Alay Darbeleri ( Tartışma içerir )

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
General Shepherd said:
Kim demiş, Napolyon'da Tank yok !

pXwC7Q.jpg
Çaktırmadım olmuşmu :iamamoron:
p6daPa.png

Bence haklı darbe vardır bide haksız darbe vardır örneğin ben 6OK captanlardan biriyken bütün işleri nerdeyse bana yaptırıyorlardı ben maç ayarlıyordum ben adamları topluyordum bide toplamaktan kastım özel mesaj atıyordum yoksa gurupta görmüyorlardı veya umursamıyorlardı turnuvayı ilaki 5-6 gün önceden yazmam gerekyordu yazsam bille tam kadro çıkamıyorduk yaklaşık böyle 3-4 ay geçti bi gün Canıma  tak etti ben clandan çıkıyorum dedim ve çıktım bundan sonra clan dağıldı ve 6OK daki 2 tanıdık arkadaşım dediki biz  clan kuruyoruz ve oraya gitdim bazı darbeler haklıdır.

Yani kısacası darbeyi yapan subayın kendince sebepleri olur. Ya da uzun süreli duran bi subayın kendi ego su yüzünden clan açmak
istemesidir.
ve şuan yeni cılanımdan çok memnunum

Bir de kendine darbe yapanlar var. Mesela subay olmaktan sıkılınca herkesi topçuların görüş açısına getirtip bekletiyorum herkes ölünce biri elbet çıkıp subay alıyor.

Hakany said:
Bir de kendine darbe yapanlar var. Mesela subay olmaktan sıkılınca herkesi topçuların görüş açısına getirtip bekletiyorum herkes ölünce biri elbet çıkıp subay alıyor.

Nası bi kralsın

JeanLannees said:
Ne garip konuymuş bu :lol:

Soru şu dostlarım; sizin şu darbeler nasıl oluyor, az sayıdaki subaylardan birinin çıkıp çoğunluk ile birlikte lider olmasıyla mı? Yoksa tartışma sonunda ayrı klan kurmasıyla mı? Ciddi ciddi mantığını bilmek istiyorum

Afrandez said:
Soru şu dostlarım; sizin şu darbeler nasıl oluyor, az sayıdaki subaylardan birinin çıkıp çoğunluk ile birlikte lider olmasıyla mı? Yoksa tartışma sonunda ayrı klan kurmasıyla mı? Ciddi ciddi mantığını bilmek istiyorum

Bu klan ortamlarında 3 yıldır varım, hiçbir subayın lideri devirip de başa geçtiğini görmedim.  :grin: Çok büyük bir çoğunluğu(neredeyse hepsi), tartışma sonucu ayrı klan kuruyor. Ne oluyorsa artık bu tartışmalardan oluyor. İnsanlar birbirine küsmeye o kadar meraklı, birbirini ayrıştırmaya o kadar can atıyor ki...

HyperCharge said:
Afrandez said:

Bu klan ortamlarında 3 yıldır varım, hiçbir subayın lideri devirip de başa geçtiğini görmedim.  :grin: Çok büyük bir çoğunluğu(neredeyse hepsi), tartışma sonucu ayrı klan kuruyor. Ne oluyorsa artık bu tartışmalardan oluyor. İnsanlar birbirine küsmeye o kadar meraklı, birbirini ayrıştırmaya o kadar can atıyor ki...

Yani doğru anladıysam NW'deki Türk topluluğu esaslı temellerle kurulamamış. Bir ara klanlara gireyim, bir şeyler kaparım demiştim; bir ayda iki klan değişikliği oldu, sonuncusunda "ben daha katılmayayım" dedim.
Sizin işler sıkıntı, daha sağlam temeller inşa edilmeli.

Senin okul yükü bittiyse sen bir klan kur, seninki sağlam temelli olur bence :shifty:

Hemre said:
Asimilasyonu darbeden sayabiliriz bence.  :shifty:
latest

Dostum; biz Napolyon Savaşları'ndayız. Attığın resimdeki SAS komandosunun eğitimine ilk olarak 1944'te başlandı. 129 yıl önce komando vardı da ben mi bilmiyorum?
Asimilasyon ise başka hikaye, karıştırma şimdi.

HyperCharge said:
Benden klan lideri falan olmaz olm ya. Daha modu bitirmedim çaktırma.  :lol:

Peki...

Genel düşüncem; siz NW'cilerin ayrılıkları darbe değil, bölünme. Adına darbe demek bölünmelerinizi havalı yapmıyor. Anlaşamadıysan ayrılıp kendi klanını kurarsın, tamam. Ama adına darbe diyemezsin, yaptığının alakası yok çünkü.

Afrandez said:
Hemre said:
Asimilasyonu darbeden sayabiliriz bence.  :shifty:
latest

Dostum; biz Napolyon Savaşları'ndayız. Attığın resimdeki SAS komandosunun eğitimine ilk olarak 1944'te başlandı. 129 yıl önce komando vardı da ben mi bilmiyorum?
Asimilasyon ise başka hikaye, karıştırma şimdi.

HyperCharge said:
Benden klan lideri falan olmaz olm ya. Daha modu bitirmedim çaktırma.  :lol:

Peki...

Genel düşüncem; siz NW'cilerin ayrılıkları darbe değil, bölünme. Adına darbe demek bölünmelerinizi havalı yapmıyor. Anlaşamadıysan ayrılıp kendi klanını kurarsın, tamam. Ama adına darbe diyemezsin, yaptığının alakası yok çünkü.
Afrandez,senlik bir durum yok yani o ileti yerine ulaştı bence :wink:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom