[WML] Warband `Mevsim` Ligi - Başvuru

Users who are viewing this thread

Hakan-5050 said:
MTRG eklenecek:
Woj 708496
Artık eklemeyin ya ne eklediniz arkadaş dünyada o kadar warband oyuncusumu var benim içime gına geliyo siz ekledikçe ya 6OK gelince bi kaç el salın zevk alalım 12-0 küfür gibi biraz salın bize  :lol:

WML bu kadar kasacak birsey yoktu, herseyi yuzunuze gozunuze bulastirdiniz. Kimse devralmıyorsa WYL yapacam.

Efe Karacar said:
WML bu kadar kasacak birsey yoktu, herseyi yuzunuze gozunuze bulastirdiniz. Kimse devralmıyorsa WYL yapacam.

Bir açıdan haklı olabilirsin evet kasmaya gerek yok sonuçta Warband Lig Yönetimi çok basit bir şey, Napolyon Savaşları gibi bir teferruatı yok, fakat Warband Ligi üzerinde ki klanların her istediğini yapmaya çalışan bir arkadaşımız var, tabi bu hatanın en büyüğü, her şey başta zaten belirtilmişti, hakemler arasında bazı değişikler de var, benim görüşlerime saygı duyuldu fakat istenildiği gibi Lig üzerine bir aktarılamadı, bir oyuncu maça girip trollüyor ve onu atıyoruz, yaptığına dair bir kanıtı yok diyor, iyi de banane kardeşim KEY verdiysen sorumluluk kullanıcıya aittir. Şayet benim keyim ali veli de olsaydı, trolleyip General_Shepherd ismi çıksaydı sorumlu ben olurdum, her neyse başta belirtilen kurallara uyulmadı ve hakemler arasında değiştirildi, ben sıkı sıkı belirttim klanlar kurallara uyup ya etkinliğe girer , yada etkinlikten ayrılıp kaybolur gider. Kimseye kişiye, göre ayrıcalık yapılmaz..

Kardeşim bitmiş konuyu niye getiriyorsunuzki bu konu çözüldü ve hiçbir sıkıntımız olmadı. Benim sorun bu deyil clanlar arası şu olmasa ben çıkarım mevzusu beni sitrese soktu. Shepard hak veriyorum. EFE isterse böyle birşey yapa bilirsiniz

WYL basladı;

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,366355.0.html

Emekleriniz için teşekkürler yine de. Denediniz, olmadı. Keşke daha çok kişi denese, en azından bu işin ne kadar zor olduğunu anlarlar insanlar.

Bu arada, WYL'yi tamamen kendi irademle baslatıyorum. WML'den temiz baslangıc yapmak istiyorum bu işe zaman vereceksem.

Back
Top Bottom