Yeni bilgisayar

Users who are viewing this thread

VaSiLiDeaN

Merhaba arkadaşlar. Başlıktada belirttiğim gibi yeni bilgisayar alıcam. Ancak masaüstümü toplatsam laptopmu alsam karar veremedim. Abimin karışamaması ve sadece benim için olmasını istediğimden laptop istiyorum çünkü abim gerçekten kısıtlıyor ödevim var işim var gibi yollarla. Ama oyun oynamayı seven birisi olarak laptop ne kadar yeter kararsızım. Masaüstü alırsamda %90 ortak kullanacağımız için abim sorun. Herneyse Laptop için 2000, masaüstü için 3000 e yakın bütçem var. Sizden tavsiye bekliyorum. Sistem özelliklerinden pek anlamam 3000 tl yi geçmicek şekilde masaüstü toplayabilirsenizde güzel olur :smile: Bu arada 2000 lira civarında ortalamanın üstündeki bir grafik değerinde rahat oyun oynatabilecek laptop önerirseniz daha iyi olur :smile:

Abini zaptedebileceksen masaüstü al 2000 tl ye iyi bir pc alabilirsin birde bios şifresi koy abin istesede giremez (sen açmazsan veya açıkken yakalamazsa ) laptopa 1000 1500 daha fazla ödersin aynı özellikteki bir bilgisayar için

Evdeki bilgisayardan daha dandik bir masaüstü al,yada abin öyle bilsin.Ben kardeşimin dandik bilgisayarına dokunmuyorum misal.

Laptop'dan yeterince bıkkınlık geldiği için sana şiddetle masaüstü almanı öneriyorum.
Çok ısınır.Dvd-RW ömrü kısıtlı bir süre sonra bozuluyor yenisini alman gerekiyor, pahalı ve zahmetli sadece onu taktırmak için 2 3 hafta bekliyorsun.
Abuk sabuk kitlenmeler, ne zaman nerde arıza yapacağı belli değil.
Narin ve hassasiyet isteyen bir velet bu alet.Hemde masaüstünden daha pahalı akıl karı değil gerçekten.
2 leptop değiştirdim ikisinde daha adam gibi kullanmış değilim.Camı çizilir kıçı çizilir hertarafı ayrı bela.
Zaten sen oyun oynicam diyorsun oyun oynayacaksan klavye ve maouse alıcaksın ek olarak yoksa oynayamassın yani yine masaüstü bilgisayar olmuş olucak.

Tüm iticiliğimi kullanarak leptop almanı engelleyebilmişimdir umarım :smile:

Benimde gönlüm masaüstünden yana ama abim sorun. Neyse katlanmaya çalışıcam artık teşekkürler herkese.

Back
Top Bottom