Klanların krallığı terk etmesi

Users who are viewing this thread

RoccoBuskas

Recruit
Yanıma çektiğim klan ile aram çok iyi ilişkim +60 larda bir sürü de nüfuz basıyorum ama 2 dk gecmeden geri ayrılıyor bunun bir çözümü yok mu?

Yanımda en uzun süre kalan lordladan biriyle ilişkim -30 du. Bu ayrılma durumlarının krallığının güçsüz olmasıyla alakalı olduğunu söylüyorlar zaten ikna ederken de lordlar bunu dile getiriyor genelde sayıca azsın diye.Yani sıfırdan krallık kuruyoruz bu şu duruma benziyor. İşverenler genç tecrübeli eleman arıyor.. Daha yeni mezun olmuşuz tecrübeyi nereden kazanacağız önce bi imkan verin.

Yanımda en uzun süre kalan lordladan biriyle ilişkim -30 du. Bu ayrılma durumlarının krallığının güçsüz olmasıyla alakalı olduğunu söylüyorlar zaten ikna ederken de lordlar bunu dile getiriyor genelde sayıca azsın diye.Yani sıfırdan krallık kuruyoruz bu şu duruma benziyor. İşverenler genç tecrübeli eleman arıyor.. Daha yeni mezun olmuşuz tecrübeyi nereden kazanacağız önce bi imkan verin.
Sence ne kadar güce ulaştıktan sonra lordlar ayrılmaz?

Sence ne kadar güce ulaştıktan sonra lordlar ayrılmaz?
3-5 şehir ve kale yeterli olur sanırım. Adamlarda haklı şimdi onlar bizim gibi her yerden asker toplamıyor sadece kendi ait olduğu krallığa bağlı köylerden adam alıyor. Kaçan lordları bazen gözlemliyorum resmen boş boş duruyolar. Ulan yerleşim yerin yok doğru dürüst ben nereye gidim der gibi :smile: yapcak bişey bulamayıp tak taraf değiştiriyolar:smile:

defection overhaul modu var onu indir o terk etmelerini engelliyor ilişkin düşükse terk ediyorlar sadece

Back
Top Bottom