[WKT] Warband Kış Turnuvası -5on5- Şampiyon ImmortalS!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Şüpheli oyunculara, WT5T de yaptırım uygulanacak merak etmeyin.Aynı zaman da bir kaç önlem almak şart.

Hakan-5050 said:
Bear Thomas said:
videoyu tam 7:52 ye alırsanız orda daha net anlayabilirsiniz elemanın aimbot olduğunu
acıklamamı tamamen okumamışsınız galiba aimbot olsa direkt olarak kafaya çalışır ama bu aimbot değil farklı birşey olabilir durumun normal olmadığını bende biliyorum zaten bunu acıklamamda belirttim.hız hilesi flan kullanıyor olabilir birsürü bilmediğimiz farklı çeşitde hileler var ve BSH yi zaten izleyeceğimi söyledim WT5T de hakemler tarafından dikkate alınmasını söyledim zaten.
hilesi flan kullanıyor olabilir birsürü bilmediğimiz farklı çeşitde hileler var
wtf

Hakan-5050 said:
Bear Thomas said:
videoyu tam 7:52 ye alırsanız orda daha net anlayabilirsiniz elemanın aimbot olduğunu
acıklamamı tamamen okumamışsınız galiba aimbot olsa direkt olarak kafaya çalışır ama bu aimbot değil farklı birşey olabilir durumun normal olmadığını bende biliyorum zaten bunu acıklamamda belirttim.hız hilesi flan kullanıyor olabilir birsürü bilmediğimiz farklı çeşitde hileler var ve BSH yi zaten izleyeceğimi söyledim WT5T de hakemler tarafından dikkate alınmasını söyledim zaten.
Aimbot yani aim-bot aim alan bot anlamına gelen bir hile türüdür. Aimbot okun yönünü değiştirmez bot gibi nişan almasını sağlar. Warband'daki botlar ne oranda hs atıyor ? her vuruşları hs mi botların ? istiyorsan koy servere 20-20 bot yap hepsini okçu dene her vuruşları hs değil. Onu geçtim diyorsun ki bsh yi zaten izleyeceğim hakemlerinde izlemesini sağlayacağım adamın o hileyi ortadan kaldırması çok da zor değil böyle bir olaydan sonrada o hileyi kaldırmaması için gerizekalı olması gerekiyor neyi takip etmeyi düşünyorsunuz acaba ne diyeceksiniz bakın eleman gayet normal aimbot olsa böyle mi oynar diyeceksiniz ileriki maçlarda ? İnsanları ve kendinizi kandırmayı bırakın gerçekten kendi klanından birisini savunuyor olmasaydın çoktan takımı diskalifiye etmiştin.

Ya kusura bakmayın da, aimbot denen nice adam var piyasada. Ne vuruşlar yapıyorlar görseniz aklınız almaz. Şans eseri olmuş olabilecek tek bir hareket yüzünden yok adamı banlayalım yada takımı diskalifiye edelim gibi önerileriz sadece ütopik kalıyor. Başka örnek getirin bu oyuncuya dair, varsa kanıtınızı sunun ve isteklerinizi bunlara göre yapın. Ha bu arkadaş belki gerçekten aimbot kullanıyordur, orasını bilemem ama refleksif tek bir hareket yüzünden bu kadar tartışma yapmanız bana çok saçma geliyor. Yüksek hassasiyet oynayan biri bu tarz bir hareketi, mouse elini milim kaydırarak yapabilir, düşük hassasiyet oynayan biri mousepadin iki köşesini öpüp tekrar yapabilir. Diyelim ki aimbot kullanıyor bu arkadaş sadece tek bir round için mi hile açmış, madem açmış neden bu roundu kendi takımına kazandıracak absürd vuruşlar yapmamış?

Turnuva yöneticileri zaten hem bu turnuvada hem de bundan sonraki turnuvalarda oyuncuyu izleyeceklerini, şüpheli bi hareketinde ceza verebileceklerini belirtmişler. Uzatmanızın mantığını çözemedim. Olaya dışarıdan bakan birisi olarak böyle bir yorum yapabilirim sanırım.

