[WML] Warband `Mevsim` Ligi - Başvuru

Users who are viewing this thread

Knime - General Shepherd ? said:
Black Dead said:
Yedek olarak alabilirsiniz bence.

Alınırsa, Lig daha fazla uzar. Ve yeniden Kura çekilmesi gerekir.
Yedek diyorum ya.Bir takım çekilirse yerine alınacak yani...

Black Dead said:
Black Dead said:
Yedek olarak alabilirsiniz bence.

Alınırsa, Lig daha fazla uzar. Ve yeniden Kura çekilmesi gerekir.
Yedek diyorum ya.Bir takım çekilirse yerine alınacak yani...

Mantıklı olabilir, fakat 3.Haftada bir takım çekildi farz edelim, o takım 1 hafta içinde 3. hafta boyunca çekilen takımın rakipleriyle yeni bir maç yapmak zorunda kalıcak.. Ve şu olur, 3.Takımla maç yapana kadar 4.Hafta başlamaması gerekir, çünkü puanlar yazılınca fikstür güç dengesiyle oto eşleştirme yapıyor..

EÇ çıkarılacak;

Tau

Eklenecek:

paRantez - 97567
Blade - 1070170
Mysterion - 40426

Özel nedenler dolayısıyla turnuvadan çekiliyoruz tüm taraflara özrümü sunuyorum başarılar.

Hafersy said:
Özel nedenler dolayısıyla turnuvadan çekiliyoruz tüm taraflara özrümü sunuyorum başarılar.

LGaming turnuvadan çekildiği için, fikstürde bulunan başarıları sıfırlanacaktır.. Şu anda bütün Fikstür alt üst olmuş durumda..

Hafersy said:

LGaming turnuvadan çekildiği için, fikstürde bulunan başarıları sıfırlanacaktır.. Şu anda bütün Fikstür alt üst olmuş durumda..
Ne sıfırlanması anlamıyorum? onlarla karşılaşanlara 12-0 vereceksin, bozulup tekrar yapmakla neden uğraşıyorsun?

Black Dead said:
Hafersy said:

Ne sıfırlanması anlamıyorum? onlarla karşılaşanlara 12-0 vereceksin, bozulup tekrar yapmakla neden uğraşıyorsun?

Öyle bir şey söylemedim, sadece onlara remove yapacağım o kadar.. Fikstürden kaldırdım sizi..

Back
Top Bottom