In Progress Krallığıma çektiğim lordların krallıktan ayrılma sorunu

Users who are viewing this thread

Version number
1.8.0
Branch
Beta
Modded/unmodded
No, I didn't use any mods.

ryoshe

Recruit
Öncelikle Merhaba
Oyuna bir süre ara vermiştim ve şimdi tekrar başladım 1.8.0 güncellemesini denemek istedim ama birçok sorunla ve crash ile karşılaşıyorum hepsini buraya tek tek yazmak istemiyorum çünkü o kadar vaktim yok. Şimdi karşılaştığım büyük bir sorun var öncelikle oyunu hikaye Modunda oynuyorum ve komplo görevini tam vaktinde yapmama rağmen sonunu göremiyorum yaptıkça puanı 1000 civarında tutabiliyorum az da olsa 1000in altına düşürüyorum ama maalesef geri yükseliyor en az 50 görev yapmışımdır komplo derecesini düşürüebilmek için ama nafile buna bir düzenleme gelmesi gerekiyor bunun dışında en can sıkıcı ikinci konuyu anlatmak istiyorum. Krallığıma klan eklemek için bir yoldaş alıyorum ve ona kaleler ve şehirler veriyorum ansiklopediden durumuna bakıyorum durumu zengin olmasına rağmen ilişkisi benle 100+ olmasına rağmen kendi başına krallıktan çıkıp başka krallığa katılıyor üstelik ona verdiğim şehirleri ve kaleleri beraberinde götürüyorum sırf bu yüzden şuan oyunu sildim bu durum düzeltilirse güncellemede tekrar yüklerim 1.8.0 yamasından belli 3 kere yeni Save açtım fakat her seferinde bu durum söz konusu oldu aynı işlemi oyunda hali hazırda mevcut olan farklı Lordlar ile de deneyeyim dedim fakat ilişkim çok yüksek olmasına rağmen lordun klanı zengin olmasına rağmen şehirleri ve kaleleri olmasına rağmen kendiliğinden çıkıp gidiyor (benim imparatorluğumdan) farklı bir imparatorluğa katılıyor ve şehirlerimi ve kalelerimi beraberinde götürüyor böyle oyunun sonunu getirmem mümkün değil haftalarca oynuyorum sonuçta günlerimi ve saatlerimi verip Lord çekiyorum veya yoldaş ile klan kuruyorum fakat böyle bir sorundan dolayı çıkıp gidiyorlar lütfen bu durumu düzeltin ilişkim 100+ olmasına rağmen o kadar uğraşıp didinip 500k dinar verip çektiğim Lordlar kaleleri ve şehirleri ile birlikte durumları zengin olmasına rağmen çıkıp gidiyorlar ya bu şekilde çıkıp gitmelerini engelleyin yada gittiklerinde şehirleri ve kaleleri bırakıp gitmelerini sağlayın çünkü giden lordu geri kazanmaya çalıştığımda gittiği imparatorlukta kralına bağlı olduğunu ve başka bir krallığa katılmak istemediğini söylüyor, bunun sebebi ise sahip olduğu yerleşkesi olması e o halde sahip olduğu yerleşkesi olan lordu çekemiyorsam neden benden başka Lordlar yerleşkesi olan klan çekiyor ? bunu anlamış değilim en azından imparatorluğuma bağlı klanlardan yerleşkesi olanlar benden ayrılmaya bilir ayrılıyorlarsa da böyle bir algoritmanız varsa da yerleşkeleri beraberinde götürmesi çok saçma bir durum oluyor benim tahminim sizin algoritmalarınızda çakışmalar olduğu yönünde umarım durumu izah edebilmişimdir daha önce farklı konularda da Ticket açtım bu konuda da yardımcı olabileceğim başka bir şey varsa lütfen bana yazın size geri dönüş sağlarım..

Back
Top Bottom