Konuya asıl uğrama amacım olarak; bizim maçın(MTRG-NOT) videosu yayınlanacak mı?

Tam olarak nasıl bir kanıt lazım size bilgisayarını hackleyip aimbot dosyasını mı bulup gösterelim? Ben şu güne kadar hiç kimseye onlarca hs yesem dahi emin olmadıkça aimbot kullanıyor demedim örneğin kosovalı adam iyi oynuyor ve atıyor. Elemanın aimi aynı eksende kayıyor duraksayıp aynı noktaya geri geliyor gerçekten bunun şans eseri olduğunu mu düşünyorsun yani sen ciddi misin ? Sen başka bir örnek istiyorsun diye bütün günümü o elemanın oynadığı ellerde saniye saniye durdurup çarçur edemiycem kusura bakma. Tek bir raund mu hile açmış kısmına gelicek olursak elemana biz farkettiğimiz anda aimbot olduğunu ima ettiğimiz için dikkat çekmemek için o hileyi artık kapatması farz değil mi ?

Bear Thomas said:
Tam olarak nasıl bir kanıt lazım size bilgisayarını hackleyip aimbot dosyasını mı bulup gösterelim?
Söylediğin, her şeyden önce bir kere yasal değil. Kanıttan kastım; detaylı araştırma, 3. kişilerin yazışmaları vs. Örneğin; CS:GO topluluğuna hakim değilsen eğer iBuyPower üyelerinin valve destekli turnuvalardan (o dönemki bütün turnuvalar yani) permanent ban yeme olayına bakabilirsin.

Bear Thomas said:
Ben şu güne kadar hiç kimseye onlarca hs yesem dahi emin olmadıkça aimbot kullanıyor demedim örneğin kosovalı adam iyi oynuyor ve atıyor. Elemanın aimi aynı eksende kayıyor duraksayıp aynı noktaya geri geliyor gerçekten bunun şans eseri olduğunu mu düşünyorsun yani sen ciddi misin ?
Evet ciddiyim. Şans olma ihtimali var. Kosovalı sana göre iyi bir oyuncu olabilir ama ben hile kullandığını düşünüyorumdur. Kosovalı'nın aimbot kullandığını iddia ettiğim için adamın her turnuvadan ban yemesini turnuva yöneticilerinden isteyemem. Çünkü kanıtlı bir delilim elimde yok. Keza bu durumda senin de yok. Bu mouse hareketi kazara olmuş olabilir. Mümkün mü emin değilim ama frame kaymasından dolayı olmuş bile olabilir ama hala yeterli bir delil teşkil etmez. (Kosovalı'nın hile kullandığını düşünmüyorum bu arada, bence de iyi bir oyuncu. Örnek ondan gittiği için öyle devam ettim. )

Bear Thomas said:
Sen başka bir örnek istiyorsun diye bütün günümü o elemanın oynadığı ellerde saniye saniye durdurup çarçur edemiycem kusura bakma.
Ben istemiyorum. Bu oyuncunun banlanmasını istediğin için turnuva yönetcileri senden bekliyor. Eğer sen zamanını çarçur etmek istemiyorsan aynı şeyi turnuva yöneticilerinden de isteyemezsin o halde, değil mi? Sonuçta onlar da zamanlarını senin yetersiz delillerle sunduğun bir konuda çarçur etmek istemezler.

Bear Thomas said:
Tek bir raund mu hile açmış kısmına gelicek olursak elemana biz farkettiğimiz anda aimbot olduğunu ima ettiğimiz için dikkat çekmemek için o hileyi artık kapatması farz değil mi ?
Maç zaten başlamış 4. roundda olan bir gelişme bu, maçın ilk roundu değil. Daha önceki roundlarda bu tarz bir hareket farkedilmemiş. Neden sadece tek bir round için kullansın hileyi? Mantıklı değil. Eğer hile kullanıyorsa o rounda kadar, siz söyledikten sonra kapatması tamamen ona bağlı.

Yanlış anlaşılmasın oyuncuyu savunduğum yok, tanımam etmem. Ancak ne var ki bu arkadaşın yarın öbür gün hile kullandığı bir şekilde açığa çıksa bile, yukarıda söylediğim şeyler haklılıklarını yitirmez. Hile kullanmayan birine, elinde delil yokken "hile kullanıyorsun" demek benim görüşüme göre hakaret etmekle aynı şey. Bu oyunda yaşamadım ama başka oyunlarda her gün yaşıyorum ve gururumu incitiyor bu durum. (Sırf insanlar yanlış anlayıp incinmesinler diye şuraya yazarken bile en uygun kelimeleri bulup kullanmaya çalışıyorum. 2 dakikada yazacağım ileti, oluyor sana 20 dakika.) Vakti zamanında Türk topluluğu içinde hile dediğimiz adamlar, sonradan anlaşıldı ki gerçekten çok yetenekli oyuncular. Bu oyuncular sadece Türk topluluğunda değil, bütün Warband topluluğu içinde isimleri en başta geçen oyunculardan oldular. (bknz; Rayden, Tirtil, Grenade vs.) Warband'in artık gerçekten çok fazla ömrü kaldığını sanmıyorum, ama her şeye rağmen bu arkadaş her şeyi yapabilecek seviyede yetenekli bir oyuncu olabilir, kendini daha da geliştirip Warband ve daha sonra Bannerlord kariyerinde iyi işler yapabilir. O sebeple daha dikkatli olmakta fayda var.

Airelhach said:
Bear Thomas said:
Tam olarak nasıl bir kanıt lazım size bilgisayarını hackleyip aimbot dosyasını mı bulup gösterelim?
Söylediğin, her şeyden önce bir kere yasal değil. Kanıttan kastım; detaylı araştırma, 3. kişilerin yazışmaları vs. Örneğin; CS:GO topluluğuna hakim değilsen eğer iBuyPower üyelerinin valve destekli turnuvalardan (o dönemki bütün turnuvalar yani) permanent ban yeme olayına bakabilirsin.

Bear Thomas said:
Ben şu güne kadar hiç kimseye onlarca hs yesem dahi emin olmadıkça aimbot kullanıyor demedim örneğin kosovalı adam iyi oynuyor ve atıyor. Elemanın aimi aynı eksende kayıyor duraksayıp aynı noktaya geri geliyor gerçekten bunun şans eseri olduğunu mu düşünyorsun yani sen ciddi misin ?
Evet ciddiyim. Şans olma ihtimali var. Kosovalı sana göre iyi bir oyuncu olabilir ama ben hile kullandığını düşünüyorumdur. Kosovalı'nın aimbot kullandığını iddia ettiğim için adamın her turnuvadan ban yemesini turnuva yöneticilerinden isteyemem. Çünkü kanıtlı bir delilim elimde yok. Keza bu durumda senin de yok. Bu mouse hareketi kazara olmuş olabilir. Mümkün mü emin değilim ama frame kaymasından dolayı olmuş bile olabilir ama hala yeterli bir delil teşkil etmez. (Kosovalı'nın hile kullandığını düşünmüyorum bu arada, bence de iyi bir oyuncu. Örnek ondan gittiği için öyle devam ettim. )

Bear Thomas said:
Sen başka bir örnek istiyorsun diye bütün günümü o elemanın oynadığı ellerde saniye saniye durdurup çarçur edemiycem kusura bakma.
Ben istemiyorum. Bu oyuncunun banlanmasını istediğin için turnuva yönetcileri senden bekliyor. Eğer sen zamanını çarçur etmek istemiyorsan aynı şeyi turnuva yöneticilerinden de isteyemezsin o halde, değil mi? Sonuçta onlar da zamanlarını senin yetersiz delillerle sunduğun bir konuda çarçur etmek istemezler.

