarda Büyücülere ve Yer altı canavarlarına inanılıodu böle bir ulus ta olabilir.olcaksan bile arkadaşlar yannış annamayın sizde çok ii yapıosunuz ama modcular yerine oyunun kndi yapımcılarının yapmasını tercıh ederim çünkü hani modcuların yapışıyla oyunu yapanları kalitesi aynı olmuo ama modcularada saygım sonsuz öçok güzel mod çıkartıosunuz . (yorum yapanlar sn çok film izlemişsin demeyin :mrgreen:)
11.Bi tane zırh var ya hani onu giyince bagraın resmini önde gösterior o atlar içinde olabilir aslında ben böle sadece seçenekler verdim beyenilirse isterseniz daha söleyebilirim
12.Ve bence bu belki herkez tarafından sevilmebilir ama belki hoş olabilir bizim gibi karakterler olsun npc ler mesele hani svadya krallıgına karşı çıkmış npcler koyluler için savaşanlar bizim gibi olsunlar anladınız işte :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Turkish Sultan said:
Öncellikle türkçeni beğenmedim.Önerilerin genel istekler üzerine olmuş.
Adamın türkçesine değil önerilere eleştiri yapıcaktın sadece

cagatay said:
FIKIRLERIN BAYA guzel

Teşekür ederim inş oyunlarda görebiliriz. :mrgreen:

kukla17 said:
Turkish Sultan said:

Katılıyorum kardeş ama bu klavyenin de zamanı geçti. :mrgreen:

Bugün, Amerika'da SMS dilinin okulda kullanılması ile ilgili bir yazı okudum. Siz ne düşünüyorusunuz arkadaşlar?
edit: önerilerin genelde hep önerilen şeyler (hatta ateş ve bayrak bazı modlarda hayata geçirilmiş şeyler) ama tapınak fikri gerçekten hoşuma gitti. Bineanaleyh (umarım doğru yazdım :smile:) oyunda din olması gerek politik nedenler gerek bir sürü gerizekalının etrafta olmala nedenlerinden dolayı konmuyor oyuna. yani hayata geçirilmesi zor. ama hey mount and blade 1.101 mi ne en son patch için chronicles of talera'da tapınaklar (aslında shrine, yani türbe) var idi. kimse ziyaret etmese de hoş bir detay olduğunu söylemek gerek. tabi god of life'ın türbesine gidip gliaes'i diriltmeyi saymazsak :twisted:.

güzel öneriler tapınak önerini beğendim bencede her ulusta kendine ait dinleri olmalı bizim karekterinde dini olmalı belki dine göre özellikte kazanılabilir birde kendi ırkını kurma önerini beğendim

1.si önerilerini tekrardan düzgün ve okunulabilir bir şekilde yaz lütfen (diğer arkadaşlar adamın yazısından sanane vb. şeyler söylemeyin).
2.si önerilerin bazıları güzel bazıları (kusura bakma ama saçma ya da yapılması zor).Mesela:Kendi ırkını değilde oyunda sınırlı olarak 1 ya da 2 kez sadece belli bir bölgeye bir köy-kale veya şehir inşa etmek ve krallığını orada kurmak olabilirdi.Saçma öneri ise oyunda büyücü veya yeraltı canavarları olması.Oyun gerçekçi ortaçağ yahu.Tamam inanılıyor olabilir ama öyle birşeyler yok.Adam gelip savaşın ortasında sana tependen meteor mu yağdırsın?

argon45 said:
1.si önerilerini tekrardan düzgün ve okunulabilir bir şekilde yaz lütfen (diğer arkadaşlar adamın yazısından sanane vb. şeyler söylemeyin).
2.si önerilerin bazıları güzel bazıları (kusura bakma ama saçma ya da yapılması zor).Mesela:Kendi ırkını değilde oyunda sınırlı olarak 1 ya da 2 kez sadece belli bir bölgeye bir köy-kale veya şehir inşa etmek ve krallığını orada kurmak olabilirdi.Saçma öneri ise oyunda büyücü veya yeraltı canavarları olması.Oyun gerçekçi ortaçağ yahu.Tamam inanılıyor olabilir ama öyle birşeyler yok.Adam gelip savaşın ortasında sana tependen meteor mu yağdırsın?

arkadaşım bnm demek istediğim şey değişik suratlı bir tür kndilerini büyücü znnedipde şifacılar gibi bişi düşünüodum ve onların yerleri tünel gibi yerler olabilirdi bence bu meteor olayı olsada saçma olurdu bnce herkez bnm demek istediğimi anladı bi tek böle yorum yapan snsn öle tabi çirkin olurdu ...

Karadağ said:
güzel öneriler tapınak önerini beğendim bencede her ulusta kendine ait dinleri olmalı bizim karekterinde dini olmalı belki dine göre özellikte kazanılabilir birde kendi ırkını kurma önerini beğendim

teşekürler kardeş eyer önerilerim tutulursa daha bir çok önerim var ama konuyu doldurmak istemedim tutulursa konuyu yenileyebilirim...

Kendi askerlerimizi oluşturmak falan çok güzel olabilirdi. Hani asker ağacını biz oluştursak yani. Kara şövalyeler falan kesinlikle katılıyorum olması çok güzel olurdu çünkü normal banditler falan çok kolay yenilebiliyor. Kendi kalemizi ve şehirlerimizi kurmakta güzel olabilir ama sınırlı sayıda ve belirli yerlere kurabilsek daha güzel olur.

ßy_Joker said:
Konu adını tarih ve saati yazmamın sebebbi o kadar çok öneri varki blki bnm konum eski zannedilebilir die koydum.Belki önerilerim beyenilmeyebilinir ama bn sadece fikir verdim işinize yararsa ne mutlu bana.Lazım olucaksa daha bir çok önerim var işinize yarayanı kulanırsınız ama kulancaksanız bile yorum beklerim emege saygı...

1. Bence Ateşli Ok olsun ve köyleri yağmalarken ateşe biz Verelim allta da bişi olsun o dolunca haritada yanma olsun. :mrgreen:
2.belki hatırlayan vardır eskiden kara şovalyeler vardı kanunsuzlar onlar yine olsun bnce onlara katılmak zor olsun ama
3.Her ulusun kndine ait bir yeri olsun bence yani varda zaten şöle Svadya krallıgının tek bir yeri olsun böle tapınak die onun kndine özel şovalyeleri olsun
4.Kendi krallıgımızı kurunca böle bence seçenekler gelmeli asker göstercekler böle bizde onlara giysi seçicez işte en son asker atlı olsun bunları giysin die
7.kendi şehrimize girildiğinde köylülere bana katılırmısın demek sorusu ama katılırsa mesela svadya kralıgından bi şehre sahipsen o svadya acemisi diilde kndine özel bir görünümlü asker olması
9.Kendine şehir veya Kale kurma olsun ve Kendi türünü yaratma mesela bn yaptım gonzarlılar koydum nası köylülerim oldugunu sçtim ayarlardan ve askerlerimin giysilerini seçtim hngisi atlı onu filan sçtm bu olsun
10.Bence bu Çok güzel olur Filmlerde Orta çaglarda Büyücülere ve Yer altı canavarlarına inanılıodu böle bir ulus ta olabilir.olcaksan bile arkadaşlar yannış annamayın sizde çok ii yapıosunuz ama modcular yerine oyunun kndi yapımcılarının yapmasını tercıh ederim çünkü hani modcuların yapışıyla oyunu yapanları kalitesi aynı olmuo ama modcularada saygım sonsuz öçok güzel mod çıkartıosunuz . (yorum yapanlar sn çok film izlemişsin demeyin :mrgreen:)
11.Bi tane zırh var ya hani onu giyince bagraın resmini önde gösterior o atlar içinde olabilir aslında ben böle sadece seçenekler verdim beyenilirse isterseniz daha söleyebilirim
12.Ve bence bu belki herkez tarafından sevilmebilir ama belki hoş olabilir bizim gibi karakterler olsun npc ler mesele hani svadya krallıgına karşı çıkmış npcler koyluler için savaşanlar bizim gibi olsunlar anladınız işte :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kaptan benimde onerim var kıralık katıller olsun hanlarda onlara para vererek lordtları oldurmek olsun sancak sıstemlerı olabılır

ßy_Joker said:
cagatay said:
FIKIRLERIN BAYA guzel

Teşekür ederim inş oyunlarda görebiliriz. :mrgreen:

kukla17 said:
Turkish Sultan said:

Katılıyorum kardeş ama bu klavyenin de zamanı geçti. :mrgreen:
eyw joker kardesım bende bunları gormek ıstıyorum ve yenı oyunu hazırsızlıkla beklıyorum

cagatay said:
ßy_Joker said:

kaptan benimde onerim var kıralık katıller olsun hanlarda onlara para vererek lordtları oldurmek olsun sancak sıstemlerı olabılır
saçmalama çok saçma olur olmadı yasak ilişkide olsun:grin:

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekür ederim bizden bu kadar gerisi artık beginilirse oyun sahiplerine düşüyor... :mrgreen:

(YAPIMCILARA SAYGILAR)

Çocukla ilgili şöyle birşey yapılabilir:Oyuncu evli olarak bütün kalradya'yı fethetmiştir.kalradya fatihi gibi bir ünvan alır.kalradya'yı fethettiği için dünyaya açılır krallık.karakterin çocuğu oyuncu olur.hikayede anlatır işte "yıllar sonra kalradya fatihi bilmem kimin oğlu/kızı,babasının/annesinin izinden gider ve dünyanın fethine hazırlanır" diye.

arklar bnmde bi düşüncem var mp de veya single playerda her gruba özel belirli bi taktik olabilir mesela Kergit Hanlığı nın belirli taktiği Turan ( Bozkır) taktiği olabilir...

Back
Top Bottom