[WB][MP] Çanakkale Savaşları 1915-Birinci dünya savaşı modu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Tamda böyle bir şey yaparmsınız diye konu açacaktım valla harika süngü savaşları filan harika olacaktır multiplayer da ama sadece çanakkale olmamalı kafkas cepheleri kanal cepheleri olursa yabancılar tarafındanda tutulur

Güzel ama çok yavaş ilerliyorsunuz.Belki hızlı yapıyorsunuz modu ama biz resim,video göremediğimiz için yavaş gittiğini hissediyoruz.

alptug0707 said:
Güzel ama çok yavaş ilerliyorsunuz.Belki hızlı yapıyorsunuz modu ama biz resim,video göremediğimiz için yavaş gittiğini hissediyoruz.
Adamları sık boğaz etmeyin ne zaman çıkarırsa çıkarır yavaş gitsin güzel olsun.
Belki adamların işi var. Biraz empati kurun.

SuqLaT said:
alptug0707 said:

ama bu sp modu değil, mp modu. üstelik çok kapsamlıda değil, 3-4 taraf(o da en fazla) olur. harita tasarımı ve scene probslar zor olur ama bunlarında çoğu bitmiş olmalıydı. yani ya yavaş gidiyorlar yada gitmiyorlar  :razz: . bunu öğrenebilsek iyi olur.

luckylancer said:
SuqLaT said:
alptug0707 said:

ama bu sp modu değil, mp modu. üstelik çok kapsamlıda değil, 3-4 taraf(o da en fazla) olur. harita tasarımı ve scene probslar zor olur ama bunlarında çoğu bitmiş olmalıydı. yani ya yavaş gidiyorlar yada gitmiyorlar  :razz: . bunu öğrenebilsek iyi olur.
Arkadaşım kolaymı herkes bizim gibi sabahtan akşama kadar pc başında değil kimisi okuyor kimisi çalışıyor  kolaydı sanki mod yapmak buyur modu yap 1 haftada siz istiyosunuz'ki mod hemen bitsin bende istiyorum ama sabretmesini bileceksin
Not: Sana atar yapmıyorum yanlış anlama

Eğer iskelet işinden bahsediyorsa korkmasın çok iyi bir ekip var başında.

Not:Eğer uğraşırlarsa bu bile dünyada tanınan modlar arasına girebilir. Np gibi

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom