Yeni önerilerle karşınızdayım umarım beyinilir

Users who are viewing this thread

ßy_Joker

Recruit
Eyer yazımda hatalar olursa affedin beni karanlıkta yazıoyorum... :mrgreen: :mrgreen:

1-Bence şehirler birazda büyük olabilir ve filmelerde görüyoruz kalelerin içinden düzeli küçük bi ordu geçer bu görünüm olarak güzel olabilir bence .

2-Mesela Kral Rangara baglılık yemini ediyosun ama onun yoldaşı olamıyosun bence bu olursa hoş olur harida biz yönetelim ama  :mrgreen:

3-Eskiden Svadyanın zırhları filan daha güzeldi şimdi de çirkin demiyorum ama eskilere göre daha soluk veagirlerin güzel bide saranidlerin onlar dışında dier Krallıkların zırhları iç karartıcı gibi geliyo bana sizin de fikrinizi öğrenmek isterim.

4.Haydutlarında bir kaç yerleri olsun ve bizmde yagmacı olma hakkımız olsun yani yagmacılar bi savaşa girerken 3 veya 4 gurub eyer onlardan biriysek onlara yardım etme olabilir Ama adamların üstü başı  birazda düzenli olsun ama kirli olsun çırılçıplaklar bazıları  :mrgreen: :mrgreen:

5.Kara şovalyeler tekrar çıksın 4. örnek mesela buna uyabilir kara şovalyeler oyunda çok büyük bir zevk saglayabilir belki  ama onların derebeyi de olabilelim.

6-şu nordlara ve rhodoklara bence artık at gelsin  :mrgreen: :mrgreen:

7-Mesela rhodoklardan bir kale aldık bi özzellik olsun kaleye tıklayıp seçenekler kısmında weagirli birlikler yetişsin köyümde gibi.

8-meseşala çocuk yapma olsun ama bu hani bi nevi zor bişi olsada şöle olsun evlendikten sonra sevgilinin yanına gidip konuşma seceneinde bir çocuk istiorum ben senden gibi bi seçenek olsun oda birkaç iknayla kabul etsin sonra bir senarya geçsin 1 yıl sonra gibi bi tane adam çıksın kalede oglum olarak bence hoş fikir

9-Şey belki çocukca gelcek ama hoş olabilir böle gizli bir madde olsun kılıç yada zorh gibi bu bir yerde saklı olsun işte korunaklı gibisinden mesela kılıçsa işte o kılıç dier kılıçlardan 10 kat daha ii olsun sadece bir tane olsun ondan.

10-Mesela Bir kaleye girdin Yanında 2 Tane özel askerin olsun onu kendin seçicen giysilerini filan.

11-Mesela Her krallıgın kendine ait bir yeri olsun mesela svadyanların kudus tapınaı gibi (bu örnei önceki konumda vermiştim ama hoş olabilir unutulmasın die hatırlattım  :mrgreen: :mrgreen:)

12-Kalede mesela yada şehirde şehiri düzenle diyince ulak karakolu vs gibi şeyler çıkıo mesela onlar olunca kalede kapısı olsun  ve karakoldaki polisler şehirde dolaşsın ve bir şey olunca biz o kapıdan geçip hani birisini şikayet edebilelim.

13-mesela bu çok lazım olan bişi köylernden gönüllü asker alıyoruz bu şey kaleden de olsun çünkü bildiğimiz gibi her kalenin evleride vardır ama kaleden asker almanın farkı köydeki gönüllülerden 2 kat daha fazla asker vermesi.

14-mesela Lehirde Dolaşırken bir köylünün bir köylüyle kavga etmesi ve herkez onun başında kavgaları izlemesi olabilir askerlerde müdahale gibi bişey edebilir.

15-mesela şöylede olabilir biz meselea asker alıp yönetioryurz haritada dolaşıp başkalarına saldırıyoruz mesela bizim asker alma sayımız 60 olsa bir krala sadık olsak kral yoreleg  mesela  işte buda bana 1. Lejyon yada 1. Bölük biriminin Komutanı sen olcan dese güzel olurdu işte krallar derebeylerine ordu versin şunun komutanı sen olcan die ordu versin derken bi ordunun başına geçirsin komutanlık kavgaları olsun sonra birliklerin sınıfı olsun ben en kötü birliği alırken o en yüksek birliği kulanıo gibi işte kralla konuşup bir arena düeelosu istiyip kazanana en büyük ve en güçlü birliği alsın.

16-Kaleye girdik mesela kendi Salanumdayım ordaykende zaman geçsin yada birisine gittiğimde ve biz haritada dururken .

17.mesela oyuna başlarken şöle bi seçenek gelsin hani karakter yaparken  Kardewşmi veya çocukmu istersiniz die onlardan birini seçersin işte  kız seçersen gelip çocugumu yada kardeşimi benden istesinler .

18-kendi askerini giydirme olsun bence çok hoş olurdu.

19-mesela bi kralla gidiyosunuz diosunki işte siz evlenme gibi şeylerden ne düşünüyorsunuz diosun oda dioki işte yannış annama ama çocuklarım hakkında bi kral olarak başka düşüncelerim var dio onun çocuklarıyla evlenme olsun ben bireysel bi kralsam buda müttefik oluşumuzum bi simgesi olsum filmlerde oldugu gibi.

20-mesela gelişme olsun yavaş yavaş gelişme şehirde bir yer açalım bu yer mücitlerin yeri olsun bu işte geliştirsin bizi mancılık içat ettim yok şu silahı icatt ettik gibi şeyler.

21-casuslar olsun dos krallıga veya düşman krallıga bizle ilgili ne planladıklarını ve ne kumpas kurduklarını bildiren casuslar.

Umarım önerilerim beyenilmiştir beyenilirse dikkate alınır inşakkah bence olursa bunlardan bir kaç tanesi bile çoook hoş olabilir .

ben zaten bu öneriler olabilir dedim ama senide suçlamıyorum sonuçta snn bilmemişliğin zorla yaptırıorum zanediyor

sonra oyun boyutu 20gb olsun  istediği sistem gereksinimi 2015 te çıksın yapacak bütçeyide millipiyangodan karşılarsınız. die de bitirebilirmişsin.  Her film izleyen şu öneriler kısmına bişi yazıyo nedense henüz Gerçekci bir öneri gelmiş değil gelsede 1 elin parmakları kadar.

zazaza said:
sonra oyun boyutu 20gb olsun  istediği sistem gereksinimi 2015 te çıksın yapacak bütçeyide millipiyangodan karşılarsınız. die de bitirebilirmişsin.

Koptum  :mrgreen:

zazaza said:
sonra oyun boyutu 20gb olsun  istediği sistem gereksinimi 2015 te çıksın yapacak bütçeyide millipiyangodan karşılarsınız. die de bitirebilirmişsin.  Her film izleyen şu öneriler kısmına bişi yazıyo nedense henüz Gerçekci bir öneri gelmiş değil gelsede 1 elin parmakları kadar.

Dediğine katılıyorum zazaza, öneriler kısmını şöyle bir tara, elle tutulur öneri bulma olasılığın o kadar az ki.

Back
Top Bottom