Gerçek Tarih Kürtler kimlerdir!!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Aslında bi söylentide var amerikadan satın alınan F16 lar kıbrıs harekatında bozulmuşlar.Türklerde eski uçakları kullanmak zorunda kalmış.Yani o teklonojik tuşun (!)  :mrgreen:  gerçek olduğuna dair teoriler var.Ne kadar doğru bilemeyeceğiz.

Searcy said:
Aslında bi söylentide var amerikadan satın alınan F16 lar kıbrıs harekatında bozulmuşlar.Türklerde eski uçakları kullanmak zorunda kalmış.Yani o teklonojik tuşun (!)  :mrgreen:  gerçek olduğuna dair teoriler var.Ne kadar doğru bilemeyeceğiz.
Evet onları ben de duymuştum

Bu küçük kemalistlerin hepsi acaba hep böyle cahil olma konusunda sidik yarıştırmaya bayılıyorlar mu yoksa bana mı öyle geliyor ?

2 kelime git bak bakalım hamidiye alaylarını aç oku senin kaçtı dediğin kürtler sayesinde mi durmuş rus orduları? aha tabi sen şimdi 10-18 yaşlarının verdiği yüksek strateji bilginle bize diyeceksin ki 90.000 askerin ölüsüne takıldılar !

kürtlerin dünü deil bugünü önemlidir yoksa meb kitaplarını açıp okursan macarlar + bulgarların hepsi türk, kıpçaklarda günesin altında fazla kalarak saçları açılmış türkler zaten dimi hatta karadenizdeki sarışınların hepsi rum kökenli deil kıpçak kökenli (10.sınıf tarih kitabı )

hayır taşıyamayacağın şeylerin adını alma bare de yazık olmasın

eet kürtler okadar yetenekliydi ki taa doğu anadolu dan kalkıp yunan ordusunun saflarına katılmaya geldiler (zaten o zamanda her yer demiryoluydu( hepsini ben bugün söktüm) ve trenler asker sevkiyatı için kullanılmazdı okul gezileri yapılırdı tren 5 ytl idi çünkü benzin 1 ytl olmuştu, ve trenleri kaçırınca kürtler kağnılarına atlayıp 6 saatlik yoldan sonra hiç tanımadıkları ve bir çıkarları olmadığı yuanan ordusuyla işbirliği yaparak ordumuza karşı savaştılar )

kaldı ki kürtler ayaklandığı zaman islam kökenli ayaklanmışklardı kürdistan için deil bkz.1938 deki ayaklanma

işte sz bu kadar cahelet ağır geldi

Haydda Yav adamlar direk dalga geçmiş peki arkadaşım öyle olsun bölücüler gerçek değil zaten otobüsler yanmıyor bu ülkede insanlar kurşunlanmıyor daha geçen gün şehit haberi geldi 1 şehit daha aç oku adam gibi oku anlamıyorsan bir daha oku ciddi ciddi kaliteli kaliteli tartışacaksan tartış yoksa ben daha fazla yorma bunlar dalga geçilecek konu değil

yok ben okumam dalga geçerim diyorsanız burdan yakın belgesiyle
tablo1-buyuk.png

yunan-ilerleyisi-buyuk.png

TorlakKemal said:
Bu küçük kemalistlerin hepsi acaba hep böyle cahil olma konusunda sidik yarıştırmaya bayılıyorlar mu yoksa bana mı öyle geliyor ?

2 kelime git bak bakalım hamidiye alaylarını aç oku senin kaçtı dediğin kürtler sayesinde mi durmuş rus orduları? aha tabi sen şimdi 10-18 yaşlarının verdiği yüksek strateji bilginle bize diyeceksin ki 90.000 askerin ölüsüne takıldılar !

kürtlerin dünü deil bugünü önemlidir yoksa meb kitaplarını açıp okursan macarlar + bulgarların hepsi türk, kıpçaklarda günesin altında fazla kalarak saçları açılmış türkler zaten dimi hatta karadenizdeki sarışınların hepsi rum kökenli deil kıpçak kökenli (10.sınıf tarih kitabı )

eet kürtler okadar yetenekliydi ki taa doğu anadolu dan kalkıp yunan ordusunun saflarına katılmaya geldiler (zaten o zamanda her yer demiryoluydu( hepsini ben bugün söktüm) ve trenler asker sevkiyatı için kullanılmazdı okul gezileri yapılırdı tren 5 ytl idi çünkü benzin 1 ytl olmuştu, ve trenleri kaçırınca kürtler kağnılarına atlayıp 6 saatlik yoldan sonra hiç tanımadıkları ve bir çıkarları olmadığı yuanan ordusuyla işbirliği yaparak ordumuza karşı savaştılar )

kaldı ki kürtler ayaklandığı zaman islam kökenli ayaklanmışklardı kürdistan için deil bkz.1938 deki ayaklanma

