[WB][MP] Çanakkale Savaşları 1915-Birinci dünya savaşı modu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Aslında çok güzel kale kuşatmacı modu uygulanabilir başarılar

şöle yeni görüntüler faln yok mu? Şu menüde gördüm de oyunda Atatürk'ü nasıl yapmayı düşünüyonuz?

Ceza said:
şöle yeni görüntüler faln yok mu? Şu menüde gördüm de oyunda Atatürk'ü nasıl yapmayı düşünüyonuz?

Atatürk koyulmaz herhalde, o koyulursa diğer Alman-İngiliz vs liderlerin de konulması gerekir ki bir oyuncunun onlardan birini seçip abuk sabuk hareketler yapması falan hoş olmaz. NW'deki gibi sınıf sınırı getirilerek yapılabilir gerçi, ama ekstra uğraş demek olur.

Ekim ayına kadar çalışmalarımıza ara verdik. Mustafa Kemal Paşa(o sıralar albay) Çanakkale savaşlarında önemli bir rol oynadığı için menüde resmi var, yoksa oyuna ekleyecek değiliz.

2s7ghow.jpg

Code:
[url=http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,242888.0.html][IMG]http://i50.tinypic.com/2s7ghow.jpg[/IMG][/url]

Atatürk koyulmaz herhalde, o koyulursa diğer Alman-İngiliz vs liderlerin de konulması gerekir ki bir oyuncunun onlardan birini seçip abuk sabuk hareketler yapması falan hoş olmaz. NW'deki gibi sınıf sınırı getirilerek yapılabilir gerçi, ama ekstra uğraş demek olur.

Çok Doğru Bir Noktaya Değinmiş. Katılıyorum

RedSoldier said:

Çok Doğru Bir Noktaya Değinmiş. Katılıyorum

vikingr modundaki gibi bir sınıf sınırlama sistemi koyulması çok da uğraştırmaz, Artizan isterse yapabilir.

Techno said:
Enesb said:
Ekran Görüntüleri Mükemmel Olmuş  :lol:
Neresi komik  :neutral:

adam recuit, her halde çok sevmiş ve en çok gülen suratı seçmiş. bence alaycı olarak dememiş.

mod 1 aydır ilerliyor ve sadece mp olacak, ne zaman çıkacağı belli oldu mu? yada modda ne kadar ilerlendi? sp de içinde olsa bu soruyu sormazdım ama mpye konacak şey sayısı çok fazla değil.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom