3Ds Max |İskelet Çıkarma ve Riggleme Dersi, Sesli, Videolu HD

Users who are viewing this thread

Red Hot

Veteran
Sesim ss lı çıkmış neden bilmiyorum :grin: Diğer dersleri mi de bu konuma koyarım. İlk dersim idi. Umarım işinize yaramıştır :smile: . Kırılmaların nasıl düzeleceğini gösterdim ben pek uğraşmadım siz yaparsınız.

Süre: 16 Dakika
Boyut: 68.3 MB
Link:
http://www.multiupload.com/NLHZRGT2QW

bence ders başarılı olmamış.çünkü bunu mod yapımında hayatta kullanamayız.ve programda kendini biraz daha geliştir.

NeO7 said:
bence ders başarılı olmamış.çünkü bunu mod yapımında hayatta kullanamayız.ve programda kendini biraz daha geliştir.
Yeni bir at tasarladık diyelim. Bir midilli. Onun iskeletiyle at iskeleti uyumsuz olursa bu kullanılamaz mı? Programda daha yeniyim zaten.

onu oyuna atabilirsen :grin: biz ejderha iskeletini atsak of diyecez ama :grin:

birde iskeleti öne alırsan öyle olmaz.oyunda iskelet nerdeyese orada ölebiliyor.örneğin ok adamın iskeletine gelince ölüyor modele değil.

NeO7 said:

birde iskeleti öne alırsan öyle olmaz.oyunda iskelet nerdeyese orada ölebiliyor.örneğin ok adamın iskeletine gelince ölüyor modele değil.

Yok ben o taktiği animasyon yaparken kullanıyoruzaten :grin: Oyuna ekleme yoksa işe yaramaz :grin:

Red Hot said:
NeO7 said:

Yok ben o taktiği animasyon yaparken kullanıyoruzaten :grin: Oyuna ekleme yoksa işe yaramaz :grin:

oyuna ekleme varda tr forumda bilen varmı o mechul :grin: yani at animasyon gibi şeyleri.

NeO7 said:
Red Hot said:
NeO7 said:

oyuna ekleme varda tr forumda bilen varmı o mechul :grin: yani at animasyon gibi şeyleri.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,133702.0/topicseen.html Bak adamlar öküz gibi karakterler yapmış ve midillilere bindirecekler :grin:. Sormak lazım onlara.

ileri derece ingilizcem olsa TR forum Devrim geçirir yemin ediyorum.

Birde dersleri başkaları hazırlıyor olabilir ama ANİMASYON DEVRİMİNİ BEN YAPTIM.(İntirazı olan?)

Acemi derstir diye düşündüm ama değilmiş , hiç birşey anlamadım başarılar :grin:

NeO7 said:

Birde dersleri başkaları hazırlıyor olabilir ama ANİMASYON DEVRİMİNİ BEN YAPTIM.(İntirazı olan?)
Benim itirazım var :grin: ilk animasyon ayaklanmasını ben çıkarttım çünkü AoMa anime yaptıktan sonra herkez anime yapmak istemeye başladı bende ders hazırladım forumu ayaklanmadan kurtardım :grin: Ayrıca ben anime yapmasaydım hepiniz uyuyodunuz :grin:

MySourceMyLife said:
NeO7 said:

Benim itirazım var :grin: ilk animasyon ayaklanmasını ben çıkarttım çünkü AoMa anime yaptıktan sonra herkez anime yapmak istemeye başladı bende ders hazırladım forumu ayaklanmadan kurtardım :grin: Ayrıca ben anime yapmasaydım hepiniz uyuyodunuz :grin:

Hayır ben başlattım.TR forumda animasyon  kıtlığı felan filan konuşuyordum.sen sonra dahil oldun ders hazırladın. :grin: assasin mod zamanında başlattım ben. hatta a4 den sdm importeri istemiştim. sende exporter istedim :grin: arada en az 1,5 ay var.

Back
Top Bottom