Cevabını verdim ey asıl cahil oku önce öyle cevapla

nesse konumuzun ermeni ve araplarla ilgisi Kürtlerinde onlar gibi pastadan pay istemesidir

Lan kemalist malı bende bi konu açayım bakayım gerçek türkler mogollarla çinlilerin sikişmesinden mi oluştu diye  :?: moderatörün hala konuyu kapamadığını görmem şaşırtıcı

BySimsek said:
Lan kemalist malı bende bi konu açayım bakayım gerçek türkler mogollarla çinlilerin sikişmesinden mi oluştu diye  :?: moderatörün hala konuyu kapamadığını görmem şaşırtıcı

Oha artık ben sölemiştim olacağı buydu artık küfürlerde en üst düzeye vardı. By şimşek küfredince ne kazanıyosun?

BySimsek said:
BySimsek konuya tepki gösterceksen de adam gibi göster küfüre dalma hemen

kalitesiz cevaplara ne diyeceğimi bilemedim ne diyim

Biz cahilizdir

uğu mumcu Ahmet taner kışlalı Doğan avcıoğlu Ve niceleri cahilizdir

peki ey ismini Nick yaptığın adam kurban olduğum torlak
sen cevapla bakalım Kürtlerin tarihi varmı ben yalancımıyım
ey şimşek efendi burada TÜrk tarihiyle ilgili bir konu aaçılsaydı
paşa paşa yorumunu yapar Türkler şöyle böyle diye hakaret ederdin
ne oldu Yaz o zaman Kürt tarihinide bizde öğrenelim bu tartışmayı
ben değil siz başlattınız yiyorsa siz bitirin beyim öyle laf söylemekle olmaz bu işler
Mertçe lafının ardında dur öne klavyeden herkes söver

Searcy said:
BySimsek said:

Oha artık ben sölemiştim olacağı buydu artık küfürlerde en üst düzeye vardı. By şimşek küfredince ne kazanıyosun?
Lan oğlum sen salakmısın lan biz cahilizdir diyor konunun başına kürtlerin tarihini ırkçılık yapmadan konuşalım felan yazmışın yazdığın bilgilerde kürtlere etmediğiniz hakaret yok lan oğlum salakmısın sen ?
Moğol köpeği seni

BySimsek said:
Ctrl+c Ctrl+v iyi kullanıyorsunda kopyaladıklarını okudun mu  :?:

bak canım bu yazıların yazarlarının çoğunu tanırım sen bana hakaret olan bölümleri göster
ben moğol köpeği olmaya razıyım moğollara yada bana köpek demek hakaret değil zati
sen asıl gökçe abimin şener amcamın yazılarını adam gibi okudunmu bu yazılara diyarbakır asliye hukuk mahkemesi
dava açtı ve kazanamadı belge ile Tescilli bu yazıların hıçbiri ırkçı değildir objektiftir

ben yine mertlik çağrıma devam ediyorum sen hakarete devam et

ilk satırları okumaya  başladığımda dedim bu kesin türksolu adlı salak derginin işi .
kemalistdevrim cok cahil ,geri kalmış bir zihniyet olduğun kesin.

jiyan said:
ilk satırları okumaya  başladığımda dedim bu kesin türksolu adlı salak derginin işi .
KemalistDevrimmisin nesin galiba ailenden dişi birileri kürtlerle ilişki kurmuş ve buda senin zekanda kalıcı izler bırakmış olabilir sen kendine solcu felan diyorsan tabi diyorsan zavallısın lan sen  :lol: :lol: adam kürtlere hakaret etmek için konu açmış resmen  :lol:

He eğer senin ailenden değilse türksolu dergisinden birileridir  :lol:

KemalistDevrim said:
Haydda Yav adamlar direk dalga geçmiş peki arkadaşım öyle olsun bölücüler gerçek değil zaten otobüsler yanmıyor bu ülkede insanlar kurşunlanmıyor daha geçen gün şehit haberi geldi 1 şehit daha aç oku adam gibi oku anlamıyorsan bir daha oku ciddi ciddi kaliteli kaliteli tartışacaksan tartış yoksa ben daha fazla yorma bunlar dalga geçilecek konu değil

tablo1-buyuk.png

TorlakKemal said:

nesse konumuzun ermeni ve araplarla ilgisi Kürtlerinde onlar gibi pastadan pay istemesidir

la olm deli etme beni ya pkk ile kürlerin hepsini aynı mı görüosun

yunan ordusuyla yaptıkları işbirliğine bak bi aşiret ayaklanmış kurtuluş savaşında sende buna kürtlerin ihaneti diye söylüosn ya senin aklını seveyim

eet ben osmanlı yerinde olsam çanakkale savaşında kullanmak üzere askerlerimi akdeniz ege ve iç anadolu gibi yakın bölgelerden deil taa diğer sıınırlarımdan adam toplardım

jiyan said:

oy oy öyleyim babam kişiliğe hakaret var iddaya cevap yok yalanlayın o zaman beni
o kadar tartışıyor diğer forumu kirletiyordunuz mertliğiniz nerede hani tarih tezleriniz
cenk edelim beyler gelin üstüme ama erkekçe gelin öyle sayıp sövmekle olmaz

bak ben ahlağımı bozdummu yalanla Türksolunu

Yalanla uğur mumcuyu doğan avcıoğlunu gökçe fıratı
TArihi yalanla belgeleri yalanla yada en güzeli sen TArihi gerçekleri kabül edip bir daha forum
kirliliği yapmada bende şu mod dersleri bölümünü okumaya çalışayım bu arada konu dışı ama
python 3.1 i indirdim denilen her şeyi yaptım conversion.txt yi sildim ama rebuilde çift tıklayınca yenisi gelmiyor pythonun  sürümüylemei ilgili(yapacam kurutluş svaşı modunu)

o resimler ne öle :lol: hey Allah ım ya ,sen hayatında kaçtane tarih kitabı okudun kemalist sallamadan doğruyu söle

BySimsek said:
jiyan said:
KemalistDevrimmisin nesin galiba ailenden dişi birileri kürtlerle ilişki kurmuş ve buda senin zekanda kalıcı izler bırakmış olabilir sen kendine solcu felan diyorsan tabi diyorsan zavallısın lan sen  :lol: :lol: adam kürtlere hakaret etmek için konu açmış resmen  :lol:

He eğer senin ailenden değilse türksolu dergisinden birileridir  :lol:

oy oy hal şovenizm hala aynı uslüb he babam sen bu yolda devam et
TorlakKemal said:
KemalistDevrim said:

tablo1-buyuk.png

TorlakKemal said:

la olm deli etme beni ya pkk ile kürlerin hepsini aynı mı görüosun

yunan ordusuyla yaptıkları işbirliğine bak bi aşiret ayaklanmış kurtuluş savaşında sende buna kürtlerin ihaneti diye söylüosn ya senin aklını seveyim

eet ben osmanlı yerinde olsam çanakkale savaşında kullanmak üzere askerlerimi akdeniz ege ve iç anadolu gibi yakın bölgelerden deil taa diğer sıınırlarımdan adam toplardım

Torlağım kardeşim istisnalar kaideyi bozmaz güçlendirir Kürtlerin %70 küsürü pkk ya destek veriyor ne yazıkki
ama yok sizin tek tutunduğunuz yer çanakale hadi orayı geçelim sarıkamışta nerdeydiler? Kurtuluş savaşı?

Lan kemalist devrimmisin nesin adını telafuz bile etmek istemiyorum.Lan hem diyorsun kürtler çanakkale savaşına katılmadı vay puştlar hemde yunanlılar ile savaştı diyorsun lan oğlum o zamanlar ırkçılık zihniyetinin olduğunu zannetmiyorum çünkü ozamanlara kadar bir örnek olarak fransızların yarısı fransız olduğunu bilmiyordu din mezhep ayrımı vardı sadece yani asker müslümansa savaşa katılmasının sebebi islamdır kürtlerin yunanlılarla birlikte savaştığına dair ırkçı sahte sanal alemde yapılmış zavallı kanıtlarını bana kanıt olarak sunma

jiyan said:
o resimler ne öle :lol: hey Allah ım ya ,sen hayatında kaçtane tarih kitabı okudun kemalist sallamadan doğruyu söle

Nutuktan başlar sayardım ama uzun sürer ben buraya idda koyuyorum sen bana kitap saydırıyorsun

Doğan avcıoğlu milli mücadele tarihi (1-2-3)
Nutuk
Che(Küba günlüğü)
1919 un şifresi-hulki cevizoğlu
şevket süreyya aydemir 2.adan serisi daha sayayımmı

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom