Ejder Sancağı Görevi Karmaşası

Users who are viewing this thread

BlackDread

Recruit
Ben Isınıa ve Aragozsa gittim ikisi ile de görüştüm ve ikisi de bana imparatorluğu yıkmam için seçenek sundular . Ya kendi krallığımı kuracağım ya da bir krallığın çatısı altına gireceğim . Ben de Vlandiya çatısına girdim ve kale kuşatması ve kervan baskınlarından nüfuz kazanıyorum . Anlamadığım noktalar ise şunlar :

-Madem yok edecektik ne diye ikisine de gidip görüş aldık
-Sancak elimde duruyor ancak bunu illa teslim mi etmemiz gerekiyor . Böyleyse kime teslim edeceğim . Krallık karşıtı freaksiyona teslim edin diyor mesela ama kim o ? Derherthe gidiyorum yok vasallarına gidiyorum yok kim abi bu adam ?
-Vlandiyaya hizmet ediyorum diye oradan çıkıp kendi krallığımı kurabilecek miyim ? eğer ki kurabiliyorsam bir yerleşkeye nasıl sahip olurum . Yerleşkeden kastı herhangi bir krallığın herhangi bir kalesi mi yoksa bir şehir mi ?
-Komployu durdur görevi buglu diyenleriniz var ne yapayım ana görevi hiç ilerletmeyeyim mi ?

Yerleşkeden kastı herhangi bir krallığın herhangi bir kalesi mi yoksa bir şehir mi ?
Bilmiyorum denemedim bunu.

Komployu durdur görevi buglu diyenleriniz var ne yapayım ana görevi hiç ilerletmeyeyim mi ?
Görevi ilerlet çünkü o görev bitmeden oyun bitecektir zaten.

freaksiyon olayına gelirsek.
Orası oldukça yanlış çeviriden insanların kafasını karıştırıyor.

2 şey bilmen lazım
İmparatorluk var ve bunlar belirli krallıklardan oluşuyor
Krallıklar ise klanlardan oluşur

Olay şundan ibaret:

İmparatorluğu Destekleyen bir krallık kur
İmparatorluğu Destekleyen bir krallığa katıl
İmparatorluğu yıkmayı çalışan bir krallık kur.
İmparatorluğu yıkmaya çalışan bir krallığa katıl

Sancağı eğer birini destekleyeceksen o Krallığın liderine vereceksin
Yok ben kendim krallık kurmak istiyorum diyorsan sende kalacak.

Yerleşkeden kastı herhangi bir krallığın herhangi bir kalesi mi yoksa bir şehir mi ?
Bilmiyorum denemedim bunu.

Komployu durdur görevi buglu diyenleriniz var ne yapayım ana görevi hiç ilerletmeyeyim mi ?
Görevi ilerlet çünkü o görev bitmeden oyun bitecektir zaten.

freaksiyon olayına gelirsek.
Orası oldukça yanlış çeviriden insanların kafasını karıştırıyor.

2 şey bilmen lazım
İmparatorluk var ve bunlar belirli krallıklardan oluşuyor
Krallıklar ise klanlardan oluşur

Olay şundan ibaret:

İmparatorluğu Destekleyen bir krallık kur
İmparatorluğu Destekleyen bir krallığa katıl
İmparatorluğu yıkmayı çalışan bir krallık kur.
İmparatorluğu yıkmaya çalışan bir krallığa katıl

Sancağı eğer birini destekleyeceksen o Krallığın liderine vereceksin
Yok ben kendim krallık kurmak istiyorum diyorsan sende kalacak.
Bende Vlandiya yanlış anlamadıysam imparatorluğu destekliyor ama işte lidere gittiğimde veremiyorum ilginç bir şekilde yani konuşmada öyle bir seçenek yok .Vlandiyadan çıksam kendi krallığımı kurmama izin verir mi bilmiyorum . Bir de hangisi imparatorluk karışıtı ya da değil nasıl anlayacağız

Bende Vlandiya yanlış anlamadıysam imparatorluğu destekliyor ama işte lidere gittiğimde veremiyorum ilginç bir şekilde yani konuşmada öyle bir seçenek yok .Vlandiyadan çıksam kendi krallığımı kurmama izin verir mi bilmiyorum . Bir de hangisi imparatorluk karışıtı ya da değil nasıl anlayacağız
Vlandiya imparatorluğu desteklemiyor.Destekçiden kastı kuzey,güney,batı imparatorluklarından birine katılman.Bunun dışındakiler imparatorluk karşıtı krallıklar.Ayrıca sancak görevini yaptıysan derthert’e teslim edebilmen lazım.Benim oyunumda teslim et seçeneği çıkıyor.

Vlandiya imparatorluğu desteklemiyor.Destekçiden kastı kuzey,güney,batı imparatorluklarından birine katılman.Bunun dışındakiler imparatorluk karşıtı krallıklar.Ayrıca sancak görevini yaptıysan derthert’e teslim edebilmen lazım.Benim oyunumda teslim et seçeneği çıkıyor.
Teslim edemedim sancağı sonra o krallıktan çıktım klan seviyem şuan 3 . Kendi krallığımı kurayım diyorum ama çoğu krallık barış durumunda aseray hariç onlar herkesle savaş halinde . Aseraydan bir kale ya da şehir alsam kendi krallığımı ilan etmiş olur muyum bir de idarecelik seviyem 20 şuan yani bir yer alsam bile idare edebilir miyim bilmiyorum

Back
Top Bottom