{WB}[MP]-[SP] .:Magnificient Süleyman:.

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

wolfcinolfo

Banned

Biliyorum bazılarınız bu hayvanları nerden buldun Eşek sadece Brytenwalda modunda var,çalıntı Yapmışsın gibi yorum yazacaktır.
Size Şunu söylemek isterim steelo adlı üyenin Tools bölümünden araştırdım buldum.File gelince kaplaması bana aittir sadece,
üzerinden biraz oynadım.Savaş Devesi,Savaş Fili Gibi Filan üzerini Zırhladım.Native geliştirildi derken modumda diplomacy veya custom commander
gibi özellikler yok internetten kendim kaynak kodlarını topladım.Osmanlı Askerleri eğer bazı modlara bakarsanız örneğin ktoda osmanlı altın
kılıcı adlı bir asker var ama osmanlı devletinde tarihde böyle bir asker yoktu.Yeniçeriler,Azaplar,Kapıkulları,Cebeciler,Cebelüler
gibi osmanlı tarihine yakışır bir mod yapmaya çalışacağım.Mod tek başına uzun sürer eğer mod yapımına katılmak isterseniz sizide kabul ederim.
Modum Osmanlı modu derken Kto veya Ottoman1453[Multiplayer] modundakilerin hepsi geçirilmeyecektir.Bir kaç tane adam akıllı modelleri alabilirim.
Zırh yapımı için modelleme,Kaplama bilen kişiler arıyorum.Moda daha fazla özellik katmak istiyorum aklınızdaki fikirleri yazarsanız sevinirim.
Sorunuz varsa merak ettiğiniz herşeyi yazabilirsiniz.

Dostluğa yer bırakacak kadar savaş savaşa yer bırakacak kadar dost ol. (Sadi Şirazi)

-2000'i aşkın item-
-500'ü aşan at-
-Oyuna Altın eklenmiştir.{Altının fiyatı zaman zaman değişiklik gösterecektir}
-Yeni zırhlar-
-Yeni İtemler-
-Yeni Köyler-
-Yeni Şehirler-
-Oyunda 7 taraf olacaktır{Kara şovalyeler [SP] versiyonda bulunmayacaktır.
-Osmanlı Müzikleri eklenmiştir-
-Kilise Eklenmiştir{Şehirlerde gezerseniz görebilirsiniz}-
-Yeni Sağlık Bar Eklenmiştir-
-Yeni Animasyonlar Eklenmiştir-
-Oyuna kırık kılıç eklenmiştir{Oyun başlangıcında fakir fukara birisi olarak başlayacaksınız kaçışınız yok}
-Yeni Parti Eklenmiştir Babarlar{İtemleri Son derece kaliteli}
-50'yi aşkıkn Kargı eklenmiştir-
-Grafik Geliştirici Kaplamalar,ayarlar hepsi yapılıdı-
-Oyunun Yazı tipi değiştirildi-
-Her modda yazılan sığırlar artık sizi takip edecek gibi TweakMB ile yapılan Herşey Yapılıdı-
-Köylerden Daha fazla asker alacaksınız-
-Eğer kral olursanız Şehirlerden Asker toplayabilirsiniz-
-Kral Değilseniz Bazı Askerleri Toplayamazsınız-
-Deve,Savaş Devesi,Fil,Savaş Fili,Eşek,Zebra gibi hayvanlar eklenmiştir-
-Oyuna Rakı eklendi Grup moraline +30-
-Native Geliştirildi Kalradya'yı Unutun-
-Mod Tarihi 1530-
-Yeni Müzik aleti eklendi Mandolin Ama çalamıyoruz :sad:-
-50'yi geçen kalkanlar-
-Bazı Yetenekler değiştirildi{Demir Vücut,} ve yeteneklerin yararı arttırıldı-
-Osmanlı Kültürü ve Osmanlı'ya Özel Arenalar {Sadece İstanbul,Manisa,Kars'da bulunmaktadır}-
-Tüm NPCler geliştirildi-
-Yeni Skin Kaplamaları{Kadın Karakterler için}-
-Kadınlar Küpe takabiliyor-
-Yeni Paralı Askerler-
-Yeni Kaleler-
-Kuşatmalar Geliştiridi-
-Koskaca Osmanlı yollarından geçmek hüner ister hele birde haydutlara yakalanmadan :smile:-
-1530 yılında ateşli silahlar olduğu için doğal olarak ateşli silahlar eklendi-
-Menü ekranı,giriş resimleri hepsi değiştirlidi.-
-ctrl+L yaparak level atlayabilirsiniz-
-Yeni Harita İkonları eklendi-
-881 adet Yeni ses-
-200'ü aşkın bot-
-Artık aldığınız vergiler daha fazla-
-Oyun başlangıcında bir fakir gibi başlayacaksınız yükselmek yada daha da düşmek size kalmış-
-3 adet yeni erzak-
-Yeni gelinlik-
-Modumuz [SP]+[MP] Destekli olacaktır-
Bunları arttırdıkça yazacağım

