En son hangi kitabı okudunuz?

Users who are viewing this thread

Lord_Arthur said:
Bu kitapları kavga çıkarmak için mi koyuyorsunuz anlamadım,şimdi gene piz faşiz,cCc bozkurt tartışmaları başlayacak :roll:
Kardeşim en son okuduğum kitap bu, ne yapayım? Ben Marks, Lenin, Stalin, Hitler ve Niçe'nin kitaplarını da okurum. Her kitabı okurum, en son okuduğum kitap da bu. Bir kişiyi okuduğu kitaplara göre yaftalamak ne kadar doğru?

şu anda Bizans Tarihi ni okuyorum Timothy E. Gregory den

304650_2.jpg

şu an iki kitabı karışık okuyorum ya.. hangisi elime gelirse onla devam ediyorum..

İmparator Roma'nın Kapıları
Yazarı Conn Iggulden

Roma Sultanları: Kanuni
Yazarı Aydan Gündüz

ama en son okuduğum kitap

Ovaların Kurdu Cengiz Han
Yazarı Conn Iggulden

Küçükken arkadaş hediye etmişti. O gün bu gündür kitabın kapağını açmamıştım. Bir baktım okumaya başladım. İyi bir şey
Vahşete Çağrı
Vahşizme Çağrı
Vahşist Çağrısı
Vahişizim
Veyaşet
Buldum!
Vahşetin Çağrısı - Jack London

Sorma ya. Samarayı yaparken sürekli taşırdım. Elim titredi :lol: Birde banyo taraflarından cızırtılı bir kahkaha sesi geldi iyi mi?

Elyın ise daha ne eziyetler görecek !

eragon-eldest-brisingr 3. kitabıda yeni tekrar okudum geçen meretin 4. kitabıyla 2. filmini uzattılarda uzattılar nsınısatıym

edit: bune lan daha dün veterandım ben forummu acık kaldı naptı  :twisted:

Kitap: Doğrucu Beden Dili
Yazar: Ercan KAŞIKÇI
Yayımevi: Hayat yayıncılık İletişim Eğitim Hizmetleri
Tür: Kişisel Gelişim
Konu: Beden Dili
Basım Yılı ve Yeri: İstanbul, Nisan 2002

Unutulmuş diyarlar serisi (okurken zaman kavramını yitirdiğim için hangi gün hangisini bitirdiğimi hatırlamıyorum.)
ben bitirdiklerimi yazayım (bitirip bitirip tekrar okuyorum gerisini bulamadığımdan :smile: )

anayurt
sürgün
göç

kristal parçası
gümüş damarları
buçukluğun mücevheri

miras
yıldızsız gece
karanlığın kuşatması

her kitabı için 11/10

Back
Top Bottom