Yeni Üyelerin Tanışma Konusu

Users who are viewing this thread

merhaba kardeşler. Ben aranızda yeniyim. Siteyide oyunuda çok beğendim. :grin: :grin: :grin: Daha çok şey öğreneceğim :wink:

ben biraz garip bi tip olduğumdan 2 haftadır oynuyorum oyunu forumlarda da geziyorum fakat buraya mesaj bırakmak yeni aklıma geldi Merhaba arkadaşlar

biz kendi aramızda para toplayarak aldık ama bende activation kodu işe yaramıyor.ok e bastığımda hiçbirşey olmuyor ne yapmam gerek
bu arada o kuzenine activation kodu vermek yasak olabilir ama şimdiki olayda benim de hakkım var.ne yapmalıyım?yardıııım

insan said:
biz kendi aramızda para toplayarak aldık ama bende activation kodu işe yaramıyor.ok e bastığımda hiçbirşey olmuyor ne yapmam gerek
bu arada o kuzenine activation kodu vermek yasak olabilir ama şimdiki olayda benim de hakkım var.ne yapmalıyım?yardıııım

Peki onda çalışıyor mu? (Yani Activate edebildi mi?)

Swordmaster said:
Arkadaşlar herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlarım. :grin:

muhaaa sağol seninde ee ilk kutlayan hediye verir nerde benim bmw x5 im olmadı 300sel mercedes balina kasada olabilr

23 Nisan'in neden hep cocuk bayrami kismi kutlanir? Bence daha onemli olan "Ulusal Egemenlik" kismina hani ara ne oldu? Bilen var mi?

Swordmaster said:
Ben zaten sadece Çocuk Bayramı diye kutlamıyorum. Aramızda çocuk yaşını (0-1:cool: geçenler var. :smile:

başkan zaten ben sana bişi demedim sen zaten ulusal egemenlikde yazmışsın  :roll: kızma bana

Atatürk bu bayramı çocuklara armağan etmiş...cuma günü İstanbul a gitmiştik ve okulumdan törene gitmediğim için uyarı cezası geldi 23 Nisan'dada özgür olamayacaksak nerede ne zaman özgür olucaz ben özgür olduğumuza inanmıyorum çocukluğumuzu yaşadığımıza da... Nerede "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı"??? :cry:

hyr değil ben ogün İstanbul'daydım Ankara'da olsam da katılmazdım gerçi çünkü bu benim bayramım canım ne isterse onu yaparım
okul beni engellemez :wink: :twisted: :twisted:

Törene katılmadın mı? Olur mu hiç? Bu bana göre senin bir vatandaşlık vazifen ama gidip gitmemek sana bağlı tabi. Hem okulun uyarı vermesi iyi değil. Birşey zorlayarak yaptırılamaz. (Ayrıca sakıncası yoksa yaşın kaç?)

Pawn seninle yaşıt.Ben 23 Nisan günü dershane olmadıından yattım uyudum sonra aynı şeyler işte... :grin:

Back
Top Bottom