• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Warband Türkiye 8v8 Turnuvası

Warband Türkiye 8v8 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
English (US)
Total members
41
Total events
0
Total discussions
12

[WT8T] Takımlar, Kadrolar, İletişim Bilgileri

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Thorin

Sergeant Knight
Team Aurora
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Mako4170636
BIYONIK_DAYI2988609
Carly3372759
Poer3110530
Aras4049981
Angersj1102983
RonnyJonny72774809
Gimli2456090
Gellert3928875
Ascarion385811
PlutoN4386361
Yolcu2893013
10+
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Gordioss1204895
Addar763445
Toi39604
Tyhke1001540
Flawin1710019
TorAMan998205
Cattie662910
StGreen19408
Grenade687476
Aerat1568616
Scalf698198
Jara1074350
Risen Manifest
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Jufasto96304
Relexan387759
Koso996453
Gibby1182817
Penthos3276534
Arni369652710601
Varadin408688
Wegnas19955
Ravien3748500
Shemaforash20578
Keykubat3455655
Team Astralis
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
w0lven/leylunehar3941145
wink4798655
ifredity4804523
Valor~J3745874
myth3343923
Kevin3890971
Grynn4861896
Quake2020857
Ravien3748500
Hepreai477402
Blackmore2188570
Nessa1537560
Creed
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Thorin2905311
AlpAslan1529937
Cabbar3121608
CJJ1524313
Nemesistrokenst1381350
Sanel3748372
Normanguy996510
Aela1986677
Popo18439504568350
Wonders2217649
Mace1227677
Ryotaink3179778
5620582193_07207bc789_o.png
SweetVoice
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Xerxes222835
Feodras2915278
orochi31797784616505
Tomayus1982546
KingHenry78656
chowchow2088857
Delfador3282858
Odegard1703524
Kiano995872
Allan Saint-Maximin1373744
PuffTheDragon1302523
Anchor682769
Magic Mushroom
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Metehanyus993158
Invincible_eXe700288
Pierro2022899
Toxicslayer1592695
ekcnn4229361
Marc94167
Capitaine3420390
Hanako2317327
Vincent49555
Sacco76952
Husa5181178
EmirPasha696950
flapjacks
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Osman4322303
Yermelow1520066
Shovenio3365230
Black_Mortis4138358
Tristan2346750
Kane1754909
Moment1522987
Madness3014369
MesronN1271353
Ciiges1754921
Baron4073389
Gokturk Khaganate
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Bumin4162596
Wolde4859041
Istemi3798198
Zonwe4891723
Dianles4312268
Kvothe2281720
Dovahkiin4861059
Pantok3940263
Ssiyah2789886
Federal4569587
Teukros2218378
Lexal3178093
5620582193_07207bc789_o.png
Pomerania A
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Mary3747253
Focus4308199
Styard4562116
Kroq5083069
Ziyang3607297
RIPAnarchy4175786
Vein4596067
Asphixia2823931
Lenya2022332
İndikolit4137815
5620582193_07207bc789_o.png
Pomerania B
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Dhimani5020666
Ronin5164654
Quatro4888920
Artemisia4033210
19shotzm5222331
Subutay5253167
Gucha4538047
Nec05100580
YusOUF5128454
Daffy5310382
5620582193_07207bc789_o.png
BlackPhoenix
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
5620582193_07207bc789_o.png
Shelby5012640
Tapper3983122
Nexus4360587
Str0nk1048036
Ülkücü5095294
Svengali1717962
Sailor4539334
Sypruss4180641
Njord5164463
Rebellion4403788
Elessar3178002
Arenicos4587113

Takım Adı:
Eklenecek Oyuncunun Adı:
Eklenecek Oyuncunun IDsi:

Takım Adı:
Çıkarılacak Oyuncunun Adı:
 
Last edited:

KEVIN187

Knight at Arms
WBNWVCWF&S
Takım Adı: Team Astralis
Eklenecek Oyuncunun Adı: 31nekiSsasseN31
Eklenecek Oyuncunun IDsi:
477402
 

Mako.

Recruit
Takım Adı: Team Aurora
Eklenecek Oyuncunun Adı: Ascarion
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 385811
 

Thoe

Recruit
Takım Adı:BlackPhoenix
Eklenecek Oyuncunun Adı: AralZ
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 3895983
 

Thoe

Recruit
Takım Adı: BlackPhoenix
Eklenecek Oyuncunun Adı: Wasader
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 4157090
 

Thorin

Sergeant Knight
Takım Adı: Team Aurora
Eklenecek Oyuncunun Adı: Ascarion
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 385811
ismimi orochi yapar mısınız tşk
Takım Adı:BlackPhoenix
Eklenecek Oyuncunun Adı: AralZ
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 3895983
janzcar
pseudocwel olarak değiştirelecek
Takım Adı:flapjacks
Eklenecek Oyuncunun Adı: Shovenio
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 3365230
Hepsi yapıldı.

Takım Adı:BlackPhoenix
Eklenecek Oyuncunun Adı: AralZ
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 3895983
Takım Adı: BlackPhoenix
Eklenecek Oyuncunun Adı: Wasader
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 4157090
Takımınızın oyuncu limiti zaten dolu. Eğer ekleme yapmak istiyorsanız çıkartma da yapmanız gerekiyor.
 

Thorin

Sergeant Knight
Takım limiti 12 değilmiydi?Tam 12 kişi olucaz o 2 kişide eklenince.
Çok pardon. Benim hatam :/ Oyuncular eklendi.

Bir hatırlatma yapmak isterim ki bazı oyuncuların ID'leri henüz girilmedi ve girilmeyen ID'ler turnuva maçlarında oynayamaz.
 

TItanned

Recruit
Takım Adı:flapjacks
Eklenecek Oyuncunun Adı: Ciiges
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 1754921

Çıkarılacak Oyuncunun Adı: LaPache
 

leylu

Sergeant at Arms
Artemisia hem Pomerania B takım lideri hemde Aurora rosterinda düzeltin isterseniz.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom