[WYL4] Kim Şampiyon Olacak ?

Sizce kim şampiyon olacak ?

• Yenilmezler

Votes: 24 25.5%
  • Iron Ravens

Votes: 10 10.6%
  • Knights of Vyincourd

Votes: 4 4.3%
  • Vellhoner

Votes: 6 6.4%
  • Ad Victoriam

Votes: 9 9.6%
  • Arka Sokaklar Fan Club

Votes: 19 20.2%
  • Golden Horde

Votes: 11 11.7%
  • Centurios of Apollonaris

Votes: 11 11.7%

• Total voters
    94

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
d5pMGL.png

Herkese iyi günler;
Madem Grup Aşamasını bitirdik, gelen talepler üzerine bir de böyle bir etkinlik yapalım dedik. Sonuç tahminlerinizi aşağıya uygun şekilde doldurabilirsiniz !

1) Takım A
2) Takım B
3) Takım C

1-Yenilmezler
2-ASFC
3-Golden Horde

Açıkçası IR'ı 3. Sıraya yazabilecek kadar iddialı düşünüyordum ama ilk maçta Yenilmezlerin gelmesi planı baya bozdu  :lol:

Bence coa ve yenilmezler bunlar finalde karşılaşacak kimin kazanacağını bilmek güç ancak bunun olacağını düşünüyorum  :smile:

KralH said:
Bence coa ve yenilmezler bunlar finalde karşılaşacak kimin kazanacağını bilmek güç ancak bunun olacağını düşünüyorum  :smile:
merhaba yuarvi

Caranimo said:
Yuarvi said:
Black Dead said:
KralH said:
merhaba yuarvi
Bakınca gerçekte ben veya bizim klandan biriymiş gibi gözüküyor fakat kim olduğunu gerçekten bilmiyorum  :grin:

Kimseyi inandırmak zorunda değilim arkadaşın kim olduğunu tanımıyorum

Ben nativede çok farklı isimlerle oynadım sürekli isim değiştim yani kim olduğumu bileceğinizi sanmıyorum.  :smile: Ancak bu oyunu çok zamandır oynadığım için bir tahminde bulundum sadece çoğunlukla yabancı sunucularda oynarım ancak türk turnuvasıda iyiye benziyor.

baliciyunus06 said:
CoA takımının tokatlayıp geçeceğini düşünüyorum.
Bu tür yorumları benim ve klan üyelerimizin yaptığını düşünmek büyük ahmaklıktır.Bizi küçük düşürmek isteyen bir takım kendini zeki sanan oyuncular tarafından yapıldığını düşünüyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom