[SP] Evlat - ana konu (v1.21 çıktı 15.07.2017)

Users who are viewing this thread

Hades said:
Diplomasi var mı ? Birde ilk sayda farklı indirme dosyaları var bunların hepsinin ana dosyada toplanmış setup hali  var mı ?
Diplomasi yok zaten mod ekstra görev ekliyor yani amacı sadece görev ekleyerek seni eğlendirmek. Setup u yok ama yapılabilir

Geroya hanına çay için gidiyorsun 1 çuval çay ve baharat al git. Bug olmuş or da. Sanırım sadece çay ve baharatla bırakıyor :neutral: Diyaloglarda ona göre ayarlı.

Mod güzel olmuş da ben bi süre denedim modu, sonra benim oyun buga girdi.

http://abload.de/img/2014-1
1-16_00001kxsw3.jpg

Alayen'e katıldıktan sonra oluyor bu, nasıl çözebiliriz? (Sadece Alayen'e katıldıktan sonra değil herhangi bir tarafa katılınca bu bug başlıyormuş)

Edit mod ve cheatmenu açık her zaman, kapatsam düzelir mi? : D

Edit: Cheatmenu'den kaynaklıymış, kapattım düzeldi. Teşekkürler :smile:

bence de güzel ama bence tüm karakterleri npcleri hikayelerini birbirlerine bağla böylece oyuna bi tat katmış olursun yani baron rolfun marnid ile bi ilgisi olsun tabi benim dediğim bi örnek yapımcı sensin başarılar... :smile:

ymira! elbiselerim nerde! -cevap: nereye koyduysan orda. :grin: taş yok mu? taş! :grin: diyaloglar süper. eski yoldaşlar ile etkileşim içinde olmak şaşırttı biraz.

marnid ile konuşuyorum glub glub :grin:

eline sağlık dostum modu denemekteyim ama güzel bir mod sanırım, en azından diyaloglar güldğreceğe benziyor.

o yaroglek olayı beni güldürdü ha yanına almış 5-6 tane sarışın karıyı plajda saz çalıyor :grin: sonra bana diyor bana kısaca yaro diyebilirsin ben artık kral değilim :grin: Reyvadinde kıçımız donuyordu afedersin burda keyif yapıyorum falan filan.

ayrıca o bunduğun verdiği görev harikaymış okçuları çatıya falan koyabiliyoruz

Bi de ymira'nın ölmesi biraz değişik olmuş yani bir tokat attı diye kadın mı öldürülür ayrıca marnid ve borcha nın eli armut mu topluyor?Bence ymirayı kurtarma görevi de eklenmeli bu da şöyle olabilir mesela marnid ve borcha Ymira'yı öldürmeye gelen askerlerle dövüşürken biz gelelim yardım edelim. Gibi şeyler olabilir tabi sen başka şeyler de ekleyebilirsin :grin:

Alparslan said:
o yaroglek olayı beni güldürdü ha yanına almış 5-6 tane sarışın karıyı plajda saz çalıyor :grin: sonra bana diyor bana kısaca yaro diyebilirsin ben artık kral değilim :grin: Reyvadinde kıçımız donuyordu afedersin burda keyif yapıyorum falan filan.

ayrıca o bunduğun verdiği görev harikaymış okçuları çatıya falan koyabiliyoruz

Bi de ymira'nın ölmesi biraz değişik olmuş yani bir tokat attı diye kadın mı öldürülür ayrıca marnid ve borcha nın eli armut mu topluyor?Bence ymirayı kurtarma görevi de eklenmeli bu da şöyle olabilir mesela marnid ve borcha Ymira'yı öldürmeye gelen askerlerle dövüşürken biz gelelim yardım edelim. Gibi şeyler olabilir tabi sen başka şeyler de ekleyebilirsin :grin:

başlangıçtan belli oyunu komedi olduğu  :mrgreen: bakalım daha neler görcez.

modu yapan arkadaşa çiğ köfte falan ısmarlamak isterdim tebrik ediyorum.

bazı arkadaşlar ymira'nın ölmesine üzülmüşler keşke kurtarabilseydik diyorlar. şimdi eğri oturup doğru konuşalım, arkadaşınızı para için satıp yerini söylerken aklınız neredeydi? burnundan kıl aldırmayan alayen'in ymira'yı özür dilemek için mi aradığını düşündünüz? ymira'nın ölümünde sizin de payınız var kabul edin. :grin: şaka bi yana kurtarma görevi ileride eklenebilir tabi ama şu anki şekliyle değil.

Modun gerçek ten güzel ama ana hikaye gibi bişe eklsen çok daha iyi olur hangi npc ile diyalog kurcağımı anlamadım karman çorman oldu :grin: Yada biliyorsan ilk kime gitceğimizi falan söle.

Alparslan said:
nerde geçiyo bu, hiç denk gelmedim :smile:

Serofix said:
Başka bilmediğim neler var :p

kral harlus aslında ölmedi ve yaşıyor. mezarına git görürsün.

jelkala şehrine yakın olan yeni bir kalede duruyor mezarında.

edit: uçaklar icat edildiğinden bu yana daha fazla kuş ölüyor.