[WT5T-3] İzlenen & Yasaklanan Oyuncular

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
BAnz2V.png

İzlenen ve yasaklanan oyuncuların takip edilebileceği konudur. İzlenen oyuncular, hile olduğundan şüphelenilen oyunculardır.

• [size=12pt]Oyuncu turnuvada oynamaya devam etmek istiyor ise yönetim tarafından belirlenmiş koşullar dahilinde video çekmesi gerekmektedir.
  • Bu videoyu tüm oyunculara açık bir şekilde bu konu altında paylaşmalıdır.
  • Tag uyarısı, isim uyarısı vb. bir uyarı alan oyuncu aynı hatayı 3 kere tekrar eder ise 1 maç ceza alır.
  • Oyun içerisinde alacağınız her uyarı ve yasaklama bu konu üzerinden aktarılacaktır.

İzlenen Oyuncular

27.06.2019 Sepia Possible Cheating  İzleniyor.

Yasaklanan Oyuncular

24.04.2019 Nessa Cheating Permanent
22.06.2019 Fearful Cheating Permanent
22.06.2019 Nataxa Cheating Permanent

Gameshero said:
BAnz2V.png

Duyuru!

Sepia kullanıcı adlı oyuncu "3. Parti program (Aimbot, ESP)" kullanma nedeni ile bu turnuvadan ve tarafımızca düzenlenecek olan organizasyonlardan süresiz bir şekilde uzaklaştırılmıştır.

-Nessa ''Seni banlaticam Sepia.''
Gerçekten ilginç bir çalışma olmuş evet arakdaşlar aime bakin kayiyor ooo kayiyor kesin hile bu uffff hslere bak aman tanrim

Laylet said:
Gameshero said:
BAnz2V.png

Duyuru!

Sepia kullanıcı adlı oyuncu "3. Parti program (Aimbot, ESP)" kullanma nedeni ile bu turnuvadan ve tarafımızca düzenlenecek olan organizasyonlardan süresiz bir şekilde uzaklaştırılmıştır.

-Nessa ''Seni banlaticam Sepia.''
Gerçekten ilginç bir çalışma olmuş evet arakdaşlar aime bakin kayiyor ooo kayiyor kesin hile bu uffff hslere bak aman tanrim

Daha önceden wbmm'den dışarıdan çekilen bir video yüzünden banlanmıştım, fakat daha sonra video çekip istedikleri zaman ekran görüntüsü aldıktan sonra unban olmuştum ve çoğu kişi dışarıdan izlenilmesinin yeterli olmadığını aimbot gibi programların yalnızca bilgisayarı görüntüleyerek veya bazılarının denemek için açıp istemeyerek paylaşması gibi sebeplerden ortaya çıktığını söylemişlerdi. Açıkcası Sepia'nın yüzünede söylerim temiz olmadığını düşünüyorum fakat bu yeterli bir kanıt değil.

2.45'de başlayan yerde ise okçularda arada sırada böyle buglar giriyor çoğu herkeste bunlara şait oluyor bence kendisine yediremeyip insanlara da salça olmaya çalışıyor Sepia'nın temiz olduğuna adim gibi eminim

Yeterli kanıt olmadığı halde nasıl bu kadar kesin bir dille banlayabiliyorsunuz? Veyahut elinizde başka bir kanıt var ve bizimle mi paylaşmıyorsunuz?Söylemek istediğim şu ki bu yeterli bir kanıt değildir,kararı tekrar düşünmenizi tavsiye ediyorum,bir oyuncunun adını bu kadar basit şeylerle karalamayın.

Feagle said:
Yeterli kanıt olmadığı halde nasıl bu kadar kesin bir dille banlayabiliyorsunuz? Veyahut elinizde başka bir kanıt var ve bizimle mi paylaşmıyorsunuz?Söylemek istediğim şu ki bu yeterli bir kanıt değildir,kararı tekrar düşünmenizi tavsiye ediyorum,bir oyuncunun adını bu kadar basit şeylerle karalamayın.
Katiliyorum fazlasiyla dolduruşa falan mı geliyorsunuz yoksa bu kadar kolay yani bu şekilde karar veriyorsunuz

Yanlış hatırlamıyorsam bu videoları kaydeden şahıs bu maçlardan 2/3 hafta sonra hile kullandığı ortaya çıkmıştı. Objektif bakmak gerekirse bu videoda olan olaylar kendisinde de olduğu içindir tahminim bu kadar emin videoya çekip hile diye karalamaya çalışmış..

Şimdi kim nereye çekmek isterse

Eskiden Sepia'nın klanında bulunuyordum ve sepianın hille olduğunu düşünüyorum.Nessa şüphelenene kadar, hile satan adam onun arkadaş listesinde ekliydi ve kaç yıldır pasif olmasına rağmen o adama arkadaşım diyordu.Ayriyeten Eu PK oynarken bu adam benim WH ile yerimi buluyor ve yanıma geliyordu ve bunu kendi dile getiriyordu. :facepalm:

Metalist said:
Eskiden Sepia'nın klanında bulunuyordum ve sepianın hille olduğunu düşünüyorum.Nessa şüphelenene kadar, hile satan adam onun arkadaş listesinde ekliydi ve kaç yıldır pasif olmasına rağmen o adama arkadaşım diyordu.Ayriyeten Eu PK oynarken bu adam benim WH ile yerimi buluyor ve yanıma geliyordu ve bunu kendi dile getiriyordu. :facepalm:

