Bannerlord indirim veya bedava olur mu?

Users who are viewing this thread

Sizce bannerlord bedava olur mu sınırlı şekilde? Yani 1 günlüğüne kalıcı şekilde vermelik veya büyük bir indirim. %50 %60 gibi. Çok oyuncu kaybetti diye düşünüyorum bannerlordu destekleyen sayısı çok çok az. Genel olarak kötü eleştiriler hakim oyun üzerinde. Oyun çıktıktan 3-4 ay sonra gündemde ki yerini yitirmeside haklı olduğumu gösteriyor bence.

Bedava olmasının imkanı olduğunu düşünmüyorum, firma o kadar bonkör değil. Epic Games üzerinde bedava olabilir ama Epic Games'in çok para vermesi lazım bedava yapabilmek için, onlar da buna uğraşmazlar. Oyun çıkalı çok oldu aslında artık indirim yapmaya başlayabilirler ama yaptıkları en büyük indirim 120tl yapmak oldu şimdiye kadar.
Artık kış indiriminde veya kara cuma gibi geleneksel indirim günlerinde indirim yapmalılar bence, gerçek bir indirim.

Youtube de izleyici kitlesi olan bazı kanallara sponsorluk verip seri yapılmak üzere reklam yaptıkları bir dönemi (Mesela , Ramazanda sahur vakti bir hayli ilgi görmüştü. Salgının tekrar yükseldiği bu zaman diliminde de olabilir) seçerek indirim yapabilirler. Güncellemeler ile bir hayli gelişim gösterildiyse tabi. 1.5.7 versiyonun gelmesi ile başlamayı tavsiye ediyorlar forumda.

Arkadaş niye bedava olsun.Nasıl bir zihniyet anlamıyorum ki.Öyle bir 140-150 diyorsunuz ki anlamıyorum.Bak bakalım diğer oyun fiyatlarına daha ne bekliyorsuuz.Canlı yayınlarda kaç kere yorumladılar fiyatları diğer oyun fiyatlarını güzelce.

Flaming
Arkadaş niye bedava olsun.Nasıl bir zihniyet anlamıyorum ki.Öyle bir 140-150 diyorsunuz ki anlamıyorum.Bak bakalım diğer oyun fiyatlarına daha ne bekliyorsuuz.Canlı yayınlarda kaç kere yorumladılar fiyatları diğer oyun fiyatlarını güzelce.

Sanane anlamadım, benim zihniyetim böyle. Ben böyle soru sormak istedim canım böyle istedi. İstemiyorsan böyle bir konu yorum yapma. Bu kadar basit.

Sanane anlamadım, benim zihniyetim böyle. Ben böyle soru sormak istedim canım böyle istedi. İstemiyorsan böyle bir konu yorum yapma. Bu kadar basit.
Benimde böyle yorum yapasım geldi.İstediğim yerede yorum yapma hakkına sahibim.Bedavacılığı hiç anlamıyorum.Nerde beleş oraya yerleş ziyniyeti.2020 çıkışlı bir oyun oynuyorsunuz onu bile bedava bekliyorsunuz.

Benimde böyle yorum yapasım geldi.İstediğim yerede yorum yapma hakkına sahibim.Bedavacılığı hiç anlamıyorum.Nerde beleş oraya yerleş ziyniyeti.2020 çıkışlı bir oyun oynuyorsunuz onu bile bedava bekliyorsunuz.
Önce "zihniyet" kelimesini yazmayı öğrenmelisin. Daha sonrasında üst kısımda ki yaptığım açıklamayı okuyup ne demek istediğimi anlamalısın. Para vermiyorum demedim, bedava olur mu? Veya indirime girer mi diye sordum. Bu soruları cevaplarsın çıkarsın bu kadar basit. Karşısınızda ki kişiyi de tanımadan yorum yapmanı önermiyorum.

Flaming
Önce "zihniyet" kelimesini yazmayı öğrenmelisin. Daha sonrasında üst kısımda ki yaptığım açıklamayı okuyup ne demek istediğimi anlamalısın. Para vermiyorum demedim, bedava olur mu? Veya indirime girer mi diye sordum. Bu soruları cevaplarsın çıkarsın bu kadar basit. Karşısınızda ki kişiyi de tanımadan yorum yapmanı önermiyorum.
Laf atmam gerek ama nasıl? Hıh yazım hatası bittin olum.

1- "Sanane" değil "Sana ne?"
2- "İstemiyorsan böyle bir konu yorum yapma." ???
3- Bu oyunu oynayabilecek sistemin varsa 120 lirayı gözden çıkarabiliyor olman gerekir.
4- Oyunun oyuncu sayısının azalması oyunun fiyatının düşürülmesi gerektiği veya yüksek oranda indirimler yapılması gerektiği anlamına gelmez.
:smile:
Bu kadar basit.

Bedava olması pek mantıklı değil ancak bu fiyatta olmasına hiç gerek yok. Birincisi bu bir EA. EA'den çıktıktan sonra eğer oyun adam olduysa 120-150 TL istesinler sıkıntı değil ama hem bizden 120-150 TL istiyorlar hem EA bile olamayacak bir oyunla karşımıza çıkıyorlar hem de oyunu oynayıp geri dönüş yapmamızı bekliyorlar...

Back
Top Bottom