Yeni Çok oyunculu mod fikri

Users who are viewing this thread

cup

Recruit
Her oyuncu haritada aynı anda başlayıp, gelişip para kazanıp ticaret yapıp turnuvaları girmesi, yeni krallıklar oluşturup birbirleriyle antlaşma imzalaması, aynı şekilde birbirlerine ihanet etmesi fikri cidden çok eğlenceli olabilir. Biliyorum oyun daha yeni çıktı ve bu sadece bir fikir.

bu dediğiniz sistem MB de CRPG olarak vardı , haritada gezme işini WEB Browserdan yapıyordunuz savaşlara girme işini serverda , belirli saatlerde savaşlar için randevu sistemi gibi bişey vardı asker sayın kadar doğabiliyordun, örneğin;300 kişilik ordun var 200 kişi var karşında senin klanın 30 kişi ise o savaşta 30 kişi sürekli troop sayısı bitene kadar savaşıyordu,

canlı haritada 2 kişilik (co-op) bile yapılamazken onlarca kişiyi toplayamassın imkansız ama bu şekilde alternatifleride var, benim 2000 saat mb geçmişim var 1500 ü crpg dir :smile:

Her oyuncu haritada aynı anda başlayıp, gelişip para kazanıp ticaret yapıp turnuvaları girmesi, yeni krallıklar oluşturup birbirleriyle antlaşma imzalaması, aynı şekilde birbirlerine ihanet etmesi fikri cidden çok eğlenceli olabilir. Biliyorum oyun daha yeni çıktı ve bu sadece bir fikir.
Mantıklı güzel bir fikir ama taleworlds'un yapacağını sanmam

Back
Top Bottom