O cümlede bulunduysa bile samimiyetine dayanarak muhabbet edip yüzüne güldüğün adamdan bahsediyorsun değil mi, iyi R. Doğruyu yanlışı işinize geldiği gibi evirmekte üstünüze yok. Kayıtları üçüncü bir kişinin kafasına göre düzenleyip "Bakın, burası böyle böyle bu yüzden kesin hile." şeklinde kanıt olarak sunmasının yanı sıra bunu kabul edip sorgusuz sualsiz işlem uygulanması organizatörlerin profesyonelliğini netleştiriyor. Kankaların da haklı nihayetinde kimse kendini sonsuza kadar suçlayamaz, birilerini de işin içine katana kadar.

Kanıt kesinlikle yeterli değil. Dışarıdan çekilmiş bir kaç hs görüntüsü ile adamı banlamak hiç mantıklı değil. Madem şüpheleniyorsunuz izlenen oyunculara alın video çeksin.

Şu an burada birkaç kişinin savunmasını çok iyi anlıyorum. Çünkü ya aynı klandasınız ya aynı takımda ya da arkadaşsınız. Ama şöyle bir şey var, ben bu videoyu sadece buraya atmadım. Mercenaries ve WBMM adminlerine de attım, gün içerisinde yabancı turnuva adminlerine de gidecektir zaten. Ama şunu söyleyebilirim ki, hiçbirinin kanaati sizin gibi değildi.

Ayrıca, bu arkadaşın 2 farklı steam hesabında hile satan şahıs ekliydi ve bana ilk başta o şahsın kendisinin arkadaşı olduğunu söyledi. Ama imkanı olamayacağını söyledim. Çünkü yıllarca oyunda pasif kalan Sepia arkadaşımızın bu adamı tanımasının tek yolu Mercenaries modulünden olabilirdi ama kendisi daha önce hiç merc oynamamıştı. Hileyi satan şahısın da oyundan ban yemesi, Sepia'nın pasif dönemine denk geliyordu. Ben bunları ona açıkladıktan sonra aldığım cevap şu oldu, "Kanka fiyatları sormak için öylesine eklemiştim.".

GarviDel said:
Kanıt kesinlikle yeterli değil. Dışarıdan çekilmiş bir kaç hs görüntüsü ile adamı banlamak hiç mantıklı değil. Madem şüpheleniyorsunuz izlenen oyunculara alın video çeksin.
+

Bir kaç maçtan videoları birleştirip en absürd killeri alarak bence buradaki herkesi suçlayabiliriz. Kendi düşüncelerime göre sep temiz diyemem ama oynayışını diğer türk "hileci olmayan" okçularla (her ne kadar bir çok absürd killi olsada) karşılaştırdığımızda ortalamanın bir tık üstü bir okçu olduğunu fark ediceksiniz.

Kanıt kesinlikle yeterli bence videoyu izlediğinizde aim aldığı adama nasıl kilitlendiğini görebilirsiniz ayrıca çoğu kişide bu oyuncuda hile olduğunu düşünüyordu zaten

Bu zamana kadar hiç bir turnuvada bir oyuncunun sadece dışarıdan çekilen derleme videolarla turnuvalardan uzaklaştığı görülmemiştir, tek bir kanıt olan dışarıdan çekilen bir videodur, sen nasıl bir turnuva yönetiyorsun ki daha dün nessaya şans verip-diğer turnuvalardan bağımsız şekilde-geri tekrar banlıyorsun. Tek bir video ile bir insanı banlayıp aylardır banlı olan adamın görüşlerine inanıyorsun. Öncelikle turnuvanın izleyici ve oyuncularıyla paylaşman gerek bu konuyu, gerektiği takdirde banlanmadan kendisi tarafından video çekilmesi gerektir, senin izlediğin yol yanlış, kararını vermeden önce turnuva oyunculari ve izleyicilerle paylaş bu adam 2 gün önce gelen geçene hile diyen adam-kendisi hile kullanıp milleti suçluyan-bizzat ben kendimden biliyorum ya daha geçen ya millete laf atıp hile diyip duran adamin sözlerine ınanılır mi ya ortada banlanmasına gerek yeterli bir delil olmadan uzaklaştırılması hiç iyi bir şey değil, GamesHero'nun kararını tekrardan düşünüp taşınmasını dilerim inşallah turnuva boyuncada böyle olaylarla, yanlış kararla karşılaşmamanız dileğiyle iyi oyunlar dilerim.

Böyle ani kararlarla yada dış görünüşünden dolayi insanlari yargılamak farklı bir bakış açısı. Umarum turnuva başladiğinda da böyle ani yada farklı kararlar alınmaz bir anda turnuvanın iptal olunmasi gibi...

Beyler şimdi tarafsız bakıldığı zaman videodakinde bir sorun olduğu belli aim çok hızlı kayıyor ve kitleniyor okadar hızlı aim kayması için dpi yüksek olması lazım dpi okadar yüksekkende adamın kafasına öyle
sürekli düzgün bir şekilde aim tutamazsın aimlock var gibi değilmi sizcede (bu arada Sepiayı uzaktan yakından tanımam)

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom