[Yardım] [Acil] Vaegir Şövalyesi gücünü düşürmek?

Murat100

Recruit
Best answers
0
Vaegir şövalyelerimin gücünü arttırayım derken konuşmak için tıklattım, karakter ekranı gelince ctrl + l yaptım. Güç bastım, ardından kaydettiğimde tüm vaegir şövalyeleri 9 ağır hasarlı, 9 güçlü oldu.

Bunu nasıl düzeltilirim? Gücünü eskisi gibi nasıl yaparım? Save'im gitti arkadaşlar, eğer böyle olursa oynayamacağım çünkü herkese tek atıyorlar!

Haifisch

Knight at Arms
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Vaegir şövalyelerimin gücünü arttırayım derken konuşmak için tıklattım, karakter ekranı gelince ctrl + l yaptım. Güç bastım, ardından kaydettiğimde tüm vaegir şövalyeleri 9 ağır hasarlı, 9 güçlü oldu.

Bunu nasıl düzeltilirim? Gücünü eskisi gibi nasıl yaparım? Save'im gitti arkadaşlar, eğer böyle olursa oynayamacağım çünkü herkese tek atıyorlar!
birlikten çıkar ?

Harlaus31

Recruit
Best answers
0
bende diğer bütün hileler çalışıyor fakat CTRL + L hilesi çalışmıyor sebebi nedir bilen var mı?

Harlaus31

Recruit
Best answers
0
Ctrl+L Sadece karakter ekranında çalışır. Eğer orada olmuyorsa ayarları bir daha kontrol et. Yoksa tuşlarında bir sorun olabilir.
Biliyorum karakter ekranında ve tuşlarımda da hiçbir sorun yok hepsi çalışıyor ve hileler de aktif zaten diğer hileleri yapabiliyorum bir tek bu olmuyor