[Etkinlik 2] War in The East Mod - 10.02.2013 - 19:00

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Zaten ne zaman başlanıldı ne zaman bitti o bile anlaşılmadı ki. :smile: Katılanların 2/4'side zaten Guardians of Zendar klanındandı. Halbuki bir sürü kalabalık klan destek çıkıcaktı.

İlk event'de de böyle olmuştu. Yok yazın tatildeydim yok cart curt dediniz. Birdaha yaptık yine maksimum 20 kişi. Gerçekten bu mod için uğraştığımız zamana yazık.

coentrao said:
Zaten ne zaman başlanıldı ne zaman bitti o bile anlaşılmadı ki. :smile: Katılanların 2/4'side zaten Guardians of Zendar klanındandı. Halbuki bir sürü kalabalık klan destek çıkıcaktı.

O kadar klana mesaj attık ama kimin umrundaki ?

Bende onu diyorum. Katılımcı listesine bak, katılanlara bak. Valla modlama işinden soğuttular insanı. Yinede dediğim gibi emeğinize sağlık, güzel bir mod çıkarmışsınız ortaya. Kıymetini bilen bilir. Birdaha etkinlik vb. birşey olursa görüşmek üzere.

Edit: Ben forumda daha üye değildim, bu mod yapılıyordu. Şimdi bir yılımı tamamladım, modun daha 1.0 sürümü çıktı. Demekki bu insanlar bu üyelere değer veriyorki bu kadar üstünde çalışılmış, emek verilmiş. Ama bu insanlar bu emeğin değerini bilemiyorlarsa, onlara mod yapmaya gerek yok bence.

Buyursunlar OSP Osmanlı modları oynasınlar madem, daha da birşey demiyorum.

mountblade4ever™ said:
MUHTEŞEM KUDRETLİ OSMANLI İMPARATORLUĞU
Bazı akıllılar yanlış anlar , adam dalga geçiyor. Osmanlı İmp. sanıldığı gibi muhteşem , kudretli değildi. Yani adam dalga geçiyor.

Evente ben istedim sağolsun kırmadılar yapdılar eğer bu kadar katılımcı olacağını bilseydim azımı açmazdım 1 saat oynadıkdan sonra bende çıktım canım sıkıldı kimse gelmeyince ama mod harika olmuş eline sağlık.

Burda suçlu geliyorum diyip gelmeyenler. Klan sayfalarına yazıldı geleceğim diyenler gelmeliydi en azından. Önceki eventlere katılmıştım modunuz gerçekten harika. Takmayın milleti bu kadar kafaya siz devam edin.

Mysterion said:
Burda suçlu geliyorum diyip gelmeyenler. Klan sayfalarına yazıldı geleceğim diyenler gelmeliydi en azından. Önceki eventlere katılmıştım modunuz gerçekten harika. Takmayın milleti bu kadar kafaya siz devam edin.
Misteryon doğru söylüyor modunuz harika ve devamını getirirsiniz umarım.. :smile:

Mysterion said:

TepeDibi said:
Mysterion said:
Misteryon doğru söylüyor modunuz harika ve devamını getirirsiniz umarım.. :smile:

Saolun beyler de ilgi olmayınca neden devam edelimki ? Azcık ilgi gösterseydiler daha güzel şeyler yapacaktık..

Geldim ismimi yazdırmadığım halde fakat oyunda eksik vardı, biri kuşatma istedi adama sövmediğiniz kaldı bir tek. Tamam harita büyük ama yağmurlu günler içinde keşke küçük kale kuşatmaları yapsaydınız..

Klaups Chamask said:
Geldim ismimi yazdırmadığım halde fakat oyunda eksik vardı, biri kuşatma istedi adama sövmediğiniz kaldı bir tek. Tamam harita büyük ama yağmurlu günler içinde keşke küçük kale kuşatmaları yapsaydınız..
Adama sövmediklerimi kaldı ? Sence o anda konuşanlardan kimin üslubu düzgündü ?

20 kişiyle kuşatma isteyen adamlara kızanların arasında bende varım. Heeç gusra bakmayın.

Ben mod takımının birbirlerine laf attıklarını duydum, sonra dediğim olay oldu. Haklı olabilirsiniz, millet gelmedi falan ama herkes yazdırdığında gelecek anlamı taşımıyor ki. En azından güncellemelerde d7 sorunlarını düzelmiş ve küçük haritalar varolmuş şekilde olsaydı 10v10 bile zevki çok da çıkardı bana kalırsa..

coentrao said:
20 kişiyle kuşatma isteyen adamlara kızanların arasında bende varım. Heeç gusra bakmayın.

Bence herşey güzel gitmesine rağmen oturmayan şeyler vardı, sıralayabilirim bunları. milletle de bunu konuştuk.

Klaups Chamask said:
Şaka yollu da olsa o adamın ettiği küfürleri sende duymuşsundur.Küfretsek bile gayet yeri olurdu.Hem ayrıca kuşatma haritasını da açtık isteğini kırmamak için ; haritayı açtığımızda da serverda 14 kişi vardı.Normal serverlarda bile 14 kişilik kuşatma olmuyor be..

Klaups Chamask said:
Ben mod takımının birbirlerine laf attıklarını duydum,
Örnek?
Klaups Chamask said:
En azından güncellemelerde d7 sorunlarını düzelmiş ve küçük haritalar varolmuş şekilde olsaydı 10v10 bile zevki çok da çıkardı bana kalırsa..
D7 ile alaka hiçbir sorun event öncesi bana söylenmedi.M&B4ever'a da söylendiğini sanmıyorum.
Haritaya gelince Kudüs dışında diğer haritalar normal Warband haritalarından bile küçüktü.Siz nasıl birşey istiyorsunuz anlamadım.cs_snow mu yapalım?Napalım?

Sahne konusunda eksikler gördüm dengeli değildi ama zaten native oynayanlar çoğunlukta olduğu için modda seçicilik yaptılar.

Silahların özellikleri, bazı silahların çok büyük olmasına rağmen tek elli olması, sahnelerde gerçekçi olmaması bazı yerlerin gibi şeyler oynayanları da daha aza indirdi.

Laf atmalara örnek veremem, ss almadım.

O laf atmalar sadece şaka amaçlıydı. Genelde Onur'la benim aramda oldu. :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom