[Etkinlik 2] War in The East Mod - 10.02.2013 - 19:00

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Klaups Chamask said:
Sahne konusunda eksikler gördüm dengeli değildi ama zaten native oynayanlar çoğunlukta olduğu için modda seçicilik yaptılar.
Örnek ver diyecegim ama aslında bakarsan artık umrumda degil.Zamanında afedersin ama bi tarafımızı yırttık hataları sevmediginiz yerleri söyleyin diye.Ses gelmedi.Mod yapılırken "Mod öldü mü? , SP ne zaman çıkacak? , Link nerede" gibi salakça sorular dışında kimsede gelip "model yapabilirim , kaplama yapabilirim yardımcı olayım mı en azından şunu yaparım" demedi.Hadi yardımı geçtim.Event yaptık 2 tane.Katılım ortada.Daha bu foruma ben değil mod model bile yapmam.Belli kişiler dışında -ki onlar biliyor kendisini zaten- bu türkçe forum beş para etmezmiş.

Evet türkçe forumda öyle beta tester gibi hareket edecek adam yok, ama 1. katılımdaki veya moda girdiğinizdeki hataları sizde görüp yapmamışsınız ki.

Amacım kötülemek değil, yaptığınız iş meşaketli ve uzun bir iş.

Hataları görememişiz ki değiştirmemişiz.Ben bilgisayarımda D7'yi açmam bile nereden bilebilirim ki hata oldugunu veya haritalar dengesiz demişsin.Oynamadan söylenmeden nereden bileyim ben bunu?
Neyse diyecegim şeyleri modun konusunada yazdım.Benim için Türkçe foruma Mount&Blade:Warband modlaması bitmiştir artık.

Kusura bakmayin, modda hala ciddi bir emek yok. Ilk etkinlikten hic ders cikartmamissiniz. Eski hatalarinizi duzeltmeden yeni seyler eklenmeye calisilmis, ozensiz bir sekilde.

Itemlarin presente edilisi, scenelerde sadece yeni yapilan modeller olsun diye dekorun olmamasi, statlardaki dengesizlikler. Eger hersey dis goruntunun kalitesi ile olsaydi zaten Warband oynamazdik. Dilim agir cunku elestiriye bile gelemiyorsunuz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom