[MP] War In The East [Multiplayer 1.0 Çıktı ! [SP İptal]

MP 1.0' ı beğendinizmi ?

• Beğendim, çok güzel olmuş.

Votes: 47 47.5%
  • Önceki versiyon'a göre güzel olmuş.

Votes: 19 19.2%
  • Fena değil.

Votes: 14 14.1%
  • Kötü.

Votes: 19 19.2%

• Total voters
    99

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ton derken? Kubbetus Sahra'nın o en alt kısımları mermerden o mavi kısımları ise seramikten en üst tarafı ise piriçden yapılmıştır.Oyuna eklerken bunu 1 parça halinde degil 3 faklı parça halinde farklı shaderlarla eklemeleri gerekirdi.

yaa kardeşim ama belki çok önemli değil ama şu grup 100 kişi olunca hemen moral düşüyor askerler gruptan ayrılıyor ya onu değiştirseniz çünkü bu modun tweakmb'si yok.  :roll:

çok zamanım yoktu güzel yapamadım ama beğenirsen koy:

Link: http://c1109.hizliresim.com/11/9/11/22235.jpg

EDİT:daha yaparım ben böyle şeyler ile uğraşmayı severim fakat bunu yaparken pek zamanım olmadı bir tane daha yaptım onu sabah koyarım iyi geceler...

Mod gayet kaliteli , modellerde öyle.

Siz bunlara bakmayın , şayet forumda böyle model yapan çok az kişi var.
Bence yaptığınız büyük başarı ve ölecek bir mod gibide durmuyor.

Başarılar tekrar.

Büyük beklentiler derken, oyunu baştan sona değiştirecek bir yapı sergilemediğini dile getirmek istedim. Ama modun geneline bakacak olursak hoş bir iş olacağını ekledim ama siz kuruntu yaptınız ne diyim ..

K AT S U M O T O said:
Büyük beklentiler sunan bir mod değil ama Sade ve hoş bir mod gibi görünüyor. Kolay gelsin :smile:

Sade ve hoş mu ?  :lol:

Bir sürü troop yapıcaz , yeni harita , 20 tane devlet , yeni animasyonlar diyip konu açanlara bin basar bence. Adamların elinde kanıt var , modellerin çalıntı olmadıgı belli oyuna atmışlar denemişler.

Daha nesi sade bunun ? Yada daha büyük ne olabilir ki ?

erozbey said:
mountblade4ever™ said:
ZıgZag said:
Papa olacak mı ? :grin:

Papa mı  :shock: Doğu da geçiyor oyun.
Kudüs Krallığı olduğuna göre kenarda Papa 'da olur.

Bir köşe de anlatılarla kalır anca adam Kudüs'e gelecek değil herhalde.

K AT S U M O T O said:
Vay arkadaş cahal insanada laf anlatmak deveye bale papucu ile raks yaptırmaktan daha zormuş yaa. Terk-i diyar eyliyorum ..

Sen bi kapa çeneni genç

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom