Warband Veda Turnuvası - Grup Bilgileri, Maç Rezervasyonları

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Cruz Aiders 11 - 5 Wesenheit

gPdZpO.jpg

odGrpX.jpg

lQJvpQ.jpg

VQovNB.jpg

Lvk1N0.jpg

Güncellendi.

ANGRY M&M's 8 - 8 Paradox

GUID SS:
212cc0e480c5f62f6f2edd8e9959ff7e.png

1. SET:
ffbb74d182555d7a1660afda27db6aad.jpg

2.SET:
-eksik ss-

3.SET:
4dac84b564194278effb427fb6dbb5ed.jpg

4.SET
335e0f62644ed8554ca3c451e7a92ea6.jpg

Ayrıca buyurun arkadaşlar, videom:
Videonun ufak bir yerinde sıkıntı çıkmış arkadaşlar, eve geldiğimde düzeltip tekrardan koyacağım. 1 set olduğu gibi karanlık.

Last edited:
ANGRY M&M's 8 - 8 Paradox

GUID SS:
212cc0e480c5f62f6f2edd8e9959ff7e.png

1. SET:
ffbb74d182555d7a1660afda27db6aad.jpg

2.SET:
-eksik ss-

3.SET:
4dac84b564194278effb427fb6dbb5ed.jpg

4.SET
335e0f62644ed8554ca3c451e7a92ea6.jpg

Ayrıca buyurun arkadaşlar, videom:
Videonun ufak bir yerinde sıkıntı çıkmış arkadaşlar, eve geldiğimde düzeltip tekrardan koyacağım. 1 set olduğu gibi karanlık.

Güncellendi. Maç sonucu 8-8

ANGRY M&M'S 9 - 4 Peaks of Warband

6Dg1b7.jpg

P78VNN.jpg

00vZg9.jpg

vakD76.jpg

VQo7Rn.jpg

Ayrıca ID ssinde gözüktüğü gibi Felagund isimli arkadaşın sunucuya girdiği ID "DALGASINA DALGA" takımında oynayan "Hepreai" oyuncusunun IDsi. Bu nedenden dolayı
Wardo Flake said:
5- Eğer bir oyuncunun turnuva süresince aynı anda birden fazla takımda oynadığı ortaya çıkarsa o oyuncu turnuvadan diskalifiye edilir.
kuralına göre Hepreai turnuvadan men edilmiştir.

ANGRY M&M'S 9 - 4 Peaks of Warband

6Dg1b7.jpg

P78VNN.jpg

00vZg9.jpg

vakD76.jpg

VQo7Rn.jpg

Ayrıca ID ssinde gözüktüğü gibi Felagund isimli arkadaşın sunucuya girdiği ID "DALGASINA DALGA" takımında oynayan "Hepreai" oyuncusunun IDsi. Bu nedenden dolayı kuralına göre Hepreai turnuvadan men edilmiştir.
Aldığınız GUID ID ssleri, daha maçın oynanacağı map açılmadan alıp, sırf Felagund Finrod - 1374194 oyuncumu, Heperai olduğunu iddia ederek banlamak için alınan ssler dairinde, oyunucunuz M_M_Larqi adlı oyuncunun guid idsi sslerde mevcut değildir ve bu oyuncunun GUID IDsi, GUID ID sslerinde bulunmadığı için maçın sonucuna itiraz ediyoruz. Kurallar gereği M_M_Larqi'nin oynadığı raundları takımımıza vermenizi talep ediyoruz. Ayrıca karşı takım kaptanı M_M_Nessa adlı oyuncunun video çekmesi kurallarda zorunlu kılınmış. Kurallar gereği M_M_Nessa adlı oyuncunun oynadığı HER raundu içeren, kendi açısından görüntüleri de talep ediyoruz.

Aldığınız GUID ID ssleri, daha maçın oynanacağı map açılmadan alıp, sırf Felagund Finrod - 1374194 oyuncumu, Heperai olduğunu iddia ederek banlamak için alınan ssler dairinde, oyunucunuz M_M_Larqi adlı oyuncunun guid idsi sslerde mevcut değildir ve bu oyuncunun GUID IDsi, GUID ID sslerinde bulunmadığı için maçın sonucuna itiraz ediyoruz. Kurallar gereği M_M_Larqi'nin oynadığı raundları takımımıza vermenizi talep ediyoruz. Ayrıca karşı takım kaptanı M_M_Nessa adlı oyuncunun video çekmesi kurallarda zorunlu kılınmış. Kurallar gereği M_M_Nessa adlı oyuncunun oynadığı HER raundu içeren, kendi açısından görüntüleri de talep ediyoruz.
Oyuncunun ID sinin ss ler de bulunmaması durumunda oynadığı roundların size verileceğine dair bir kural yok çünkü ID si ortada yok. Sunucu loglarından bakılıp doğrulanacaktır. Admin olarak açıkca söylüyorum ki Hepreai'nin banlanması saçmalık. Bu konuyu admin ekibiyle konuşucağım. Nessa veya listede bulunan hiç kimse videosunu admin ekibi dışında paylaşmak zorunda değil fakat Nessa videosunu publice paylaşacağını söylemişti, video henüz bize bile ulaştırılamamışken size paylaşamayız :/ ID ler loglardan kontrol edilecek eğer farklı bir ID ile oynama söz konusu ise kurallar gereği oyuncunun oynadığı bütün roundlar size verilir.

- Maç başladığında ilk setin ilk roundunda Print GameID seçeneği ile bütün oyuncuların IDsinin gösterilip hepsi gözükecek şekilde ss alınması gerekmektedir. Aynı şekilde her setin sonunda da ss alınması ve bu 5 ssin maç sonunda bu konuya atılması gerekmektedir.

ID ler loglardan kontrol edilecek eğer farklı bir ID ile oynama söz konusu ise kurallar gereği oyuncunun oynadığı bütün roundlar size verilir.

Sizin de dediğiniz gibi, kurallar gereği hareket etmemiz daha adil olur.

00b8b85d4fbf2683874cbf5af18da823.png
Evet buyur, aldığım video içerisinde en başta nolur nolmaz diye bir daha almıştık ID ss'ini. Bu akşam videoyu (diğer video ile birlikte) uploadladığımda seve seve paylaşırım :smile:

Evet buyur, aldığım video içerisinde en başta nolur nolmaz diye bir daha almıştık ID ss'ini. Bu akşam videoyu (diğer video ile birlikte) uploadladığımda seve seve paylaşırım :smile:
Bu sste Felagund_Finrod'un guidi doğru gözüküyor bu ss'e göre karar alınacaksa benim oyuncumu heperai diye maçtan men edemezsiniz ki ettiniz. İlk ss'e göre işlem yaptığınız için, dikkate alınması gereken belge ilk sstir. İlk swaptaki kazandığınız 3 raund eli tarafımıza vermenizi istiyorum turnuva yöneticileri.

Bu sste Felagund_Finrod'un guidi doğru gözüküyor bu ss'e göre karar alınacaksa benim oyuncumu heperai diye maçtan men edemezsiniz ki ettiniz. İlk ss'e göre işlem yaptığınız için, dikkate alınması gereken belge ilk sstir. İlk swaptaki kazandığınız 3 raund eli tarafımıza vermenizi istiyorum turnuva yöneticileri.
Ne saçmalıyorsun? Bu attığım ss, zaten maç başında çekildi. Yani ilk setin ilk roundu. Wardo ss'i daha erken aldığı için böyle bir prosedür izlenmesi çok büyük saçmalık :grin: Videoyu attığımda görürsün ID'lerin daha maç oynanmadan önce bir kez daha çekildiğini.

ID onaylandı.

Ekran görüntüsü yeterli gözüküyor. Daha fazla bu konuyu uzatmayın lütfen.

Wardo ss'i daha erken aldığı için böyle bir prosedür izlenmesi çok büyük saçmalık :grin:
Senin de dediğin gibi Wardo'nun oyuncumu banlaması çok büyük saçmalık. Benim oyuncum, daha maçın oynanacağı map açılmadan yani maç başlamadan alınan ssten dolayı maçtan men ediliyorsa ben de hakkım olarak larqinin oynadığı oyunları tarafıma verilmesini talep ediyorum. Böylece sonuç Peaks of Warband 7 - M_M 6 olur.

Senin de dediğin gibi Wardo'nun oyuncumu banlaması çok büyük saçmalık. Benim oyuncum, daha maçın oynanacağı map açılmadan yani maç başlamadan alınan ssten dolayı maçtan men ediliyorsa ben de hakkım olarak larqinin oynadığı oyunları tarafıma verilmesini talep ediyorum. Böylece sonuç Peaks of Warband 7 - M_M 6 olur.
Larqi'nin bulunduğu raundları vermiyorsanız da maçın iptalini talep ediyorum.

Nessa'nın atacağı videoda göreceğin üzere bu adam sunucuya girdiği andan itibaren kendi keyiyle ve doğru GUID si ile girdi bunu loglardan ve sunucuya girdikten sonra çekilen ID ssinden gayet iyi görebilirsin. Lakin senin konuyu saptırmaya çalıştığın durum çok farklı. Oyuncun yakalandığı gibi sunucudan çıkıyor ve hemen arkasından çat diye aynı nick, aynı banner, aynı tip sunucuya doğru keyle giriyor.

Nessa'nın atacağı videoda göreceğin üzere bu adam sunucuya girdiği andan itibaren kendi keyiyle ve doğru GUID si ile girdi bunu loglardan ve sunucuya girdikten sonra çekilen ID ssinden gayet iyi görebilirsin. Lakin senin konuyu saptırmaya çalıştığın durum çok farklı. Oyuncun yakalandığı gibi sunucudan çıkıyor ve hemen arkasından çat diye aynı nick, aynı banner, aynı tip sunucuya doğru keyle giriyor.
Siz konuyu farklı yere çekiyorsunuz. Kendinizi savunmanız gereken konudan kaçıp, konuyu bize çeviriyorsunuz. Başkasının tipini, bannerini almak çok basit bir şey. Tekrardan konuyu sizin kaçtığınız yere çevirmek gerekirse, benim oyuncumu ilk ss'e göre banlıyorsanız, Larqinin oynadığı eller bizim hakkımız. 2. ss'i kale alacaksak, Benim oyuncum neden banlandı? Maçın iptalini tekrardan talep ediyorum.

Dostum, Wardo'nun yaptığı açıklamayı iyi oku istersen. Söylediği gibi video paylaşılınca ID ss lerinin alındığı anı iyice izlersin. Eğer bunada güvenmiyorum diyorsan loglara bakıp, paylaşabilirim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom