[WB][SP]Diplomacy 4.litdum (v1.7 yayınlandı - 28.02.2023)

Users who are viewing this thread

warband versionun 1.168 den düşükse düzelmez. 1.168 veya üzeri ise düzelir. Şu an indirebilirsin güncellemeyi(v0.3) kirmizi perfect'ten. Yalnız v0.3 ana dosya. Eskisini Modules klasöründen kaldırman gerek önce.

litdum said:
warband versionun 1.168 den düşükse düzelmez. 1.168 veya üzeri ise düzelir. Şu an indirebilirsin güncellemeyi(v0.3) kirmizi perfect'ten. Yalnız v0.3 ana dosya. Eskisini Modules klasöründen kaldırman gerek önce.

Oyun orijinal dostum, son sürüm yüklü bir deneyelim bakalım.

1 saat falan sürer çünkü yabancı sayfaya da yazıyorum. Modu açıp biraz bakabilirsin ben yazana kadar. Bayıldıktan sonra grubundaki diğer bir askeri kullanarak savaşa devam etme falan var.

litdum said:
1 saat falan sürer çünkü yabancı sayfaya da yazıyorum. Modu açıp biraz bakabilirsin ben yazana kadar. Bayıldıktan sonra grubundaki diğer bir askeri kullanarak savaşa devam etme falan var.

Evet takılıyorum  biraz, limanda gemi aldıktan sonra onu bir kervan gibi gönderebiliyor muyuz sağa sola ? Bir getirisi var mı o işin

Kızıl Kasırga said:
litdum said:

Evet takılıyorum  biraz, limanda gemi aldıktan sonra onu bir kervan gibi gönderebiliyor muyuz sağa sola ? Bir getirisi var mı o işin
Gemi olayında değişiklik yok malesef

litdum said:
Kızıl Kasırga said:
litdum said:

Gemi olayında değişiklik yok malesef

Nord krallığına kiralık bir ordu gibi katıldım mesela. Ama haftalık verdiği para 30 dinar bu ücret çok yetersiz ve arttırılması gerekiyor bence.

Kızıl Kasırga said:
litdum said:
Tek başına asker olarak mı girdin(freelancer). Yoksa Paralı asker görevi mi aldın bir lorddan.

Lorddan görev aldım.
O zaman yanlışın var en az haftalık 400-500 dinar vermesi gerekiyor. Çünkü kendi ordunu bu krallık için kullanıyorsun. Bir bakarım ona eğer eminsen.

litdum said:
Kızıl Kasırga said:
litdum said:
Tek başına asker olarak mı girdin(freelancer). Yoksa Paralı asker görevi mi aldın bir lorddan.

Lorddan görev aldım.
O zaman yanlışın var en az haftalık 400-500 dinar vermesi gerekiyor. Çünkü kendi ordunu bu krallık için kullanıyorsun. Bir bakarım ona eğer eminsen.

Bütçe raporunda 90 dinar görünüyor şimdi kontrol ettim, çok az bir miktar bu.

Kızıl Kasırga said:
litdum said:
Kızıl Kasırga said:
litdum said:

Lorddan görev aldım.

Bütçe raporunda 90 dinar görünüyor şimdi kontrol ettim, çok az bir miktar bu.
Biraz baktım bu dediğine. O haftalığı asker sayına göre hesaplıyor grubunda kaç askerin vardı.

AsosyalMoruk said:
v3 ü v2 gibi patch olarak yayınlayabilirmisiniz
Kısıtlı interneti olanlar için ilk başta öyle bir niyetim vardı ama o kadar dağınık çalıştım ki ayıramadım patch olarak. Ayrıca kaldırılması gereken bazı dosyalar da vardı. Yani malesef patch olarak yayınlayamıyorum ama zaten çok ta büyük değil boyutu 395mb.

aybars37 said:
Eline sağlık Litdum :mrgreen:
Sağol

Ağabey ben yeni çıkacak olan Mount&blade Ankara 1402 modunun yapımcılarındanım eğer izinin olursa bir kaç özellik almak isterim izin verirsen gerçekten çok teşekkür ediyorum herşey sana bağlı haber bekliyorum  :oops:
    Saygılarla

Back
Top Bottom