[SP][TR]Floris Mod Pack & %100 Türkçe Yama

Users who are viewing this thread

İşte tam liste burada! Bazı özellikler kendi paketine özgüdür, bunlar:
B: Basit
G: Oynayış
E: Genişletilmiş

bunu anlamadım biraz daha detaylı açıklarmısınız :smile:

hocam gördüğüm ilk hata oyun başladığım an bir köye girdim ve köy yaşlısı yanındaki avcıyla konuştum :smile:

eQy5Or.jpg

eWozLE.jpg

umarım hala forumdasındır görüyorsundur :smile:

Yeniçeri_21 said:
Bir kaç küçük kelime sorun yaratacağını sanmıyorum. Hiç paralı asker aldınmı ( kesinlikle almışsındır ). Aynısını diyor bir kaç farklı kelime :grin:

köy muhtratıyla ilk konuştuğumda bana hoş geldiniz beyim yeni lord sizsiniz dedi (tam aklamda değil ne dediği) ama oyuna yeni başladım lord filan değilim böyle sinir bozucu hatalar var ama gerisi mükemmele yakın boş zamanında bu ayrınları düzeltse tadından yenmez girip gemi alacağım şimdi :grin:

WystRoupzT said:
Yeniçeri_21 said:
Bir kaç küçük kelime sorun yaratacağını sanmıyorum. Hiç paralı asker aldınmı ( kesinlikle almışsındır ). Aynısını diyor bir kaç farklı kelime :grin:

köy muhtratıyla ilk konuştuğumda bana hoş geldiniz beyim yeni lord sizsiniz dedi (tam aklamda değil ne dediği) ama oyuna yeni başladım lord filan değilim böyle sinir bozucu hatalar var ama gerisi mükemmele yakın boş zamanında bu ayrınları düzeltse tadından yenmez girip gemi alacağım şimdi :grin:

Şimdi hangi metin nerede çıkıyor çeviri yaparken bunu bilmeden yapıyorum. O yüzden mantık hatalarını bulmam biraz zor, oyunu baştan sona ayrıntılı oynayıp inceleyip öyle düzeltebilirim lakin hiç vaktim yok önümüzdeki aylar.  :smile:

WystRoupzT said:
İşte tam liste burada! Bazı özellikler kendi paketine özgüdür, bunlar:
B: Basit
G: Oynayış
E: Genişletilmiş

bunu anlamadım biraz daha detaylı açıklarmısınız :smile:

Bilgisayarın iyiyse genişletilmiş sürümü kullan, iyi değilse bence yüklemeye bile kalkma diğer 2 alt sürüm gerçekten modun tam tadını veremiyor...

bu modu yükledim daha eski warbandı oynamadım hiç gerçekten çok iyi genişletilmiş mod bende bile arada kasıyor :smile:

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum ben floris modunu warband'a yükledim ve tr yama kurdum sorun çıkmadı peki m&b ateş ve kılıç'a tr yama kursam çalışırmı warbandaki çok önemli bu sorunun cevabı

WystRoupzT said:
arkadaşlar bir şey sormak istiyorum ben floris modunu warband'a yükledim ve tr yama kurdum sorun çıkmadı peki m&b ateş ve kılıç'a tr yama kursam çalışırmı warbandaki çok önemli bu sorunun cevabı

Tabiki de olmaz, bu mod sadece warband ile uyumlu...

Silentscream said:
WystRoupzT said:

bir şey daha konuyla alakasız ama AD 1257 warband için dimi

WystRoupzT said:
Silentscream said:
WystRoupzT said:

Evet hem de nasıl alakasız;

http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=254812.0

Burada alakalı yer var, ve evet warband için...

Silentscream said:
WystRoupzT said:
Silentscream said:
WystRoupzT said:

Evet hem de nasıl alakasız;

http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=254812.0

Burada alakalı yer var, ve evet warband için...

bilseydim sormazdım kardeşim böyle cevap vereceğine hiç vermeseydin

daha cevap yazma bana.

WystRoupzT said:
bilseydim sormazdım kardeşim böyle cevap vereceğine hiç vermeseydin

daha cevap yazma bana.

Bakın benim sizi kırmak gibi bir amacım yoktu, sadece her gelen geçen burada konuyla alakasız sorular sorsaydı çokça mesaj kirliliği olurdu konumda. Sorduğunuz mod ile ilgili bir sayfa olduğunu belirtmek istedim sadece az önce. Daha cevap yazma bana demişsiniz, zaten bu konuyu sohbet amaçlı kullanmıyorum, modla ilgili sorun vb. işler varsa başkalarının, onları halletmek için buradayım ben. Merak etmeyin ki zaten başka bir şey yazmayacağım size...

"Modules/Floris Expanded Mod Pack 2.54/Resource/min_env_materials.brf" hatası alıyorsanız moda ait klasörünüzün adı benim çevirime ait setup dosyasının ayarlı olduğu klasör adıyla aynı değil demektir. Oyunun kurulu olduğu klasörden gerekli "kes-yapıştır" işlemleriyle yama ve modu birleştirebilirsiniz, böylelikle de sorunu düzeltebilirsiniz.

Ben bunu pek anlayamadım biraz açabilir misin?

UberJager said:
"Modules/Floris Expanded Mod Pack 2.54/Resource/min_env_materials.brf" hatası alıyorsanız moda ait klasörünüzün adı benim çevirime ait setup dosyasının ayarlı olduğu klasör adıyla aynı değil demektir. Oyunun kurulu olduğu klasörden gerekli "kes-yapıştır" işlemleriyle yama ve modu birleştirebilirsiniz, böylelikle de sorunu düzeltebilirsiniz.

Ben bunu pek anlayamadım biraz açabilir misin?

Eğer böyle bir hata aldıysanız, manual dosyayı indirip içindekileri uygun yerlere atın. Setup dosyası sorun çıkarabiliyor...

Fena değil oyunun orijinallini  bozmadan hazırlanmış bir mod ve yeni gelen özelliklerde oyun için gerekliydi bence emeğe saygı

öncellikle emegine saglık dostum birazdan nasip olursa modu oynıcam eksik gördüğüm yerler olursa not alıp ileticem tekrar basarılar

gnryldrm said:
öncellikle emegine saglık dostum birazdan nasip olursa modu oynıcam eksik gördüğüm yerler olursa not alıp ileticem tekrar basarılar

Peki, fakat yaz tatiline kadar çeviride bir değişiklik yapmayı düşünmüyorum. Zaten bir sorun yok gibi görünüyor hala çeviri :smile:

Back
Top Bottom