Yaran Krallıkların İfşa Dosyası

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi oyunun şu anki halinde, sizin gönül verdiğiniz veya vermediğiniz bir krallık diğerlerini 3 yıl gibi kısa bir sürede yeme, yutma gafletinde bulunuyor. Eğer ki sizin de çevrenizde böyle krallıklar varsa bunların görsellerini, bu konu altında paylaşmak suretiyle ifşa edebilirsiniz, böylece tüm forum oyun zevkinizi öylece baltalayan krallıkları ve kendilerine bağlı sancakbeylerini kınayabilir veya hadlerini bilmeleri adına onları linç edebilir.

Birçok arkadaşımın ve forum üyesinin başına bu durum Khuzait, Battania veya İmparatorluk fraksiyonlarından biri aracılığıyla gelmiş. Bende ise bu durum Vlandia aracılığı ile vuku buldu. Batı İmparatorluğuna kılıcımı adamış biri olarak, bağlı olduğum krallığın yutulması ve bunu yapan tarafın durdurulamaz bir süper güç haline gelmesi intikam ateşimi uçak moduna almama sebep oldu. İşte o zalimin görseli;

Sizin görsellerinizi de bekliyorum

Bende ise her yeri güney imp aldı kriz geçirmek üzereyim(ss nasıl atılır bilmiyorum)

Oyunun açıkken ''F12'' tuşu ile aldığın Steam görselini yine Steam profilin üzerinden diskte göster seçeneğine tıklayarak, görselin bilgisayarındaki klasöürünü buluyorsun. Daha sonra ''hızlıresim'' gibi bir fotoğraf yükleme sitesine görseli yüklüyorsun, ardından forumlarda paylaşmak üzere sana verdiği bbcode linkini kopyalayıp, o linki atacağın yanıta yapıştırıyorsun.

Arkadaşlar, bildiğiniz gibi oyunun şu anki halinde, sizin gönül verdiğiniz veya vermediğiniz bir krallık diğerlerini 3 yıl gibi kısa bir sürede yeme, yutma gafletinde bulunuyor. Eğer ki sizin de çevrenizde böyle krallıklar varsa bunların görsellerini, bu konu altında paylaşmak suretiyle ifşa edebilirsiniz, böylece tüm forum oyun zevkinizi öylece baltalayan krallıkları ve kendilerine bağlı sancakbeylerini kınayabilir veya hadlerini bilmeleri adına onları linç edebilir.

Birçok arkadaşımın ve forum üyesinin başına bu durum Khuzait, Battania veya İmparatorluk fraksiyonlarından biri aracılığıyla gelmiş. Bende ise bu durum Vlandia aracılığı ile vuku buldu. Batı İmparatorluğuna kılıcımı adamış biri olarak, bağlı olduğum krallığın yutulması ve bunu yapan tarafın durdurulamaz bir süper güç haline gelmesi intikam ateşimi uçak moduna almama sebep oldu. İşte o zalimin görseli;

Sizin görsellerinizi de bekliyorum

Benim oyun buna benzer. %50 %50 vlandia ve kuzait arasındaydı harita şimdi durum şöyle.

4 tane save'im var hepsinde vlandiya coşuyor, hiç yıkıldığını ya da ezildiğini görmedim. Bana mı denk geldi böyle bilmiyorum ama biraz güçlü kalıyorlar gibi.

Benim oyun buna benzer. %50 %50 vlandia ve kuzait arasındaydı harita şimdi durum şöyle.

4 tane save'im var hepsinde vlandiya coşuyor, hiç yıkıldığını ya da ezildiğini görmedim. Bana mı denk geldi böyle bilmiyorum ama biraz güçlü kalıyorlar gibi.

Vallahi hocam bende de tam tersi Vlandia sürekli yerinde sayıyor, Güney İmparatorluğu yeni süper güç olmuş durumda :smile:

Aynı benim oyun haritam bu ajshdh neredeyse ap aynısını sadece sanal qasira falan benim alshdlj

1200. günde Kuzait Krallığı bütün dünyanın hakimiyetini kazandı. Son şehri de aldıktan sonra bende oyun zevki bırakmayan Kuzaitler yüzünde save silip yeni oyuna başladım. Kuzait Krallığından haksız rekabet yaptıkları gerekçesiyle şikayetçiyim.

Hiç Sturgiya'nın yükseldiğini duymadım ne burada, ne redditte. Belli ki oyundaki en güçsüz krallık onlar. O yüzden yeni oyunu Sturgiya kökenli bir karakterle açıp onların yeminli lordu olmak güzel olabilir.

Hiç Sturgiya'nın yükseldiğini duymadım ne burada, ne redditte. Belli ki oyundaki en güçsüz krallık onlar. O yüzden yeni oyunu Sturgiya kökenli bir karakterle açıp onların yeminli lordu olmak güzel olabilir.
Dostum katıldığım ilk krallık Sturgiyaydı. Ben katıldım 2 gün (oyun günüyle) sonra krallık çöktü yok edildi yeryüzünden silindi :grin: Yine de diğer krallıkların mapi yarma olayı düzeltilmiş artık denenebilir gibi bu dediğin.

Warband'da Nord'lara gönül vermiş birisi olarak Bannerlord'da da Sturgia için aynı şeyi söyleyebilirim. Harbiden güçsüz gibiler ama, askerlerin gücünden ziyade çok hızlı çökmeleri asıl problem aslında. Biraz daha dayansalar tadından yenmeyecek. Karlı ve soğuk bir gecede hana gidip konane oynamak gibisi yok çünkü :smile:

Benim Savede Kuzaitlere karşı en son Vlandiya ayakta kaldı dün son şehirlerini aldık save sildim
Aslında o yıla göre yorumlarsan en güçlü krallık Kuzait olması normal çünkü Moğollar,Türk kabilelerinin karışımı gibi ama bu kadar güçlü olması hiç normal değil ve oyun hiç normal seyrinde devam etmiyor bu can sıkıcı bir durum warbanda ki gibi olsa bir de kuşatmalarda ki savaşta ki fps dropları çözseler güzel olacak yani oyunun 100.gününde bir tane krallık çöküyor en azından oyunda ki 500-1000. gün arası yapsalar fena olmaz

Back
Top Bottom