Fotoğraflar===​
------------------------------------------------------------------------​
------------------------------------------------------------------------​

Modun kapladığı alan 2.36 GB

yaptığın bazı şeyler zaten oyunda var gelinlik deve filan at eti ama bazılarını ilk defa gördüm başarılar

colombos said:
yaptığın bazı şeyler zaten oyunda var gelinlik deve filan at eti ama bazılarını ilk defa gördüm başarılar

Ben onları değiştirdim ve nativede fil ve deve yok bu söylediklerim özelliklik sayılmaz ama yinede ekleyim dedim

Bozaciiii said:
Yakında nerden çalıntı olduğıu çıkar.

+1 İşin ehli bilir işi dimi Bozacı ..

@ wolfcinolfo herşey bir kenara bırakalım içim içime sığmadı sormazsam çatlıcam. Şu ilk ss'de ki yaratık Travesti mi? Hani birçok vaadin M&B tarihinde ilk ya buda bir ilktir belki dedim ..

@katsumoto tam hıyarsın başka birşey demiyorum.
Kanıt göstermeden suçlama yapma artık.Niye bana taktın ? dengesiz seni.
Bişey çaldığımı söylüyorsan göster bakalım ne araklamışım ?
ayrıca konuyu açan arkadaş yine xxxwolfcanxxx eminim.

Sen de bi alemsin he. ' Yakın nereden çalıntı olduğu çıkar ' lafını sen dedin bende sana katılıyorum dedim ne var bunda fesatlancak anlamıyorum :grin:

Konuya bir daha spam mesaj atmak istemiyorum ama ne demek istediğini herkes biliyor kendini çok zeki sanma ve lütfen sorularıma cevap ver.
1-Niye ben ? niye benle uğraşıyorsun bişeymi yaptım bilmeden ?
2-Ne zaman hırsızlık yaptm ? Birtane çalıntı modelimi göster ben çok iyi modelciyim çok uzman modcuyum demiyorum,böyle bir iddiam yok,ama şöyle bir iddiam var ben yapabileclerimin sınırlarını zorlayarak hiçbir emekten kaçınmadan yapıyorum işimi.
Şunu anla artık ben yapabileceklerimin ötesinde iddialarda bulunmuyorum.

Bozaciiii said:
Konuya bir daha spam mesaj atmak istemiyorum ama ne demek istediğini herkes biliyor kendini çok zeki sanma ve lütfen sorularıma cevap ver.
2-Ne zaman hırsızlık yaptm ? Birtane çalıntı modelimi göster ben çok iyi modelciyim çok uzman modcuyum demiyorum,böyle bir iddiam yok,ama şöyle bir iddiam var ben yapabileclerimin sınırlarını zorlayarak hiçbir emekten kaçınmadan yapıyorum işimi.

ESTAFURULLAH ben kötü bir şey demedim eğer dediysemde özür dilerim kusura bakma senin modelemeliciğine laf etmem

K A T S U M O T O said:
Bozaciiii said:
Yakında nerden çalıntı olduğıu çıkar.

+1 İşin ehli bilir işi dimi Bozacı ..

@ wolfcinolfo herşey bir kenara bırakalım içim içime sığmadı sormazsam çatlıcam. Şu ilk ss'de ki yaratık Travesti mi? Hani birçok vaadin M&B tarihinde ilk ya buda bir ilktir belki dedim ..

ya ben kadını biraz yaşlı yapayım dedim üzerindeki zırh ona travesti havası vermiştir.ben en iyisi bu fotoğrefı kaldırayım banlamcam yoksa

wolfcinolfo said:
Bozaciiii said:

ESTAFURULLAH ben kötü bir şey demedim eğer dediysemde özür dilerim kusura bakma senin modelemeliciğine laf etmem
Sana demedi ki :lol:

Bunların hepsi yapılırsa iyi bişeler çıkar. Yeni yazı tipini filan sevdim bir de en hoşuma giden yeni sağlık barı.

Öncelikle o haritadaki karakter ikonlarının bir değişiği de bende var.Tam baktım benim yaptığım moddan çalıntı diyecektim.değilmiş :smile:

Dupe kokusu geliyor burnuma.. :smile:

HyperCharge said:
Öncelikle o haritadaki karakter ikonlarının bir değişiği de bende var.Tam baktım benim yaptığım moddan çalıntı diyecektim.değilmiş :smile:

Dupe kokusu geliyor burnuma.. :smile:

o zaman ben en iyisi icon kaplamalarını değiştireyim nedersin??

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom