Kurtadam: Kurtlar Sofrası | Vampirler Kazandı

Users who are viewing this thread

Ha bu arada Jheenz de banlandıydı.Onu da Ekleyeyim,

Sivil jheenz sessiz kalmama kuralına uymadığı için kafasına metour düştü ve öldü.

414ben said:
İyiler mi kazanacak. Son 2 turdur oyunda iyi yok.
Kurtadamların istemeden yaptığı işbirliğine teşekkür ederiz bir tur erkenden bitecek oyun.

İyileri genel olarak dedim. 2 Kahinli oyunda kurdun hiç şansı yok. Sizle işbirliği kuran da Tatar' dı valla benim haberim bile yoktu..

Benle kimse iş birliği kurmadı.
Oyunun başından beri düşmanımı dostumdan yakında tuttum hatta son 1 tur hariç dostum yoktu, vampir olduğumu bilen de yoktu. Bu tur simultane göstermeseydik kurtlar katledecekti beni bu da işe yaradı ve kurtlar Glothisi öldürdü. Ben de Barbariayı ayinle öldürdüm. Bu arada ben Takip yeteneğimi kullanmadım bile :razz:

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Bu oyunda 2 hatam oldu.
1.Kahini korumak için kendimi feda etmeye çalıştığımda sivil olduğumu çok belli ettim.
2.Mosine çok güvendim.

Oyunun garip kuralları vampir büyücüyle kazanıyor büyücü vampirle kazanamıyor :grin:
Oyun için tartıştığım kırdığım varsa hepsi oyun içindeydi rolüm gereği böyle yapmam gerekti.

Dies Irae said:
Vampir sadece Şeytan ve Karabüyücü ile hayatta kalırsa kazanır.

Karabüyücü ile Vampir kalırsa, vampir kazanır.Vampir ölürse, karabüyücü kazanır.Basit.

Bu arada birini tebrik edelim:Righteous
3 oyundur gördüğum en iyi taramaları yapan kahin.Lobiye 1 vampir 1 karabüyücü almasa iyiydi.

Yeni oyun olacakmı acaba ?
Bu arada Righteous'dan özür diliyorum, kusura bakmasın bunu yapmam gerekiyordu.

Bu arada
Calradianın Bilgesi said:
I KNEW IT. Heheh, of çok sağlam analizlerim vardı yapamadan öldüm. Hep lobi yapanların suçu. Büyücü arkadaş da sağlam tutturmuş. Tebrik ettim. Oyun bitince neden beni seçtiğini anlatsın.
Yorumların çok sağlamdı, ilerde başımıza dert açabileceğini düşündüm. Aslında Kahin olarak düşünmüştüm seni o yüzden lanet hakkımı erken kullandım.

Back
Top Bottom