[Etkinlik 2] War in The East Mod - 10.02.2013 - 19:00

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Hayır , katılırım söze verip gelemeyenlere yapabilecek bir şey yok fakat katılırım diyip önemsemeyenler, bilmiyorum artık.

Guy Fawkes said:
Event için server sağlayacağımı bildirmiştim, event moderatörlerine.Aynı zamanda tüm aktif SoE kadrosuyla da orada olacağım.Mümkün olduğunca kalabalık olacağız, hadi hayırlısı.
SoE pasif oldu sanırım tamamiyle tüh tüh tüüüh

Yani ben diyecek birşey bulamıyorum. Konudaki katılımcı listesine bak, birde gel eventa katılanlara bak. Madem gelmiyceksiniz niye gelicem diyorsunuz abi? Mapler büyük ve onlar 10 vs 10 kişi oynanmaz, katılımcı listesindekiler gelseydi gayet güzel bir etkinlik olacaktı. Kısacası normal bir oyundan farkı yoktu. Sağlık olsun.

Yinede mod Türkçe forumdaki diğer modlarla karşılaştırıldığı zaman kat kat daha iyi olduğu ortada. Tüm emeği geçenlerin eline sağlık.

Bloc said:
[quote author=mountblade4ever™ ]
SP versiyon çıkmayacaktır. MP versiyon bile çok bu foruma.
Yeterince net.
[/quote]
En doğru kararı vermişsiniz. Emeğe saygısı olmayan insanlara niye mod yapılsınki?

15-20 dakikalık bir gecikme yaşandı , ben forumda değildim. Yapılmayacak sandım. Onur mesaj attığında da biraz daha kalmam gerektiğini düşündüm , büyük bir savaş yapıyordum. Saat 7.30'u gösterdiğinde de sunucu da çok fazla kişi olmadığını gördüm. Bu sebeple bende katılmadım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom