[WT5T-3] İzlenen & Yasaklanan Oyuncular

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Videoyu izlediğimde durumun "Aim-Lock" olma ihtimalini düşünüp, şahsi bi karar vermemek adına, videoyu kendini kanıtlamış, "Top-Tier" sayılan okçularla paylaştım. Durum çok temiz değil, şüpheli kısımlar var ama aynı şekilde net olarak da "hile" demek de doğru olmaz. Sepia'nın hile olduğuna ve olmadığına dair iddialar varken, tüm komüniteyi rahatlatmak adına, şayet turnuvada oynamak istiyorsa, Sepia'nın turnuva boyunca oynayacağı tüm maçlarda video çekmesinin ve bunların paylaşılmasının banlanmasından daha doğru ve adil bi karar olacağı kanaatindeyim.

Arkadaşlar akşam saatlerinde sizlere de isimlerini sunacağım "Kendisini kanıtlamış" okçu oyunculara (EU dahil) tekrardan sorup hepsinin yazdıkları ile buraya son mesajı atacağım. O zamana dek daha fazla gerginlik olmaması için konu kilitli kalacaktır.

Sepia isimli oyuncunun durumu kendisini kanıtlamış bir çok oyuncuya soruldu ve görüşleri detaylıca alındı. Forum topluluğunun da görüşleri dikkate alındı ve "Sepia" isimli oyunucunun Yakın takibe alınması ile oynayabilir kararı alındı. Eğer ki oynamak istiyorsa OYUN AÇILIŞI dahil tüm maçı kayıt altına alması yönünde bir karar alındı. Yorum yapan oyuncuların isimleri ve yorumlarını buradan okuyabilirsiniz. Şunu da belirtmek istiyorum bayağı bir oyuncuya sorduk ve bu paylaştıklarım sadece özet olsun, aldığımız kararı oyuncular neden aldık görebilsin diye paylaşıyorum. Tüm bu konuşmaları paylaşılan oyunculardan izin alındı.

Menethil: Banlamaya yetecek delil yok, Şüphe var. (Video şartı ile oynayabilir)

Earendil: Aşırı şüpheli duruyor fakat kesin birşey söyleyemem. (Video şartı ile oynayabilir)

Slyfeer: Şüpheye mahal yok bu bildiğin hiledir. (Hile.)

Toi: Benim bile daha şüpheli atışlarım var ama pek şühpeli gibi durmadı ama çözüm kesinlikle awareness kontrol etmek. (Video şartı ile oynayabilir)

Samu: Şüpheli bi kaç durum var, wallhack ihtimali daha olası, ama banlamak için yeterli delil yok. Şayet turnuvada oynamak istiyorsa video çekmeli. (Video şartı ile oynayabilir)

Apollo:
when u slowed it
i saw it
bad
Tbh, ive never played with cheats. I only know from my own experince that some movements can not be replicated. And from this video, clearly he is cheating or he is a robot :wink: which is not the case.
But you can see this guy is so **** bad at the game lol
He is for sure cheating especially on that end bit he is doing a 'good shot' for example: you would normally shoot where u think they would walk but logic dictates that you need to aim for them and not a **** wall they are behind
lol
yeah he for sure cheats
(Hile.)

Berto:
unlikelypossibly but rather unlikelyhe seems to be playing on high dpiwhich is a bit weird for rangedbecause of not smooth bow movementsand the wall shot is not really weirdi sometimes shoot walls like that too
but I would've aimed at the horse there
sometimes i just shoot next to walls toojust for luckand his shots were not that insane either
eeehi dont think he is cheatingbut your call nobody suspected eduard of cheatingand yet
(Hile değil)

Merhabalar, Tatilde olduğumdan dolayı turnuvaya katılıp katılmayacağım belli değildi.  ya takım kurucaktık ya da bir takımda oynayacaktım ama kesin olmadığından dolayı ilk başta rez atıp beklemeye aldım sonrasında tatilim uzadığı için katılmama kararı aldım. 1 hafta offline olucağım için şuanlık bir şey yapamıyorum. Bundan sonra ki herhangi bir etkinlik veyahutta turnuvada video çekmeye hazırım.

Sepia said:
Merhabalar, Tatilde olduğumdan dolayı turnuvaya katılıp katılmayacağım belli değildi.  ya takım kurucaktık ya da bir takımda oynayacaktım ama kesin olmadığından dolayı ilk başta rez atıp beklemeye aldım sonrasında tatilim uzadığı için katılmama kararı aldım. 1 hafta offline olucağım için şuanlık bir şey yapamıyorum. Bundan sonra ki herhangi bir etkinlik veyahutta turnuvada video çekmeye hazırım.
>Steam
>Görünmeze al
>Son 2 hafta oynama süresi kapa
>TG_Arena girip çılgınlar gibi okçu kas

Feodras said:
Sepia said:
>Steam
>Görünmeze al
2 haftada zaten üst düzey okçu olunuyordu. Öyle olunabiliyorsa söyle beraber girelim okçu kasalım. Ha birde sadece TG_Arena'damı oynayınca işe yarıyor? Başka server girsek olmazmı benim bilgisayarım çöküyorda Tg_Arena'da.

GarviDel said:
Feodras said:
Sepia said:
>Steam
>Görünmeze al
2 haftada zaten üst düzey okçu olunuyordu. Öyle olunabiliyorsa söyle beraber girelim okçu kasalım. Ha birde sadece TG_Arena'damı oynayınca işe yarıyor? Başka server girsek olmazmı benim bilgisayarım çöküyorda Tg_Arena'da.
2 haftada gözün kanayıncaya kadar okçu oyna bal gibi okçusun bro
Tg arena olmazsa olmaz

BAnz2V.png

Duyuru!

eriklituz kullanıcı adlı oyuncu "Auto- Block" kullanma nedeni ile bu turnuvadan ve tarafımızca düzenlenecek olan organizasyonlardan süresiz bir şekilde uzaklaştırılmıştır.

Dathvekbai said:
BAnz2V.png

Duyuru!

eriklituz kullanıcı adlı oyuncu "Auto- Block" kullanma nedeni ile bu turnuvadan ve tarafımızca düzenlenecek olan organizasyonlardan süresiz bir şekilde uzaklaştırılmıştır.

Gerçekten komik bir video arkadaş çok fazla sayida takımlarimiz da bulundu ve sadece trollüne aşağiya block yapip adami blocklamasi gerçekten inanilmaz kendileri eu da adminlik yapmişlar merc de adminlik yapmişlar yani buralarda adminlik yapan insanlar bu saçma şeye takılıp oto block demeleri gerçekten gülünç kendileri bu kadar bilgiliyse her neyse cidden sinir bozucu bir hâl almaya başladi bu durumlar...​

pff bu arada arkada bizde ts de gülüyorduk  öylesine*değiştirildi* aşşağı blok yaptı ve s kırarak blok yaptı bunu bayağı büyüttünüz.....

Dathvekbai said:
BAnz2V.png

Duyuru!

Çok tuhaf. Eriklinin yaptığı şeyin gereksizliği kadar sizin yaptırımınız bir o kadar saçma. İkinci bir kameradan gördüğünüz gözlemlediğiniz her şeye hangi yetkinlikle karar veriyorsunuz? Turnuvadaki diğer oyuncuların videolarını bulun, videolarındaki hem onun hem de karşısındaki oyuncunun birkaç hareketinden engin deneyimlerinize dayanarak şüphelenin ve kafanıza göre işlem uygulayın. Yetkiyi kullanım anlayışınız bu mu?  Erikliyi tanıyorum ama durumu kişiselleştirmiycem ondan dolayı birkaç savım var: Otoblock kullanan birisinin tepki süresi insandan bağımsızdır çünkü bir yazılım söz konusudur yapay zeka. Videoyu dikkatlice ya da hızı düşürerek izlerseniz bunun bir insan refleksi olduğunu otoblokla alakası olmadığını anlarsınız. Hatta 0:02-0:08 arasında birçok kez vuruş başka yerden gelirken dalga amaçlı aşağıya alıyor. Otoblok olan biri karşıdaki oyuncu kılıcı kaldırmışken, bloğu tekrar vuruşun geleceği yöne çeviremez. Umarım bir daha kırk düşünür bir uygularsınız.​

Dathvekbai said:
BAnz2V.png

Duyuru!

Gerçekten iki-üç kılıç darbesini blokladı ve boş yere 'alt blok' yaptı diye siz bu adamı autoblock yazılımını kullandığı gerekçesiyle böylesine önemli bir turnuvadan ve yapılacak olan turnuvaların tamamından men mi ettiniz? Sizin empati,hakem ve yönetim anlayışınız bu mudur? Yüklediğiniz videoda bile blok yaparken çok hafif bir şekilde kamera açısını çevirdiğini görebilirsiniz ve sırf bu detaydan bile autoblock kullanmadığı anlaşılabilir. Öte yandan, arkadaşın sergilediği troll davranıştan gıcık alıp, bu yüzden yasaklamadığınız ne malum? Sizden ricam lütfen insanları empati kurmadan ve ona söz hakkı tanımadan onları böylesine ağır bir şekilde yargılamayın. Esenlikler.

Şunu desteklediğimi de belirteyim;
Hatta 0:02-0:08 arasında birçok kez vuruş başka yerden gelirken dalga amaçlı aşağıya alıyor.

Ahmerrad said:
Adamın otoblock olduğu çok açık, söz hakkına gerek dahi yok.Ayrıca ts'de şakasına aşşağı block yapıyodu nasıl bir savunmadır allah aşkına?

Sana göre mi çok açık. Afedersin de sana göre mi? Ki bir de söz hakkına sahip olamayacağını buyurmuşsunuz. Ben bu adamla hile olup olmayacağını görecek kadar çok oynadım, hile olduğunu düşünmüyorum. Ordaki alt blok otoblok olduğunu kanıtlıyor diyelim, 2 yıldır niye bloklarında bir gariplik yoktu. Bu adam zaten iyi oynuyordu niye otoblok olup ifşa olmayı göze alsın. Ha otobloksa çıkar özrümü dilerim fakat saçma yaptığınız. İzlemeye dahi almadan.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom