[WB] Rus-Kafkas Savaşı Modu (Yapım Aşamasında)

Users who are viewing this thread

profenix said:
GilanTR said:
profenix said:
At çalma olacak mı?
Çerkesler at hırsızı değildir senin gibi birşey bilmeyenler çerkeslere iftira atıp kötü gösterir.
Saçmalama yiğitlik göstergesidir.

İlk önce çalınan atın nam salmış, dillere destan bir at olması gerekir. Öyle ki, at sahibi atın çalınma olasılığını düşünüp, önlemini almış olması gerekir. Ayrıca iş üzerinde yakalananın ölüsünün intikamını almak yasaktır, kan davası söz konusu olmaz. Bu yüzden Çerkes hayatını öne sürerek böyle bir yiğitlik göstermiş olur. Öbür türlüsü basit at hırsızlığıdır, Çerkes'e yakışmaz.

Hun said:
OSP diğer kullancıların geliştirip modcuların kullanımına açtığı itemlerdir. Buradan indirebilirsin:

https://forums.taleworlds.com/index.php/board,229.0.html

Bunlarda Türkçeleri fakat daha az içerik var

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,326844.0.html
Teşekkürler.

Harlekkuen said:
Fikir güzel, logo tasarım konu düzeni v.b konularında yardım edebilirim ilgilenirsen.
Profesyonel Dijital Artist var, teşekkürler.

GilanTR said:
Abhazya yok hocam ?
Bütün Kafkas halkları, boyları, sülalelerine kadar oyuna eklenmesi planda.

SultanKutuz said:
Hocam gerçekten büyük ve güzel bir işe adım atmışşın bir kafkas türkü olarak(Kıpçağım)sana yardım etmek isterdim ama modellemeyi yeni öğreniyorum başarılar.
Pala said:
Gayet güzel görünüyor.Başarılar.
Aqtal said:
Başarılar.
EmirhanBey said:
Kolay gelsin hocam. Aynı senin gibi, Türkiye'de doğmuş, büyümüş bir Çerkes olarak, böyle bir modu aramıştım aylar öncesinde. Az önce denk geldim ve mutlu oldum.  Bu arada, at çalmayla ilgili espri yaptığını sanan arkadaş, kaç tarih kitabı okudun, şuan kullandığın bu ithamı nereden duydun -cevabını adım kadar iyi biliyorum- söyler misin?
Teşekkürler.

SultanKutuz said:
Hocam resimler bendemi gözükmüyor yoksa yokmu?

Resimler Facebook sayfasında bulunuyor, Youtube kanalındaysa videolar var.

frozenpainter said:
Modu modul sistemle mi yapıyorsun?
Her taraf için scene propslar var mı oyunda?

Evet, Module System ile. Hemen hemen herkesinki hazır.

Haifisch said:
Başarılar

Teşekkürler

uluğ bey said:
azerbaycanı sadece kuzeyle sınırlama güney azerbaycanıda ekle

Gürcistan'dan güneyi yok. Azerbaycan, Rus-Kafkas savaşınında önemli olayların geçtiği bir bölge değildi, hatta Rusya'nın arka bahçesiydi.

Güzel bi mod olacağa benziyor başarılar dilerim. Yalnız iki önerim olacak:
ilki, tüfekliler için Yaylım ateşi ekleyebilirsin. Güzel olur.
ikincisi, tanıtım videosu veya belki oyunda da kullanabilirsin şu müziği(polyushka polye) şiddetle tavsiye ederim:

şu ıslık versiyonu da güzel:

Açık konuşayım öncelikle basit bir mod bekliyordum ama modun videolarına ve fotolarına baktığımda moddan kalite fışkırdığını gördüm.Modu oldukça beğendim.Forum konusunu düzenleyebilirsin biraz resimler ve videolar ile şenlendirirsen insanlar girdiklerinde daha çok beğenir.Ayrıca mod galiba üç dilde çıkacak.Eğer ingilizce de çıkacaksa ingilizce forum konusunu görmek isterdim.Tek üzüldüğüm şey bu modun WFAS da olmaması çünkü WFAS içerisinde yapılabilecek bir mod bu ve şuan forumda WFAS modları neredeyse yok.

litdum said:
Güzel bi mod olacağa benziyor başarılar dilerim. Yalnız iki önerim olacak:
ilki, tüfekliler için Yaylım ateşi ekleyebilirsin. Güzel olur.
ikincisi, tanıtım videosu veya belki oyunda da kullanabilirsin şu müziği(polyushka polye) şiddetle tavsiye ederim:

şu ıslık versiyonu da güzel:

MehmetPolat said:
başarılar
AfsharTurk said:
Başarılar dilerim.Değiik birşey olcak galiba .
Teşekkür ederim.

DarkHunter032 said:
Mod ne zaman biter
Gönül ister şimdi bitsin, ama gel gör ki bu hızla ancak seneye biter.

Conchobhar said:
Açık konuşayım öncelikle basit bir mod bekliyordum ama modun videolarına ve fotolarına baktığımda moddan kalite fışkırdığını gördüm.Modu oldukça beğendim.Forum konusunu düzenleyebilirsin biraz resimler ve videolar ile şenlendirirsen insanlar girdiklerinde daha çok beğenir.Ayrıca mod galiba üç dilde çıkacak.Eğer ingilizce de çıkacaksa ingilizce forum konusunu görmek isterdim.Tek üzüldüğüm şey bu modun WFAS da olmaması çünkü WFAS içerisinde yapılabilecek bir mod bu ve şuan forumda WFAS modları neredeyse yok.
Çok teşekkür ederim, yorumlarınızı dikkate alacağım.

uluğ bey said:
azerbaycan olacakmı yoksa oyunda hiç türk devleti yokmu  hiç olmassa hanlara türkmen falan koyun

Azerbaycan devlet olarak yok. Ancak Nogaylar, Kumuklar, Kalmuklar, Karaçaylar, Balkarlar gibi Turani topluluklar bulunuyor.

Back
Top Bottom