Warband Veda Turnuvası - Grup Bilgileri, Maç Rezervasyonları

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Boşa konuşmuşum yine.
Yahu söylediğin şey mantıklı bile değil, Wardo'nun ilk çektiği ss o. Ben yine de videoyu attığımda umarım aynı savunmayı yapmaya devam etmezsin. Larqi geç geldiği için 1 oyuncu gözükmemiş sadece. Oyun başlangıcında ben bir daha açması gerektiğini söylüyorum, orayı sesli şekilde paylaşacağım. Olayları başka bir yere çekmeye çalıştığın da çok bariz.

IDsi görünmemiş bir oyuncuyla yanlış ID ile girmiş bir oyuncuyu aynı kefede tutman ve cümleleri çarpıtarak ufak bir paradoks yaratmaya çalışman çok ilginç..

Last edited:
Dalgasına Dalga takımı maçı önceki talihsizlikler nedeniyle oynamak istemediklerinden dolayı Regal Ace vs Dalgasına Dalga maçı 12 - 0 Regal Ace'e verilmiştir.

Iron Warriors liderine 4 gündür ulaşılamadığından ve maç ayarlanamadığından dolayı Paradox vs Iron Warriors maçı 12 - 0 Paradox'a verilmiştir.

Creed 10 - 6 Livonian Sword Brothers
9Y6Y2o.jpg
zGWG5O.jpg
mXVX6Y.jpg
va0a4m.jpg
gPNPoZ.jpg

ANGRY M&M's 9 - 7 Wesenheit

GUID SS:
va018A.jpg

1. SET:
LvJVg0.jpg

2.SET:
7BO0XL.jpg

3.SET:
P7RL6d.jpg

4.SET
gPN3V0.jpg

Videoyu yakında koyacağım buraya.

Last edited:
ANGRY M&M's 9 - 7 Paradox

GUID SS:
va018A.jpg

1. SET:
LvJVg0.jpg

2.SET:
7BO0XL.jpg

3.SET:
P7RL6d.jpg

4.SET
gPN3V0.jpg

Videoyu yakında koyacağım buraya.
GG

Maçta bayrak altında kapışma olmadığı için bir şey diyemem. Ancak bilgilendirme amaçlı söylüyorum bayrakları kısaltan texture kullanmak hiledir. Bunu dememin nedeni de bir kaç gün önce Ryo ile konuşurken ryonun bunu hile olmadığını düşünmesiydi ve kullandığını söylemesiydi. Her neyse güzel maçtı. Ellerinize sağlık hala bilmeyen varsa ben JFKennedy, amiral paşa, yönetimin kendisi, dünya da yönetim, peki siz kimsiniz lan?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom