[WTL] Soru / Şikayet

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Ezop

Squire
wtl_b.png

Ligde görmek istediğiniz olayları buraya öneri olarak yazabilirsiniz. Kafanıza takılan sorular olursa da burdan cevaplamaya çalışacağız.

ÖNERİ.
Ben ve klanım bu lige katılmak istiyoruz fakat ligde çok güçlü klanlar olduğu için el bile alamayacagımızın farkındayız.Bence güçlü klanlar için süper lig    biraz daha güçsüz klanlar için A LİGİ vb. şeyler uygulanılabilir.Böylelikle güçsüz klanlarda katılabilir.

Öneri;

Bence turnuvalara özel haritalar yapılsa çok daha eğlenceli olur diye düşünüyorum veya haritalara özel savaş biçimleri örnek olarak;RN kayak svsinde turnuva olsaydı(oldu sanırım hatta)5 dakika sonunda kim kafeste tek kalırsa o alırdı 5 dakika bitiminde eğer kafeste 2 kişi varsa kimse kafese giremez kafesteki 2 kişi savaşır ve kazanan turnuvanın galibiyeti olurdu.Map yapmak pek zor iş değil gibime geliyor(Ben yapamıyorum ama).

Eğer turnuva yapacaksak 1-2 hafta önceden map çalışmalarına başlanıp halledilebilir diye düşünüyorum.

erimerim said:
Bence güçlü klanlar için süper lig    biraz daha güçsüz klanlar için A LİGİ vb. şeyler uygulanılabilir.
Katılım yeterli olursa, gerçekten güzelde olur.

ZıgZag said:
Bence turnuvalara özel haritalar yapılsa çok daha eğlenceli olur diye düşünüyorum veya haritalara özel savaş biçimleri
Bizim amaçladığımız konu warband'e yenilikler getirmek değildir. Biz mevcut Native üzerinde var olan özellikleri kullanarak, profesyonel bir lig oluşturmayı hedefliyoruz. Bu yüzden yeni harita, yeni savaş türleri bizim bulunduğumuz noktada sadece fanteziden ibaret.

Lig için değil de, bunun dışında turnuvalar zaten düzenliyoruz. Orada farklı haritalar yapıyoruz. Örnek geçen 4on4 tdm turnuvası gibi. Başka turnuvalarda bunu zaten yapıyoruz.

Bir sorum var, bir ülke Tüm turnuva boyunca Kergit olabilir mi? Yani tek seferlik değil her yerde. Sadece sordum.

Bir de yazın lig yapacak mısınız?

Clan maçlarında olsun turnuvalarda olsun hep aynı maplar (harabe köy liman saldırısı nord kasabası nehrin yanındaki tarla vs)oynanıyor bunun yerine yeni ve degişik maplar yapılırsa iyi olur.

Takımlar ve maplar secimle belirlense daha iyi olur diye düşünüyorum

Cevap vermek bana dusmez ama bu lig arkadaslar belli haritalar ve factionlar vardir ve ligin amaci eglenceden cok rekabettir zaten mia sagolsun cesitli eventler duzenliyor eglence amacli katilabilirsiniz onlara farkli haritalara gelince bir cok estetik bir calisma(2 tarafinda esit avantaja daha dogrusu esite yakin avantaja sahip olmasi buglar vs.) dolayisi ile uzun calisma gerektirir.Arti olarak yeni haritalar belki diyorum altini cizerim bazi kaybeden  klanlarin itiraz kaynagi haline gelebilir yok surasi soyleydi yok surasi glitch sayilmali ingaaa da inga o yuzden olmamali bence.

UbErLoW said:
Cevap vermek bana dusmez ama bu lig arkadaslar belli haritalar ve factionlar vardir ve ligin amaci eglenceden cok rekabettir zaten mia sagolsun cesitli eventler duzenliyor eglence amacli katilabilirsiniz onlara farkli haritalara gelince bir cok estetik bir calisma(2 tarafinda esit avantaja daha dogrusu esite yakin avantaja sahip olmasi buglar vs.) dolayisi ile uzun calisma gerektirir.Arti olarak yeni haritalar belki diyorum altini cizerim bazi kaybeden  klanlarin itiraz kaynagi haline gelebilir yok surasi soyleydi yok surasi glitch sayilmali ingaaa da inga o yuzden olmamali bence.
I ları İ yapmana bayılıyorum :grin:

şikayet! : kergit ırkının olmamasındaki mantık nedir? Gayet güçlü bir ırk. Almamak salaklıktan ibaret olur. Ki yine söylüyorum almamanında ne mantığı var anlamadım? Bence yok.

MB 0.808 den beri oyunu oynayan biri olarak, Kergitlere yapılanın haksızlık olduğunu düşünüyorum. Ben hem MP hemde SP de çok güçlü olduklarını görüyorum açıkça. Aslında g.. Korkularınıda biliyorum : Atlı okçular..

kingmanyak5 said:
MB 0.808 den beri oyunu oynayan biri olarak, Kergitlere yapılanın haksızlık olduğunu düşünüyorum. Ben hem MP hemde SP de çok güçlü olduklarını görüyorum açıkça. Aslında g.. Korkularınıda biliyorum : Atlı okçular..

Evet. Mesela ben eski ligden takımı bu yüzden çektim Tüm alıştırmalarımız Kergit olarak yapıldı, Kergitler Türk halbuki bir yerlerine batmaması lazım. Batıyorsa gariplik var.

Kesinlikle katılıyorum. İster Kafatasçı ister başka bişey deyin. Orda atalarımın bire bir kültür ve savaş özelliklerini gösteren bi ırk var. Ve çok açık olan bi diğer şey, herhangi orta dereceli bi oyuncu grubunun elinde bile ölüm makinasi olabilecek atlı okçular var.

Olmamalarının sebebi ezik olmaları falan değil bir kere.Aksine gayet güçlüler.Neden yoklar sorusunun cevabını ezop veya mia ya bırakıyorum :grin:

VaSiLiDeaN said:
Olmamalarının sebebi ezik olmaları falan değil bir kere.Aksine gayet güçlüler.Neden yoklar sorusunun cevabını ezop veya mia ya bırakıyorum :grin:

Ben diyorum ki, adam köy de seçse, Nord Kasabası da, ben Kergit olacağım. Yani başka krallık seçemeyeyim hep Kergit olayım. Razıyım ona.

neden yoklar çünkü olması gerekenden daha güçlüler. kergitlere karsı acık alanda taktik kuramazsın sende kergit olmadıgın sürece rakibini yenmen imkansız gibi birşey.

Tatar_Han said:
VaSiLiDeaN said:

Ben diyorum ki, adam köy de seçse, Nord Kasabası da, ben Kergit olacağım. Yani başka krallık seçemeyeyim hep Kergit olayım. Razıyım ona.

senin seçtiğin map 10-0 biterse maç bitmiş olur.

Beyler kergitlerin maçlarda seçilmemesinin nedeni ilk olarak tüm birliklerinin atlı olması ki bu oyunu alt üst ediyor. Siz daha pozisyonunuzu alamadan etrafınızı atlılar çevirmiş ve dönerek oklanıyorsunuz, sürekli at tarafından çarpılıp yerden kalkamıyorsunuz, çok hızlı olduklarından okçularınız da pek bir şey yapamıyor, arkanızdan sürekli atlılar geliyor. Bu durum sürekli kergitlerin seçilmesine sebep oluyor ve diğer ırklar ikinci plana düşüyor, durum böyle olacaksa(tüm herkes kergitleri seçecekse) diğer ırklara ne gerek var piyade oynamaya ne gerek var? Yani genel olarak bunları göz önünde bulundurun.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken 4 yeni ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom