[SP][TR]Floris Mod Pack & %100 Türkçe Yama

Users who are viewing this thread

ayhanraven said:
Arkadaşım oyunda turnuvaya katılıyorum oyundan atıyor ne yapmam gerek silip tekrar yükledim ama olmadı ?

Oyununuz orjinal mi? Orjinal değilse destek veremem, genelde korsan sürümler bu hatayı alıyor çünkü

ayhanraven said:
oyunum orjinal kardeş ama nden böyle sorun alıyorum

Bilmiyorum, steam'den bir "oyun dosyalarının bütünlüğünü denetle" yapın oyuna sağ tık, özelliklerden. Düzelir büyük ihtimalle...

Düzelmezse mod dosyalarınızda bir sorun vardır, tekrar indirip kurun...

Öncelikle merhaba, mod zaten harika yaptığınız türkçe yama ile daha iyi bir hale gelmiş. Ancak belirttiğiniz gibi modun gameplay modu için Türkçe yama yok. Benim gibi sistemi düşük olan biri için gameplay mod ideal. Benim isteğim  bu türkçe yamayı gameplay moda da yapma veya geçirme imkanınız var mı?

Yanıtınızı merakla bekliyorum :smile:

Sesman5 said:
Öncelikle merhaba, mod zaten harika yaptığınız türkçe yama ile daha iyi bir hale gelmiş. Ancak belirttiğiniz gibi modun gameplay modu için Türkçe yama yok. Benim gibi sistemi düşük olan biri için gameplay mod ideal. Benim isteğim  bu türkçe yamayı gameplay moda da yapma veya geçirme imkanınız var mı?

Yanıtınızı merakla bekliyorum :smile:

Yaz tatiline kadar vaktim yok malesef, kusura bakmayın :sad:

Anladım teşekkür ederim. Acaba expendet versiyonda kasmaması için hangi dosyaları silmeliyim?  Kasma sorunum kaplanalr yüzünden sanırım.

Kardeş Eğer boş bir zamnın felan varsa game of thornes modunuda türkçeye cevirmni isterim boş zamnlarında yani varsa tabi

burakop said:
ya bu mod çok güzelde vuruş animasyonunu hiç beğenmedim orjinalindeki gibi nasıl yapabilirim

Modlama konusunda pek bir bilgim yok, oyunda birçok mod yapan kişi var onlara sorabilirsiniz :smile:

P3l5zv.png

Bu hatayı alıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Andrei Boris said:
P3l5zv.png

Aynı hatayı bende alıyorum çözen varsa cevap verebilir mi?Dil dosyalarınıda değiştiriyorum ama yine de aynı hatayı veriyor.

Andrei Boris said:
Andrei Boris said:
P3l5zv.png

Yamayı Gameplay moduna yükledim bu hatayı veriyor. Yardım edebilecek kimse yok mu?

Türkçe yamayı doğru yere kurmamışsınız. Ana konudaki yönergeleri aynen takip ederseni sorun olmaz

Ya kardeşim lütfen ama lütfen şu modun türkçe kurulumunu fotoğraflarla veya videoyla göster.
lütfen ya yeter artık ben bu modu çok seviyordum indirdim türkçe olarak oynamak istiyorum. sende iyi hoş türkçesini yapmışsın ama oynayamadıktan sonra ne yararı var.
:cry: :cry: :cry: :cry:
setup olarak indirdim yapamadım manuel olarakta denedim olmuyo işte :sad: senden ricam fotolarla veya videoyla gösterir misin kurulumunu. Her şeye rağmen anlamadım cahilliğime ver  :roll:

Boluluberkay said:
Ya kardeşim lütfen ama lütfen şu modun türkçe kurulumunu fotoğraflarla veya videoyla göster.
lütfen ya yeter artık ben bu modu çok seviyordum indirdim türkçe olarak oynamak istiyorum. sende iyi hoş türkçesini yapmışsın ama oynayamadıktan sonra ne yararı var.
setup olarak indirdim yapamadım manuel olarakta denedim olmuyo işte :sad: senden ricam fotolarla veya videoyla gösterir misin kurulumunu. Her şeye rağmen anlamadım cahilliğime ver  :roll:

Malesef bilgisayarımda mount and blade yüklü değil şuanda, vaktim olduğunda tabiki yaparım, veya buradan kurmuş birindende yardım alabilirsin

Silentscream said:
Boluluberkay said:

Malesef bilgisayarımda mount and blade yüklü değil şuanda, vaktim olduğunda tabiki yaparım, veya buradan kurmuş birindende yardım alabilirsin
yama florisin 2.54 versiyonu warbandın 1.158 versiyonuyla uyumludur yamayı indirip açtıgınızda nereye yükleyeceğinizi sorar florisin kurulu olduğu yeri seç oraya örnek;c/programfiles/mbwarband/modules/florisgameplack/language bu kısma yükleyeceksin en son language olsun kurulum bittikten sonra florisin language kısmına gir orda floris game 2.54 filan yazar ona gir language dosyası var oraya gir tr dosyasının içindekileri florisin tr language klasörüne yapıştır.

Back
Top Bottom