Warband Türkiye 8v8 Turnuvası

Warband Türkiye 8v8 Turnuvasına hoş geldiniz!

Quick Overview

Category
Warband
Language
English (US)
Total members
43
Total events
0
Total discussions
22

[WT8T-2] Takımlar, Kadrolar ve İletişim Bilgileri

Users who are viewing this thread

Thorin

Sergeant Knight
RiverWood
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
Thoe5012640
Moment1522987
Hulusi4266336
Aethril4173867
Alcott2917086
Baron4073389 / 4436577
Tau1044199
Regbold3338495
Black_Hurrica4479504
Celestria1271353
Magicco5364279
Svengali1717962
BKP
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
Ryotaink
5620582193_07207bc789_o.png
3179778
5620582193_07207bc789_o.png
waveuser385374
Delfador3282858
Nessa1537560
CJJ1524313
Blackmore2188570
Kevin3890971
Penthos3276534
Sanel3748372
Mace1227677
Janczar7132704339508
BlackMortis4138358
Grynn4861896
Rexxar1749491
Dedeler
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
Feodras
5620582193_07207bc789_o.png
2915278
5620582193_07207bc789_o.png
Tomayus1982546
StGreen19408
Grenade687476
Darklight1554215
Cara1658561
Airelhach148257
SirAlecks1837008
Squertmen2088857
AlpAslan1529937
Xerxes222835
Ciiges1754921
Cattie6629101126654
Menethil227985
No Mercy
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
İfredity4804523
5620582193_07207bc789_o.png
Ravien3748500
FLYPHOENIXFLY477402
Yuzarsif104461
Coronado3950050
Kane1754909
Noble4137815
Mavi3041968
Rainbow147159
Capitaine3420390
Tallie1048036
BlackDead2027799
Metehanyus993158
Ash3900703
İsimsizler
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
Delirious
5620582193_07207bc789_o.png
2102119
5620582193_07207bc789_o.png
Beyaz3318070
Spectfull1100018
Foyek3320297
Ssiyah2789886
ADORA3208508
Jaxt4155894
Borislav3152237
KamAtaHan3797794
ZaferBey3131384
Burnmanks3912120
Skraa4997326
Mafioso3013890
Azpa3028890
Punto
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
FranzJoseph2317327
5620582193_07207bc789_o.png
Pierro2022899
KiymaliDanino1029699
Anastasios1204895
Ekcnn4229361
Aerat1568616
Cerci3683617
Valandil2362701
Tombix3958907
Hakim3921187
Super_Melon2711995
Flawin1710019
Toi39604
Proletarya
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
Gardel
5620582193_07207bc789_o.png
28322873389693
Karahan1227822
Dayı2988609
Gellert3928875
SteelYr3718928
Poer3110530
Teto3929131
Wolde4859041
Camo4329825
Theoden3082125
Maximou1543605
Brian23219
COMEBACK700288
Eternal Fire
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
Thorin
5620582193_07207bc789_o.png
2905311
5620582193_07207bc789_o.png
Wonders2217649
Yolcu2893013
Fearful29794114241567
Nubashi1097864
Kaltahar1000117
Popowicz18439504568350
RonnyJonny2774809
Conan1040830
Bigo3475788
Nemesistronkest1381350
Cabbar
3121608
AST
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
ExiledXO
5620582193_07207bc789_o.png
4142193
5620582193_07207bc789_o.png
Coffin4399318
Gaffar_Reis5358206
Yakamoz3878065
Gathdar1110744
Dolap5760375
ReynaShow5204157
Abodeix4521948
Feanorrrrr-m78202
Suleyman5626948
MultiJet
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
Axrinn
5620582193_07207bc789_o.png
1709344
5620582193_07207bc789_o.png
Drolzen4449435
Asurnasirpal4281364
Efe4139672
Raitaro415745
Bytepedibi4089410
Nec05100580
Laz_Ziya3660600
Hergon3567104
Huggie5692589
Simon4445721
Black Disciple
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
Glizzy
5620582193_07207bc789_o.png
2455229
5620582193_07207bc789_o.png
Tolunay3833124
t-344537218
Myth3343923
Valor3745874
Jan_Vesely4798655
prodigy3941145
Ulwin3369007
Muhtesem_Joe4519697
Monax4029979
Pierro2022899
Charon38460
Rothen3279195
Stockfisch2391715
House Black
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTAN
» ROSTER
Hadrianus
5620582193_07207bc789_o.png
2706617
5620582193_07207bc789_o.png
Ryan3719405
Robeiler5132070
Eternal3863116
Panda5699682
Berkay3309332
Pirlidet3530775
Flareon1793489
BraveHeart2662406
Sravdar1505828
AbuTalip3138875
Attila3334201
Punisher4061810
Ebabil5287662


Takım Adı:
Eklenecek Oyuncunun Adı:
Eklenecek Oyuncunun IDsi:

Takım Adı:
Çıkarılacak Oyuncunun Adı:
 
Last edited:

Tolunayy

Recruit
Takım Adı:Black Disciple
Eklenecek Oyuncunun Adı:Valor~J
Eklenecek Oyuncunun IDsi:3745874
Eklenecek Oyuncunun Adı:Jan_Vesely
Eklenecek Oyuncunun IDsi:4798655
Eklenecek Oyuncunun Adı:prodigy
Eklenecek Oyuncunun IDsi:3941145
 

ExiledXO

Recruit
Takım Adı: Astargon
Eklenecek Oyuncunun Adı: Feanorrrrr-m
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 78202

Eklenecek Oyuncunun Adı: Suleyman
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 5626948
 
Last edited:

Hadrianus

Knight
Takım Adı: House Black

Berkay 3309332
Pirlidet 3530775
Flareon 1793489
BraveHeart 2662406
Sravdar 1505828
 

Tolunayy

Recruit
Takım Adı:Black Disciple
Eklenecek Oyuncunun Adı:Ulwin
Eklenecek Oyuncunun IDsi:3369007
Eklenecek Oyuncunun Adı:majestic
Eklenecek Oyuncunun IDsi:2456461
 

Thoe

Regular
Takım Adı:Riverwood
Eklenecek Oyuncunun Adı: Black_Hurrica
Eklenecek Oyuncunun IDsi:
4479504
 

Axrinn

Grandmaster Knight
WBWF&SNWVC
Takım Adı: Linea 1.3 Multijet
Eklenecek Oyuncunun Adı: huggie
Eklenecek Oyuncunun IDsi:
5692589
 

Thoe

Regular
Takım Adı: Riverwood
Eklenecek Oyuncunun Adı: Baron
Eklenecek Oyuncunun IDsi: 4436577
kendisi takımda bulunan bir oyuncu bu 2. guidsi
 

Thoe

Regular
Takım Adı: Riverwood
Eklenecek Oyuncunun Adı: Svengali
Eklenecek Oyuncunun IDsi:
1717962
 
Top Bottom