3ds Max 2012 Modelleme,Render,Animasyon Dersleri HD

Users who are viewing this thread

İleri Düzey 3ds Max Dersleri

Herkese Merhaba.İleri düzey 3ds Max derslerini bu başlık altında bulabilir ve takip edebilirsiniz.İleri düzey 3ds Max dersleri nedir peki?3ds Max'in herhangi bir versiyonuna ait herhangi bir konu hakkında düzensiz bir şekilde hazırlanıcak olan derslerdir.Bu dersler amatör ve yeni başlayan kullanıcılara hitap etmez.Daha çok temel ve ileri düzey max bilgisilne sahip kişilerin kendilerini geliştirmeleri ve daha fazla bilgiye sahip olmaları içindir.Bunlara örnek vericek olursak Düşük Polygon Modelleme,Yüksek polygon modelleme,İç mekan aydınlatma gibi derslerdir.Bu dersler anlatılırken dinleyicinin temal max bilgisine sahip olduğu varsayılır.İleri düzey max dersleri ve 3ds Max 2012 dersleri aynı anda çekilmeye devam edilicek.Yeni başlayan ve henüz öğrenenler 2012 zaten max bilen fakat daha fazla bilmek istiyen arkadaşlar ise ileri düzey max dersleri ile ilgilenebilir.Dersleri kendi oluşturduğum belli bir programa göre çektiğim için ne yazık ki istek dersleri kabul edemiyorum :sad:.

Hepinize iyi seyirler diler ve izlediğiniz için teşekkür ederim. :smile:

İlk sayfadaki 3. mesajdan devam ediyoruz...

Yeni ders eklenmiştir.İlk mesajın sonunda bulabilirsiniz.

Çeşitli sebeplerden dolayı son 2 aydır haftada 2-3 bazen 1 ders ekleyebildim.Bu çeşitli sebeplerin sona ermesi sebebi ile dersler tam gaz devam :smile:

İzleyen herkese teşekkür ederim.

İleri düzey dersler eklenmeye başlamıştır.İleri düzey dersleri eklemeye başladım.3. Mesajı inceleyebilirsiniz.

yeni takılan biri olarak çok güzel bir paylaşım. eline emeğine sağlık. sorum olucaktı bunların bina ile ilgili video paylaşımı olurmu diye

3ds Max 2012 Ders 17 Polygon Modelleme (Editable Poly) - Soft Selection (Brush) problemim bu dersteki bir konu ile ilgilidir.
Ben dersi izlerken,derste yapılan işlem bende olmadı.Bunun için ekran görüntüsü aldım.Ekran görüntüsünden anlayacağınızı düşünüyorum bendeki eksikliğin ne olduğunu.Şimdiden teşekkür ederim.
1zja4n.png

Kolay ve detaylı anlatan güzel bir ders var mı modellemeyi? çoğu dersi izledim hiç yararı olmadı  Bi dersini falan hazırlar mısınız?

Teşekkür ederim.

Konuyu takip eden arkadaşlara bir haberim var.Sözünü verdiğim Modlama derslerinin çekimine başlamak üzereyim :grin:.

MAx derslerinin de devamı gelicek.İkisi birlikte yürütülücek.

Bu aralar Meşgul olduğum için Çekimleri hızlandıramıyorum.

İleri düzey yeni bir ders eklenmiştir.Konu güncel.

3. mesajın en sonunda bulabilirsiniz.

Yeni ders eklenmiştir.Dağ evi modelleme.40 dakikalık harika bir ders.

Edit:

3ds Max 2012 Ders 63 Dağ Evi Yapıyoruz - Modelleme Bölüm 1

Açıklama:Uzun bir aranın ardından Herkese Merhaba.Bu dersimizde unwrap'ta şimdiye kadar öğrendiklerimiz uygulamak için Sıfırdan Bir Dağ Evi modelliyoruz.Modellerken bildiğimiz tüm teknikleri kullanmanın yanı sıra son derece hassas çalışıyoruz.Snap ları sıkça kullanıyoruz.Özellikle snap aracının nimetlerinden bu derste faydalanıyoruz.Mimari çizim yapan arkadaşlar için idealdir.Evi modellerken herhangi bir ölçü birimine bağlı kalmıyoruz tamamen göz kararı diyebileceğimiz bir şekilde modelliyoruz.Hepinize iyi seyirler :grin:

Link:3ds Max 2012 Ders 63 Dağ Evi Yapıyoruz - Modelleme Bölüm 1

Hocam dersler için 3dsmax indirdim babamdan destek gelirse alırım olmassa 30 gün boyunca öğrenirim sonrası Allah kerim dersler harika ilk dersten balıyacam bugün bakalım neler olacak dersler harika çok emek harcanmış hemde gönüllü olarak yapılmasıda beni çok etkiledi.

Genghis Khan said:
işte bu çok güzel. en yakın zamanda deneyeceğim. eline sağlık master. :smile:

Teşekkür ederim :grin:

Bu derste sadece kutu oluşturup yerlerini değiştirerek ev yapmıyoruz.Son derece yararlı olabilecek bazı teknikler kullandım. :cool:

Back
Top Bottom