[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

Users who are viewing this thread

hiç birşey indirmeye gerek yok sadece kodlama ile liderlikten gelen yetenek başına moral istediğin gibi ayarlıyabilirsin mesela oyun şuan +12 ben +30 yaptım liderlik 10 yaptığımda 300 moral puan veriyor.

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,50576.msg1377331.html#msg1377331

bu siteye girerek yapabilirsin grup büyüklüğünü yükseltmede var.

Modu bayadır oynuyorum.Tek kelime ile mükemmel ve sanırım hayatımda gördüğüm en iyi mod.Kesinlikle bu işte iyisin ve devam etmelisin.

Beyler şu an lord kurtarma görevinde sıkıntı yaşıyorum. Adamları bir türlü kurtaramadım. Sürekli bana saldırıyorlar. Kaledeki askerleri öldürüyorum, sadece kurtaracağım lordlar kalıyor; ama onları öldürmeden çıkamıyorum.

En az 7-8 farklı lord görevinde de aynı sıkıntı oldu. Adamları öldürüp 2-3 gün sonra tekrar kurtarmaya çalışıyorum. Yine aynı durum oluyor

Ne yapmam lazım

Düzenleme: Nam 699'da kaldı. Şu an herhangi bir krallıkla bağım yok. Serbest takılıp haydut öldürüp turnuvalara katılıyorum. Nam 699'a kadar çıktı ama daha yükselmedi. 1-2 gün savaşa katılmasam (haydut vb) nam tekrar düşmeye başlıyor. Nam 696'yken turnuvaya katılıp 15 nam kazandım, çıkıp baktığımda nam yine 699'du

Düzenleme 2: Bir krallığa girince nam artmaya başladı. Kendi krallığımdan olan lordları kurtarmada sıkıntı yaşamadım

Mod gerçekten çok hoş olmuş eline sağlık düzenlediğin diyaloglar oyuna çok farklı bir hava katmış.Gerçekten her oyuncunun düzeltilmesinin düşündüğü gereken hataları düzeltip üstüne bir de hayal ettiğin özellikleri eklemişsin.Her yiğidin harcı değil bu yaptıkların başarılarının devamını dilerim.

Sarranid sultanlığında kale kuşattıyorum kaleyi alıyorum

Bu yazıyı görmemelisin diyor

devama basıncada bol bol dinar kazandın diyor

öyle bugda kalıyor kapattım modu mecburen

xrayboy said:
mustafa1944tr said:
direek v0.3 ü indir
teşekkürler kardeşim.
ya arkadaşım yeri değil ama bir sorun ile karşılaştım...belki bilgin vardır.
her modda değilde sadece 2-3 tanesinde oyuna giriş ekranı ufak sayfa varya oradan modu seçip oyna yı tıklıyorum ama açmıyor öylece duruyor.bu neden kaynaklanabilir?
version 1.153 var bende

Back
Top Bottom