Bannerlord'un gidişatı sizce nasıl ?

Users who are viewing this thread

Bannerlord, optimizasyonları düzeltme fix güncellemeleri dışında büyük bir şey yok şuanlık.
Erken erişim'le birlikte büyük bir güncelleme olacağını düşünüyorum sizce ?

Bannerlord'un sekizinci ayına girdik ve nasıl başlayıp nereye kadar geldiğini gördük.Yani ben pek bir şey beklemiyorum artık.Hataları bugları hallederler bir kaçta soru cevap eklerler hadi bakalım al sana tam sürüm.

Bannerlord'un sekizinci ayına girdik ve nasıl başlayıp nereye kadar geldiğini gördük.Yani ben pek bir şey beklemiyorum artık.Hataları bugları hallederler bir kaçta soru cevap eklerler hadi bakalım al sana tam sürüm.
Ben böyle bir ümide girdim umarım hayal kırıklığı olmaz gidişat'a göre böyle düşündüm, Çok ağır yapıyorlar herşeyi.

Ben böyle bir ümide girdim umarım hayal kırıklığı olmaz gidişat'a göre böyle düşündüm, Çok ağır yapıyorlar herşeyi.
Sekiz ay oldu hala tek merdiven kullanılıyor. Karlı yerde çimler uçuşuyor yani ben büyük birşey beklemiyorum artık.İnancım çok büyüktü yıllardır bu zamanı bekledim ve çıktı şimdilik böyle(beta olduğu için , çok iyi olacak vs.) ama sekiz ayda gelinen nokta burası olduğu için vazgeçtim hayallerden ve beklentilerden.

Elimizdeki ürün itibarıyla çok kötü, üzerine yoğunlaştıkları eklentiler hakkında bir şey söyleyemem elbette. Zaten yakın zamanda gelecek yeniliklerin heyecan verici olacağına inanmıyorum. Oyunun şu anki hali oyunun ileride nasıl bir yapıda olacağına dair çok mesaj veriyor bence.

Last edited:
Khuzait kültürlü bir şehire girin ve handa/lord salonunda bir yastık bularak üzerinde yürüyün. Khuzaitler öyle pis insanlar ki yastıklarından kir değil, toprak fışkırıyor.

hiç aklıma duvara yumruk atmak gelmedi daha büyük şeyler olacak
Ben de içimden "hadi şimdi duvara yumruk atayım" demedim. Ama bunların hepsine detay deniyor.

Ayrıca bi de şey var. sığınağa saldırırken asker seçim ekreanında ctrl tuşuna basılı tutarak bir birliğin sayısını azaltırsan sayı eksiye iniyor. Sonradan ctrl ile tüm askerleri eklersen 50-100 kişiyle bile sığınağa saldıabiliyorsun. Bilen var mıydı bu bugu?

Ben de içimden "hadi şimdi duvara yumruk atayım" demedim. Ama bunların hepsine detay deniyor.
Aynı durum bende de var bu arada. Bende çoğu oyunda bazen durup acaba şunu yapsam ne olur? Şuradan geçsem ne çıkar? ya da şuraya vursam yine tahta sesi mi yoksa demir sesi mi çıkar diye inceliyorum. Oyunu güzel yapan şeyler zaten bu detaylar

Bazı objelerin materyal ayarları yanlış. Bunları bir şekilde raporlarsanız düzeltilmesi bir patche bakar diye düşünüyorum. Benim de dikkatimi çeken bazı şeyler oldu, duvardan tahta sesi gelmesi gibi ama raporlamaya vaktim olmadı ki zaten birkaç ay önce gördüm hala duruyor mu emin değilim.
Derdini seveyim butonu tarzı yorum yapanlar olacaktır da takmayın onları, detay detaydır. Raporlayın. EA'nın en işe yarar kısmı budur zaten.

Aynı durum bende de var bu arada. Bende çoğu oyunda bazen durup acaba şunu yapsam ne olur? Şuradan geçsem ne çıkar? ya da şuraya vursam yine tahta sesi mi yoksa demir sesi mi çıkar diye inceliyorum. Oyunu güzel yapan şeyler zaten bu detaylar
Aynen öyle. Bug aramam ama detayları gördükçe sebepsiz mutlu oluyorum. Bannerlord'ta ise mutsuz oluyor insan. Bazı evlerin kapısından tahta yerine demir-taş sesi çıkıyor.

Back
Top Bottom