Ya Taleworlds Yapsaydı

bu oyunu taleworlds yapsaydı

• daha iyi olurdu

Votes: 32 74.4%
  • daha kötü olurdu

Votes: 2 4.7%
  • aynı olurdu

Votes: 9 20.9%

• Total voters
    43

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

clermont5

Sergeant at Arms
arkadaşlar çoğunuz bu oyundaki bazı eksiklerden yakınıyonuzdur .biliyoruzki bu oyunu sich studio yaptı
peki ya taleworlds yapsaydı iyi mi olurdu kötümü

Oyunu Türkler yapsaydı (-ki yapmazlardı) oyuna updateler getirip oyunun eksikliklerini giderirlerdi.WFaS'ı bırakma nedenlerimizden biri de zaten oyunla hiç ilgilenilmemesi.Yani oyunu yaptılar,yaptıkları gibi bıraktı herifler.

Bence oyunun Mp kısmı çok iyi. Yani Mp'ye yenilikler yapılmış olsaydı daha iyi olurdu. Ben Warband'dan bile fazla Mp oynadım bu oyunda. Eğer Türkler yapmış olsaydı sanırım çok daha farklı senaryolar olurdu.

Şuanlık taleworlds yapsa daha iyi olurduya daha çok oy geldi bakalım anketin sonuçları ne olcak

WFaS'ı hazırlayanlar sanırım üniversite öğrencileri Mount&Blade hayranlarıydı. Oyun için hazırlanan files Warband'ın modules'i değil mi? Yani ortada yeni yapılan üstünde durulan bir oyun yok DLC tarzı denilebilir. Ama hayranlar TaleWorlds'den daha iş çıkararak oyuna senaryolar getirmiş. Oyunda mevcut olan buglar tabii beklenmedik bir şey değil ama modules'in üzerinde bu kadar güzellik yaratmaları bana oyunu almam için bile yeterli oldu.

Arkadaşlar konusu değil ancak açtığım konuya hiçkimse bakmıyor,ben de buraya yazıyım dedim.

Sistemim yetmesine rağmen ve tahmini performans %100 olmasına rağmen en düşükte 10 fpsi zor görüyorum nasıl halledebilirim bunu?

Sethent said:
Arkadaşlar konusu değil ancak açtığım konuya hiçkimse bakmıyor,ben de buraya yazıyım dedim.

Sistemim yetmesine rağmen ve tahmini performans %100 olmasına rağmen en düşükte 10 fpsi zor görüyorum nasıl halledebilirim bunu?

Driverları güncelle, ekran kartını güncelle. Bir verim alamazsan oyunu kaldırıp tekrar kur, ben 256 mb ekran kartıyla hiç kasmadan açıyordum şuan 1 GB ile ultrada oynuyorum sen nasıl oynayamıyorsun amd radeon ile anlamadım.

f9t said:
Sethent said:

Driverları güncelle, ekran kartını güncelle. Bir verim alamazsan oyunu kaldırıp tekrar kur, ben 256 mb ekran kartıyla hiç kasmadan açıyordum şuan 1 GB ile ultrada oynuyorum sen nasıl oynayamıyorsun amd radeon ile anlamadım.
Ekran kartım 9500gt herşeyim güncel.2 gb ram 1 gb ekran kartı zaten.Neden böyle oluyor anlamıyorum ya gerçekten.Aradım interntte bu sorun başka hiçkimsede olmuyormuş çok tuhaf

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom