Bannerlord erken erişim gelişimi

Users who are viewing this thread

Honesta

Recruit
Arkadaşlar selamünaleyküm . Oyunu ilk çıktığı gün satın alıp 60 saat kadar oynayıp buglardan ve eksikliklerden bıktığım için kapatmıştım ve bu zamana kadar açmadım bile . Şimdi o kadar ay geçti , oyun bug ve eksikliklerindeki son durum nedir ? Oyun şu anda oynanacak bir duruma geldi mi ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Tavsiyem bir süre daha giriş yapmaman. Henüz seni memnun edeceğini düşündüğüm büyük değişiklikler yok. Bu benim fikrim tabii ki aksi iddia edilebilir.
Nacizane yorumunuz için çok teşekkür ederim . Artık gerçekten bannerlord sıkıntısız oynamak istiyorum ?

Map in görünüşü dışında kayda değer bir şey gelmedi benim için. Sıkıntılar halen duruyor, oyun içeriğine de genelde görevler ekleniyor fakat bakkaldan 2 ekmek al tarzında hepsi. Büyük bir güncelleme gelmedi.

Map in görünüşü dışında kayda değer bir şey gelmedi benim için. Sıkıntılar halen duruyor, oyun içeriğine de genelde görevler ekleniyor fakat bakkaldan 2 ekmek al tarzında hepsi. Büyük bir güncelleme gelmedi.
Dostum sürekli hotfix geliyor. İki bug için güncelleme yapıyorlar. Uzun zamandır versiyon değiştirici bir güncelleme gelmedi. Şöyle sağlam bir 1.6.4 ne zaman gelir sence?

Dostum sürekli hotfix geliyor. İki bug için güncelleme yapıyorlar. Uzun zamandır versiyon değiştirici bir güncelleme gelmedi. Şöyle sağlam bir 1.6.4 ne zaman gelir sence?
Canları ne zaman isterse o zaman gelir :grin:. Bu firmanın tarihlerini tahmin etmek çok zor fakat şu mod tools lar aradan çıktığı için artık odaklanacaklardır diye düşünüyorum. Ya da mod araçlarının hatalarını çözmek için oraya daha çok yoğunlaşabilirler de, hiçbir fikrim yok.

Edit: Gelen güncelleme notlarında artık sadece performans başlığı olup olmamasına bakıyorum fakat bundan sonra büyük ihtimal o da olmayacak, ben bu oyunu uzun süre oynayamam 1050 ile çok büyük ihtimalle de yeni pc alana kadar oynayamayacağım çünkü yapımcılar optimizasyonunun iyi olduğunu düşünüyor, komik.

Canları ne zaman isterse o zaman gelir :grin:. Bu firmanın tarihlerini tahmin etmek çok zor fakat şu mod tools lar aradan çıktığı için artık odaklanacaklardır diye düşünüyorum. Ya da mod araçlarının hatalarını çözmek için oraya daha çok yoğunlaşabilirler de, hiçbir fikrim yok.

Edit: Gelen güncelleme notlarında artık sadece performans başlığı olup olmamasına bakıyorum fakat bundan sonra büyük ihtimal o da olmayacak, ben bu oyunu uzun süre oynayamam 1050 ile çok büyük ihtimalle de yeni pc alana kadar oynayamayacağım çünkü yapımcılar optimizasyonunun iyi olduğunu düşünüyor, komik.
Cevabınız için teşekkür ederim . Anlaşılan oyunu uzun bir süre daha açmayacağım . Oyun ilk çıktığı zaman daha erken erişimde diyip çok fazla umut beslemiştim içimde ama korkarım ki büyük ihtimalle oyun uzun bir süre daha erken erişimde kalacak ve finalinde warband'ın az biraz gelişmiş serisi olacak. Çok üzülüyorum..

Bu modlama kiti versiyondan ayrı yayınlandığında göre(1.6.o - modd.kits! Demedikleri e göre), 1.6.0 bahsedilen bazı yeniliklerle birlikte olağan bir güncelleme olabilir. 2.0.0 ise, tüm modlama araçlarının + ilk hafta hot ve coldfixlerinin tamamlanmasi sonrası gelebilir. 2.0.0ın bu şekilde mod kitini tam olarak sunması harcnde, özel sunucuları da içermesi olası. Tam bir kit ve özel sunucular, öyle sanıyorum, topluluğa büyük fayda sağlayacak. 2.0.0 belki tam sürüm bile olur. Tam sürüm diye gelişim durmayacak sonuçta. Diğer istenenlerle 3.0.0 7.8.9 vs devam eder.

Hatta a3.0.0 gibi alfa versiyonları, b5.0.0 gibi versiyonlara evrilip, erken erişimde e(rke erişim)1.0.0 olduğuna göre.. 2.0.0 bazı esaslı eklentilerle tam sürüme geçiş versiyonunun olabilir. Eklentisi de şunlardan biri olabilir:

t1.0.0
ts1.0.0
f1.0.0
fb1.0.0
b1.0.0

t2.0.0
...
b2.0.0

Last edited:
Bu modlama kiti versiyondan ayrı yayınlandığında göre(1.6.o - modd.kits! Demedikleri e göre), 1.6.0 bahsedilen bazı yeniliklerle birlikte olağan bir güncelleme olabilir. 2.0.0 ise, tüm modlama araçlarının + ilk hafta hot ve coldfixlerinin tamamlanmasi sonrası gelebilir. 2.0.0ın bu şekilde mod kitini tam olarak sunması harcnde, özel sunucuları da içermesi olası. Tam bir kit ve özel sunucular, öyle sanıyorum, topluluğa büyük fayda sağlayacak. 2.0.0 belki tam sürüm bile olur. Tam sürüm diye gelişim durmayacak sonuçta. Diğer istenenlerle 3.0.0 7.8.9 vs devam eder.
Tam sürüme çıkmasına daha çok var, oyun hatalarla dolu halen.

Mod tools aradan çıktı derken lordum?

Çok içerik eklenmedi, eğer çokoynamak istiyorsan bir bi bak ama. Çok gelişen şeyler var, performans diplomasi gibi hiç ellenmeyen şeyler var. Tavsiyem Bi 5 6 ay daha beklemekte çok istemiyorsan

Back
Top Bottom