Yiyecek Platformu

Users who are viewing this thread

Patates kızartması ve şehriye çorbası  :cool:

En sevdiğim 2 yemek. İçecek olarak da salatanın dibinde kalan suyu kafama dikiyorum :smile:

Fırında somonu kim sever  :shock: :grin:
Tepsinin içine patatesleri soğanları ekleyince ayrı bir lezzetli oluyor :grin:

Yemek platformu diyince aklıma şey geldi bakın bakkal yoğurdundan ziyade annenize el yapımı yoğurt yaptırın sonra çilek reçeli yaptırın sonra çilek reçelini el yapımı yoğurtun üstüne katın iyice karıştırın içine azıcık şeker v.b atın sonra meyveli kupumuzu birazcık buz dolabında bekletin sonra süsleyin afiyet olsun. Ben hep tatlı olarak bunu yiyorum hem az kalorisiz yani şeker atmazsanız öyle ben şekersiz yapıyorum bu olayı yani su ve çilek ile yapıyorum çok güzel oluyo açıkcası. Tok totuyo ben uzun yol yapıyorum bisikletim ile 2-3 arkadaş çıkıyoruz yola yaptığım meyveli kupu kendim yiyemiyorum hayvan gibi yiyolar bana kalmıyo :grin:

Makarna, pilav çok severim. Aslında yemeği doymak için yerim. Yemek yemeyi sevdiğim için değil. Etin tadını severim ama yemeyi sevmem. Her türlü et iğrenç kokar ve aşırı midemi bulandırır.

Favori menüm:
Mercimek çorbası
Nohut-Pilav (pilav üstü nohut) tabağın ucunda bi kepçe yoğurt.
Çoban salatası
Kola
Bir parça helva, çay ve camel box. MMMM BABY. :iamamoron: :iamamoron:

Söylemek istediğim şey sigara zararlıdır,yoksa ne zaman öleceğini nereden bileyim? Ama sanki bunu biraz uzatmak istiyorsun gibi geliyor bana.

Back
Top Bottom