Bear Thomas said:
Tek bir raund mu hile açmış kısmına gelicek olursak elemana biz farkettiğimiz anda aimbot olduğunu ima ettiğimiz için dikkat çekmemek için o hileyi artık kapatması farz değil mi ?
Maç zaten başlamış 4. roundda olan bir gelişme bu, maçın ilk roundu değil. Daha önceki roundlarda bu tarz bir hareket farkedilmemiş. Neden sadece tek bir round için kullansın hileyi? Mantıklı değil. Eğer hile kullanıyorsa o rounda kadar, siz söyledikten sonra kapatması tamamen ona bağlı.

Yanlış anlaşılmasın oyuncuyu savunduğum yok, tanımam etmem. Ancak ne var ki bu arkadaşın yarın öbür gün hile kullandığı bir şekilde açığa çıksa bile, yukarıda söylediğim şeyler haklılıklarını yitirmez. Hile kullanmayan birine, elinde delil yokken "hile kullanıyorsun" demek benim görüşüme göre hakaret etmekle aynı şey. Bu oyunda yaşamadım ama başka oyunlarda her gün yaşıyorum ve gururumu incitiyor bu durum. (Sırf insanlar yanlış anlayıp incinmesinler diye şuraya yazarken bile en uygun kelimeleri bulup kullanmaya çalışıyorum. 2 dakikada yazacağım ileti, oluyor sana 20 dakika.) Vakti zamanında Türk topluluğu içinde hile dediğimiz adamlar, sonradan anlaşıldı ki gerçekten çok yetenekli oyuncular. Bu oyuncular sadece Türk topluluğunda değil, bütün Warband topluluğu içinde isimleri en başta geçen oyunculardan oldular. (bknz; Rayden, Tirtil, Grenade vs.) Warband'in artık gerçekten çok fazla ömrü kaldığını sanmıyorum, ama her şeye rağmen bu arkadaş her şeyi yapabilecek seviyede yetenekli bir oyuncu olabilir, kendini daha da geliştirip Warband ve daha sonra Bannerlord kariyerinde iyi işler yapabilir. O sebeple daha dikkatli olmakta fayda var.

7:56 dan önce aimbot olduğundan şüpheleniyor '' Metalist'.' T chatten ise bunu dile getiriyor onun üstüne kapatmış olabilir ^^

Ayo7Rr.png

Yapımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Özellikle Juri ekibine vermiş oldukları ödülden dolayı şahsen teşekkür ederim :grin:. Tebrikler ImmortalS

OguzKhan kardeşime böylesine bir turnuvayı düzenlediği için teşekkür ediyorum, özellikle yapılan bu tarz ara etkinlikler Native ölümünü engelleyecektir.. Ayrıca "Streamer" yapmam gerekiyordu fakat çok fazla yoğun iş temposunda olduğum için ne yazık ki yapamadım. Bir sonra ki etkinliğe kısmetse. Birinci olan ImmortalS tebrik ediyorum..  :party:

Hepinize yeni yıllar.

güzel,eğlenceli,zevkli bir turnuvaydı. turnuvayı düzenlediği için oguzkhan a teşekkürler. videolarda aksaklıklar oldu onun içinde kb yın tekrardan elimizden geldiğince birşeyler yaptık. 1.olan immortalsıda tebrik ederim.  :smile: :smile: arada bu tarz etkinliklerin olmasıda güzel oluyor mb yi unutmayalım unutturmayalım :grin:

ez win
Teşekkürler, güzel turnuvaydı.Tebrik yazan arkadaşlarıma da teşekkür ederim, turnuva da emeği geçenlerin eline sağlık.Bize yakışanı yaptığımızı düşünüyorum, darısı WT5T'a artık. :razz:

Black Dead said:
ez win
Teşekkürler, güzel turnuvaydı.Tebrik yazan arkadaşlarıma da teşekkür ederim, turnuva da emeği geçenlerin eline sağlık.Bize yakışanı yaptığımızı düşünüyorum, darısı WT5T'a artık. :razz:
WT5T de görüşürüz teşekkürler blackdead  :wink:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom