3ds Max 2012 Modelleme,Render,Animasyon Dersleri HD

Users who are viewing this thread

3ds Max 2013 Geriye Dönük Kayıt İşlemi

Açıklama:Herkese Merhaba.Bu dersimizde geriye dönük yani eski 3ds max versiyonlarında açmak üzere kayıt yapmayı gösteriyorum.Kısa ve öz :wink:

Link:3ds Max 2013 Geriye Dönük Kayıt İşlemi

3ds Max 2013 Gelişmiş Loft Komutları - Path Parameters

Açıklama:Herkese Merhaba.Uzun zaman önce çalışma mantığını öğrendiğimiz loft modelleme tekniğine geri dönüş yapıp biraz daha irdeliyoruz.Bu dersimizde loft komutunun tekniklerinden biri olan path parameters'i öğreniyoruz.İki parçadan oluşacak dersten birincisi.Hepinize iyi seyirler.

Link:3ds Max 2013 Gelişmiş Loft Komutları - Path Parameters

İki yeni ileri düzey ders eklenmiştir.Dahası İçin beklemede kalın.

Sevgili takipçilerim :!: Derslerin sonu gelmemesine rağmen artık çekimlere son vermiş bulunuyorum.Bundan sonra saf 3ds max dersleri yerine modlamaya yönelik dersler vermeye başlıyorum.Çekimlere henüz başlamadım ama modlama ile ilgili karma bilgiler içereceğini söyleyebilirim.

ben bu dersleri dikkatlice izleyip uygularsam sonunda istediğim hemen hemen her şeyi tasarlıyabilcekmiyim 3ds max da?

frozendragon said:
ben bu dersleri dikkatlice izleyip uygularsam sonunda istediğim hemen hemen her şeyi tasarlıyabilcekmiyim 3ds max da?

2. kez yazıyorum çünkü kaç haftadır cevap gelmedi yukardaki sotumu cevaplarmısın mastertech

frozendragon said:
frozendragon said:

2. kez yazıyorum çünkü kaç haftadır cevap gelmedi yukardaki sotumu cevaplarmısın mastertech

Bi dene bakalım.

MasterTech said:
frozendragon said:
frozendragon said:

Bi dene bakalım.
BEn denedim Gayet iyiyim şu an ingilizce modelleme derslerinede merak saldım yanlız merak ettiğim bi konu var 1 dklik film gibi bişi yapıcaz kameraları nasıl ayarlarız onunla ilgili bir ders çekersen çok iyi olur

Back
Top Bottom