Yardım!!

Users who are viewing this thread

ya bune arkadaşlar oyun d&r de satılmıyor internette gözüküyor temin edilememektedir yazıo mağazasına gittim ordada yok napcam ben yaa??

ur]

İlla almayın diyen yok sana. İnternette satışı yapılıyor git oradan al. Hiç sorun yaşayan gördün mü de ısrar ediyorsun almamak için ?

D&R Mağazalarında Collection paketleri satılıyor geliyor ve 1 gün içerisinde bitiyor paketler.(Haliyle ucuzladı.) Onun Haricinde ;
Teknosada tekli satılıyor ama almanı önermem. 15 Lira Warband'a verceğine 30TL Tüm sürümlerine ver daha iyi.

## Buradan Collection Paketini

## Buradan Warband Native paketini

İnceleyebilirsiniz. Sağ üst köşede ürünün bulunduğu mağazalar kısmını işaretlerseniz size bölgeniz içerisindeki o oyunun bulunduğu mağazaları gösterecektir.

Schreiber said:
D&R Mağazalarında Collection paketleri satılıyor geliyor ve 1 gün içerisinde bitiyor paketler.(Haliyle ucuzladı.) Onun Haricinde ;
Teknosada tekli satılıyor ama almanı önermem. 15 Lira Warband'a verceğine 30TL Tüm sürümlerine ver daha iyi.

## Buradan Collection Paketini

## Buradan Warband Native paketini

İnceleyebilirsiniz. Sağ üst köşede ürünün bulunduğu mağazalar kısmını işaretlerseniz size bölgeniz içerisindeki o oyunun bulunduğu mağazaları gösterecektir.
Ankara'da Antares AVM diye bir yerde D&R var.Baktım ama Koleksiyonda yoktu Warbandda yoktu.Bide Teknosada tükenmiş yazıyo.

Şu aralar ve daha uzunca bir süre ne yazık ki kutulu oyun Olmayacak diye düşünüyorum sebep Taleworlds ile Paradox ayrıldı haliyle yani büyük ihtimalle Taleworlds ya satışı kendisi yapacak ki bida ancak bannerlord çıktığında kutulu oyunların gelebileceği anlamına gelir ama yok başka bir firmayla anlaşırlarsa Bannerlord çıkmadan diğer kutulu oyunlar gelir diye düşünüyorum yani bende 1 yıl boyunca aradım kutulu ama yok hiç bir yerde bir yurt dışında vardır her halde :grin:.

Ya benim sorunum elden almak ailem internetten almama izin vermiyor bu yüzden alamıyorum internetten.Teknosada varmış ama ordada tükenmiş geri gelir İnşAllah.

Teknosada tam 1 yıldır vardı :d ama gelmedi :grin:. Ben çok ümitli değilim sanıyorum Bannerlord la Birlikte gelirler ancak gelmeyedebilir. Ailenle Ortaklaşa Playstore Üzerinden alın Telefonuna 15 tl yükle Playstorede 11.35 kuruş oluyor 41 kuruşta mesaj ücreti sonra playstore sana kod yolluyor bunu steame giriyorsun ve oyunu indiriyorsun tadaaa artık warband sahibi oldun. Yani Eğer Olur da 24 Saat içerisinde kod göndermezlerse hemen yetkililere başvur sorunu çöz!

dostum playstoreden 10tl ye satın alabilirsin hem ucuz hem güvenli bir yol NOT: Steama kayıt olman şart.

Playstore'dan al . Steamden alırsan pahalı olur. Ben Faturaya yansıtarak aldım daha mantıklı. Ay sonu biriktirdiğin 10tlyi faturanın üzerine eklersin.

[tt]Tabii ,
Playstore'den almakta var ama sen dışardan almak istemiyorum diyince bende direk onların linklerini attım. Arkadaşlar zaten sana yardımcı olmuş soracağın bir şey olur ise bana pm atman yeterli.

Mount & Blade Warband'ı internet üzerinden satın almak isteyenler için siteler;

Playstore 9,90TL (Tavsiye Edilen)

TaleWorlds Store 19.99 USD(Tavsiye Edilen)

D&R 8,99 TL (Tavsiye Edilen & Kutulu)

Steam $19.90 (Tavsiye Edilen)

Game Play Outlet $29.99

Gamers Gate $19.95

Games Planet £14.99

Gamefly $19.99

DLGamer £14.99

Gametap $19.95

Gamestop $19.99

Beamdog $19.99

Önemli Not :   MArdA'Dan Alıntı yapılınmıştır amaç bilgi vermektir.

Back
Top Bottom